SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM POST - pitu pitu, będzie kukuryku.

temat działu:

UNS SUPPLEMENTS - firmowe forum marki UNS

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149753

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 440 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11492
Jem to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Znów przegrałem w mordę jeza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6457
Widzę że nawet moderacji nie zależy żeby coś się działo :P Nie ma to jak 3 posty dziennie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Ale Ty jestes :D więc pisz :D

Zmieniony przez - Cielu7 w dniu 2014-10-30 17:28:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6457
Ja jestem sporadycznie i wtedy kiedy jest ciekawy temat bądż interesujący ludzie :) Tu jak widac od dawna nikomu juz nic się nie chce :) 1 osoba stara się żeby dział jakoś funkcjonował, kilka osób fajnie prowadzi dzienniki a poza tym zero życia :) Znasz mnie i wiesz że to nie moje klimaty :) A z Tobą piszę na co dzień więc ocb?:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 857 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7635
ale zrzędy no dzial podobno świezy.. wiec może to o to chodzi że taki maly tu przebieg.. przynajmniej się wszyscy znają.. tak chociaż z "widzenia"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6457
Ja nie znam ani 1 osoby z "widzenia" Jakoś nigdy nie miałam problemu żeby pisac z zupełnie obcymi osobami więc ta teoria odpada :) Poza tym jest różnica między zrzędzeniem a konstruktywną krytyką :) Dział może i świeży ale wszystko fajnie wystartowało a potem padło :) Ktoś przespał najważniejszy moment ;) Trzeba mieć w sobie to coś żeby przyciagnąć i zatrzymać ludzi, trzeba mieć pomysł,a przede wszystkim trzeba chcieć :) W dziale jest kilka osób z mega osobowościami, np Rabi który prowadzi swój dziennik w taki sposób że chce się tam zaglądać.Właśnie w tym rzecz żeby robić coś z pasją i zaangażowaniem.A tymczasem w dziale klimat jak na stypie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 857 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7635
to już jest takrytyka.. przynajmniej sa argumenty!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Słabo tu tylko ja chyba przetrwalem xd, mimo wiatru w oczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6457
Tanq pewnie wszyscy są bardzo skoncentrowani na robieniu masy i nie maja czasu pisać xD
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[KUCHNIA]Doris.K w kuchni

Następny temat

[video] TESTED - Adam Suker Bodybuilding Motivation

WHEY premium