SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM POST - pitu pitu, będzie kukuryku.

temat działu:

UNS SUPPLEMENTS - firmowe forum marki UNS

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149594

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 1128 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29896
a dlaczegoż to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Rzeklbym że kto tak myśli musi mieć upośledzony umysł , ale nie rzekne xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6457
Kuuurde, punkt dla Tanqa xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
piłka to niby sport dla mega pospólstwa tak w ogóle graliście gdzieś ? ja zaliczyłem agrykole w ekipie ze szczęsnym ale te czasy sie na szczescie skonczyły a każdy kto kibicuje tym pataloachą są tak samo ruchani przez kopaczy związek i własny kraj jak polacy przez tuska POWODZENIA :D bo kto za to placi by oni sie pobawili MY podatnicy

Zmieniony przez - Cielu7 w dniu 2014-10-11 11:04:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 1128 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29896
co ty za bzdury gadasz, kto ci z podatkow oplaca kluby pilkarskie... pracowalem w pilce i wiem jak to wyglada, i moge ci powiedziec ze to bardzo ciezki sport
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
stary gralem :) jeszcze raz powtarzam i nie kjest to ciezki spoty :) a repra z czego ma kase błagam Cie czemu na piłke idzie pare milionów a na kulturystyke trójbój itp lacznie 200 tysi rocznie wiec przestan :) do tego jesli zawodnik ma sile isc ma melanz i drugiego dnia grac mecz to jest g**** a nie ciężki sport kulturystyka jest cięzka i każdy zawodnik Ci to powie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 1128 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29896
grales zawodowo czy kopales po orlikach? no ja ci powtarzam ze pracowalem w profesjonalnej pilce, i jezeli mi powiesz ze kilkugodzinne treningi 6 razy w tygodniu, zbijanie wagi, do tego scisla dieta caly bozy rok nie jest ciezkim sportem to chlopie widac ze duzo nie poswieciles dla niego

grube miliony? kluby pilkarskie dostaja marne grosze od pzpnu, tak samo repra, prawdziwe miliony ida od prywatnych sponsorow ktorych wspierasz mimowolnie, uzywajac orange, kupujac wode muszynianke itd itp (przyklady)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
scisła dieta pff dobra szkoda nawet dyskutowac :) dział kulturystyki a o piłce gadaja tez jako zawodnikowi UNS Team nie wypada mi sie sprzeczac :) miłego dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 1128 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29896
nikt tu sie nie sprzecza ale wymieniamy poglady, UNS to nie tylko kulturystyka, ale tez inne sporty, swoimi slowami na temat diety potwierdziles ze kopales amatorsko na orlikach


takze zycze milego dnia, lada pogoda sie zapowiada

Zmieniony przez - MCMVIII w dniu 2014-10-11 11:44:04
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[KUCHNIA]Doris.K w kuchni

Następny temat

[video] TESTED - Adam Suker Bodybuilding Motivation

WHEY premium