SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM POST - pitu pitu, będzie kukuryku.

temat działu:

UNS SUPPLEMENTS - firmowe forum marki UNS

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149662

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Ja raz w miesiącu śmigam na solare bo tutaj ciągle chmury.

Muszę spróbować tą saunę, ile tam siedzisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
ja solarium to omijam szerokim łukiem ale sauna to co innego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Lubicie saunę? Ja byłam raz , i źle to wspominam Na solarium w zeszłym roku to śmigałam regularnie, ale chyba dojrzałam trochę, za bardzo boję się o moją bladą skórę....Opalanko natryskowe fajna rzecz, ale jest w cenie niestety i trzeba powtarzać co tydzień..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6457
Ja już też nie chodzę, teraz to trzeba zainwestować w kremy przeciwzmarszczkowe xD Ja się zbieram, moje dziecko ma dziś urodzinki to trzeba ograniczyć spamowanie xD Miłego dnia wszystkim :* :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Bez przesady że raz w miesiącu 10min jest niebezpieczne dla skóry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
no ja po 10 minutach to moge skore sciagac :) no raczej bezpieczne to nie jest jak kazde opalanie zwlaszcza jak sie ma jasna karnacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
warezz - 30 min max w roku można być, o ile to prawda co kiedyś czytałam . I to osoby które nie mają żadnych zmian skórnych, piegów, pieprzyków itp. JA ich nigdy nie miałam, a jak zaczęłam chodzić to pełno mi się ich porobiło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
ilovedrawing - w takim razie udanego przyjęcia! Pieczesz torcik? Ja wolę właśnie w dobry krem zaintestować i balsam brązujący niż kiedyś naciągać się na starość jak guma w gaciach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Zainteresuję się tematem trochę bardziej
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[KUCHNIA]Doris.K w kuchni

Następny temat

[video] TESTED - Adam Suker Bodybuilding Motivation

WHEY premium