SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM POST - pitu pitu, będzie kukuryku.

temat działu:

UNS SUPPLEMENTS - firmowe forum marki UNS

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149750

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Nie, oczywiscie ze nie. Wiele osob z branzy tak robi. Poprostu pada pod waszym adresem mnostwo zarzutow do ktorych nijak sie nie odnosicie wiec postanowilem zapytac wprost: Czy jak sie zglosze do waszych testow to moje dane beda bezpieczne zgodnie z ustawa o ochronie danych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4700
Jaka ochrona skoro po krytyce Doroty adresy zostają wykorzystane do celów prywatnych. A jak widać w powyższym poście UNS nie widzi nic złego w prywatnych handlu Doris.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Jakieś zamieszanie, a ja nic nie wiem, jakie pozwy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 831 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8935
Nie wiem czy pytanie jest zaczepne czy po prostu chcesz się podroczyć niczym kalarepa z familiady )) Nasza baza danych spełnia wszelkie standardy i nikt poza jedną osobą w firmie nie ma do niej dostępu. Stanowisko z naszej strony jest wyraźne - osoby biorące udział w projektach, prowadzące dzienniki mają pewne przywileje. Tak samo jak Dorota ma przywilej OFICJALNY udzielania rabatu. Rabat jest ograniczony określoną kwotą i dla wyjaśnienia informuje że ta sprzedaż jest na tak niskim poziomie że to jedynie ukłon w stronę userów. Jeżeli nie czujecie takiej potrzeby to nie ma problemu zaraz rabat będzie cofnięty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Nie, nie zaczepka. Poprostu od waszego wejscia tutaj mnostwo ludzi zglosilo sie do testow a teraz wam sie zarzuca szastanie adresami z innego forum. A Dorota nie jest jako pracownik uns zobligowana do ochrony danych klientow?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 831 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8935
Dla jasności SFD nie ma nic przeciwko i nie trzeba się z tym czaić wręcz są bardzo zadowoleni z takiego podejścia do sprawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Ale ja pytam dla siebie a nie dla sfd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hejooooooooooooooo spam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 831 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8935
warezz zrozum jedną rzecz - określone osoby kupiły od niej prywatnie. Nie ma to nic wspólnego z tym co piszesz.
...
Napisał(a)
Usunięty przez UNS-SUPPLE za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 125
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[KUCHNIA]Doris.K w kuchni

Następny temat

[video] TESTED - Adam Suker Bodybuilding Motivation

WHEY premium