SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM POST - pitu pitu, będzie kukuryku.

temat działu:

UNS SUPPLEMENTS - firmowe forum marki UNS

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149619

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
No kubacze widze ze mam z kogo czerpać inspiracje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 362
Doris.K
No kubacze widze ze mam z kogo czerpać inspiracje ;)


jak dałem fotki żelek to okrzyczałaś mnie :( a teraz na fb co dałaś? ŻELKI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1863
Czejść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Oj tam oj tam - jakis Ty pamietliwy ;) Tak serio to ja jestem na masie a Ty redukowales, ja zjadlam kilka od wielkiego dzwonu a Ty regularnie ;) A i zapamiętaj sobie ze ja nigdy nie krzycze ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 362
Doris.K
Oj tam oj tam - jakis Ty pamietliwy ;) Tak serio to ja jestem na masie a Ty redukowales, ja zjadlam kilka od wielkiego dzwonu a Ty regularnie ;) A i zapamiętaj sobie ze ja nigdy nie krzycze ;)


ej zjadłem 50g to dosłownie jest 5-6 żelek i nadmieniłem, że jem sporadycznie- pamiętam jak dziś, że tak było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Dobrze juz dobrze jedz te zelki sobie spokojnie w takim razie skoro tak malo i sporadycznie tylko zeby Ci w dupe nie poszly ;) Yo Aischee ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1211
Ja yez nie moge za
lozyc:(


Doris jak to co wpadlo to co zwykle lody frytki pizzs mars x2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Arte.Et.Labore.
Doris jak to co wpadlo to co zwykle lody frytki pizzs mars x2


No to ładnie poleciałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
Proszę Was bardzo, jak będzie jakis zlot\zjazd UNS liczę w nagrodę na dobrego Burgera

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 362
Doris.K
Dobrze juz dobrze jedz te zelki sobie spokojnie w takim razie skoro tak malo i sporadycznie tylko zeby Ci w dupe nie poszly ;) Yo Aischee ;)


żeby w bicki poszło xd
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[KUCHNIA]Doris.K w kuchni

Następny temat

[video] TESTED - Adam Suker Bodybuilding Motivation

WHEY premium