SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM POST - pitu pitu, będzie kukuryku.

temat działu:

UNS SUPPLEMENTS - firmowe forum marki UNS

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149639

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 517 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4321
witam wszystkich dawno mnie tu nie było ;) a do sedna byłem wczoraj w podróży i złożyło się tak że nie przygotowałem sobie żadnej szamy na drogę i jak na złość skończyło mi się białko więc wskoczyłem na szybko do biedry po coś co by sIe w miare nadawało do zjedzenia na szybko wybrałem mleczne starty i mięso z kurczaka do grosa niby wszystko spoko nie zjadłem wszystkiego do końca więc wrzuciłem dzisiaj to na patelke i skonsumowałem a teraz dosłownie wymiękam cały czas pawiam i trudno mi wyjść z łazienki więc nie polecam TAKIE TAM Z CYKLU ŻYCIOWE ;)

lubię sogi więc jeśli pomogłem to...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 831 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8935
Może jakieś zawody w spamie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Ja zdjęcia dupy wam nie wkleje, odrazu mówię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 831 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8935
Ale po co komu to ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Jet i tak duzo kkonkrsów w tym dziale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Taki żart

UNS chce się wypromować bo jest tu nowy to jest sporo konkursów żeby przyciągnąć uwagę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Chyba działa takie podejście. Lubie UNS, dostałam od nich gdzieś tam kiedyś bardzo wygodny, RÓŻowy szejker
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
No obserwuję od kilku dni co się tutaj dzieje i wyraźnie wydaje mi się że targetują w rynek kobiecego fitnessu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Moim skromnym zdaniem, dziewczyny które tu sa to mają się czym chwalić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
na mysli mam dziewczyny, które mają dzienniki w tym dziale
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[KUCHNIA]Doris.K w kuchni

Następny temat

[video] TESTED - Adam Suker Bodybuilding Motivation

WHEY premium