SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM POST - pitu pitu, będzie kukuryku.

temat działu:

UNS SUPPLEMENTS - firmowe forum marki UNS

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149860

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Najlepsze jest to, że tamci admini przechwalają się tym, że na tamtym forum nie ma cenzury a wszystkie niekorzystne posty są albo edytowane albo od razu ban na IP.

Przesadziłam? Możliwe, ale czy administrator tamtego forum nie przesadził blokując mnie na wszystkie sposoby tak, że nie mam nawet możliwości 'obrony'?
Zgadzam się, że każdy ma prawo powiedzieć/ napisać co myśli. Oni właśnie taką zasadę wyznają- skoro tak to dlaczego JA miałam to prawo od razu odebrane?
Nick męża się zgadza. Obrażałam kogoś? Pierwsze słyszę no ale podobno obrażanie to pojęcie względne - dla co niektórych jest to po prostu 'konstruktywna krytyka'.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 8706 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27901
Kiedys w AL na komunie krytykowali Cie a jak wpadl Twoj maz to nie bylo to mile
Ale co bylo minelo

Co do adminow to masz racje Najgorsze forum jakie istnieje Nawet nie mozna klnac bo od razu ban a modzi moga? Mam screen jak Imadlo obraza innych Nie wiem czy wrzucic bo z komuny sledza ten spam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
izizorro
Kiedys w AL na komunie krytykowali Cie a jak wpadl Twoj maz to nie bylo to mile
Ale co bylo minelo

Co do adminow to masz racje Najgorsze forum jakie istnieje Nawet nie mozna klnac bo od razu ban a modzi moga? Mam screen jak Imadlo obraza innych Nie wiem czy wrzucic bo z komuny sledza ten spam


To jak ja się zachowuje a jak mój mąż to są chyba dwie różne sprawy -nieprawdaż?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
KaeFDe KING
wrzuc bom ciekaw


Nie zniżajmy się może do poziomu innych ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 8706 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27901
KaeFDe KING ty zmien nick bo ten pierwszy czlon zle mi sie kojarzy

Zmieniony przez - izizorro w dniu 2014-10-17 14:35:52
...
Napisał(a)
Usunięty przez Bull za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 95
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 8706 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27901
Widze ze lizodupy Imadla z komuny sledza temat
Pozdrawiam was srodkowym palcem
...
Napisał(a)
Usunięty przez Bull za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 95
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
izizorro
Widze ze lizodupy Imadla z komuny sledza temat
Pozdrawiam was srodkowym palcem


Panowie, spokojnie bo się kortyzol podnosi :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 8706 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27901
To sam tesc sie podnosi :D
bedzie masa
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[KUCHNIA]Doris.K w kuchni

Następny temat

[video] TESTED - Adam Suker Bodybuilding Motivation

WHEY premium