SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM POST - pitu pitu, będzie kukuryku.

temat działu:

UNS SUPPLEMENTS - firmowe forum marki UNS

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149707

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 831 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8935
ma ktoś pomysł co zjeść ?? mogą być słodycze, fast food - wszystko co możliwe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 1128 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29896
Ja dzisiaj w ramach 'cheat meal' wybieram się na pieczone pierogi w kamiennym piecu. Mamy w Łodzi świetne miejsce z takimi właśnie wyrobami, bardzo duże menu, jakieś tam wygibasy typu pierogi z brokułami, mozarellą, farszem meksykańskim, do tego podają 4 czy 5 sosów, ekstra wyżerka!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siemaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

UNS u mnie kurak i ryż leci... standard a i tak dupsko rośnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pierogi to bym zjadła mmmmmmmmmm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 362
UNS-SUPPLEMENTS
ma ktoś pomysł co zjeść ?? mogą być słodycze, fast food - wszystko co możliwe.


MILKA OREO!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 1128 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29896
Właśnie to jest dobra opcja, bo to nie takie zwykłe, tylko takie na kozaku, chrupiąca skórka itd. Dobra, nie piszę już na ten temat, bo zaczynam się trawić od środka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 831 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8935
Kolega z Łodzi zaszalał ja niestety nie znajdę u siebie na prowincji takich rarytasów.
Pójdę do restauracji MC D :)

Zmieniony przez - UNS-SUPPLEMENTS w dniu 2014-10-07 16:06:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
pierogi, naleśniki, krokiety, ryz zapiekany z jabłkami i cynamonem, jajecznica i białe bułki, tosty, parówki z keczupem. Typowo domowe jedzenie bez udziwnień

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 1128 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29896
A no w MC też można zaszaleć. Zawsze lubiłem MC Flurry, ale od kąd zaczeli zdzierać po 10 zł za kubeczek to się na nich wypiąłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 362
Amber872.
Siemaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

UNS u mnie kurak i ryż leci... standard a i tak dupsko rośnie


Amber ja się pytam gdzie Twój DT??? xd
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[KUCHNIA]Doris.K w kuchni

Następny temat

[video] TESTED - Adam Suker Bodybuilding Motivation

WHEY premium