SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM POST - pitu pitu, będzie kukuryku.

temat działu:

UNS SUPPLEMENTS - firmowe forum marki UNS

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149693

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 3856 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15965
Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Aaa,ciekawe jak tam Bartek :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Ten konkurs obecny z suplem UNS. Kaplica, jedyna jakaś praca w miarę ogar i na temat to tribulusa, ale i tak widać efekt fotosklep xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Prze jajca wywalili mnie na komunie w "Masa" HT, za to że dostałem Bana od moderatora na 3dni nie mogę pisać postów po czym poinformowałem "organizatora" napisał ok , potem zablokował pisząc mi że piszę na tym forum mimo że mam bana
Po wyjaśnieniu mu, okazało się nagle że BAN na forum to w konkursie = nie sportowe zachowanie ( taki regulamin- od kiedy ban w spam poście za zdanie typu " do miecza" jest nie sportowym zachowaniem i co ma do konkursu HT

Pewnie się bali że rozniosę konkurencje

Mogłem wziąć udział tutaj w masie, przynajmniej nikt by nie szukał powodów do wywalenia mojego dt .

Zmieniony przez - TanQer w dniu 2014-10-26 18:45:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 773
Witam Wszystkich,

Wiem, że to wątek spamowy, ale żeby już nie zakładać nowego wątku, to zapytam tutaj :)
Co sądzicie o wolnych ciężarach na redukcji, oczywiście przy liczbie 12-15 powtórzeń?
Czy lepiej ćwiczyć na maszynach?

Zamierzam zacząć od FBW a potem przejść na Splita, tylko się zastanawiam czy włączyć wolne ciężary, czy zostać przy maszynach :)
Co możecie doradzić? :)

Z góry dzięki i pozdrowionka :)

Zmieniony przez - FitnessOna w dniu 2014-10-26 21:15:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 831 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8935
Tanq dostałeś bana za to że piszesz na sfd ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
uns właśnie nie wiem tylko takie racjonalne rozwiązanie widzę, ale ten ktoś.sobie tu czyta.więc wolę się szerzej nie wypowiadać.

Co do kolegi wyżej jak dopiero zaczynasz to Fbw jak najbardziej, co wy macie z.tym wysokim zakresem na redukcji , rób zakres 6-10p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Uns odpisz w końcu na.pw, nie będę.tolerował takiego zachowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 773
TanQer co do kolezanki ;) zobacze jak mi bedzie szlo z tymi powtorzeniami, wlasciwie to musze skupic sie na cardio :) dzieki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 831 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8935
Nie odpowiadam na pytania w sytuacjach gdy odpowiedz jest udzielona na forum. Przeczytaj post o który pytasz i w nim zawarta jest odpowiedź.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[KUCHNIA]Doris.K w kuchni

Następny temat

[video] TESTED - Adam Suker Bodybuilding Motivation

WHEY premium