SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM POST - pitu pitu, będzie kukuryku.

temat działu:

UNS SUPPLEMENTS - firmowe forum marki UNS

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149759

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6457
Julczik nie przejmuj się, cześć słońce :*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
UNS-SUPPLEMENTS
Tanq kiedy 100 na wadze.....


Już odpowiadam .

Nie wiem kiedy sto nie wiem czy niedługo nawet nie okaże się że muszę zakończyć przygodę ze sportem, a puki co brak karnetu na siłownię , brak supli. Brak chęci do wszystkiego brak apetytu brak brak i brak .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aniaa aaa to konkretny masz plan - kumam ::) ja posilowym robie tylko 20 min co mi bardzo pasuje bo to taki czas ze sie nie nudzi :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja też jeszcze jestem, rozkminiam suple do kupienia
...
Napisał(a)
Usunięty przez UNS-SUPPLE za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Odnośnie supli: jaki zestaw witamin polecacie, bo tak patrzę że każda firma ma różną gramaturę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja szukam niewysublimowanego białka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ooo ile nas sie pojawilo :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6457
TanQer
UNS-SUPPLEMENTS
Tanq kiedy 100 na wadze.....


Już odpowiadam .

Nie wiem kiedy sto nie wiem czy niedługo nawet nie okaże się że muszę zakończyć przygodę ze sportem, a puki co brak karnetu na siłownię , brak supli. Brak chęci do wszystkiego brak apetytu brak brak i brak .


Ej no nie smutaj, czasem w życiu tak bywa ale potem znowu wychodzi słońce.Zobaczysz że wszystko się poukłada :* Amber ja bym chętnie robiła cardio po siłówce,ale szczerze mówiąc zawsze jestem tak wykończona że wolę poleżeć na podłodze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja też kardio przed robię, bo po to już nie mam siły nawet na bieżnię wdreptać
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[KUCHNIA]Doris.K w kuchni

Następny temat

[video] TESTED - Adam Suker Bodybuilding Motivation

WHEY premium