SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM POST - pitu pitu, będzie kukuryku.

temat działu:

UNS SUPPLEMENTS - firmowe forum marki UNS

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149580

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Usunięty przez Bull za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 95
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
izizorro
Doris wez zbanuj tego trolla wyzej
Niech idzie na komune i wierzy we wszystko co tam napisza


A po co? Nie przeczyta tutaj co mam do powiedzenia skoro TAM się nie mam jak wypowiedzieć bo nie mam takiej możliwości mimo, iż TAMTO forum nie ma niby cenzury :D
Podobno to bardzo dobre słowo. Jakbyś chciał jednak znać prawdę to mówię, że mnie takie rzeczy jak T nie dotyczą i nie znam kobiety która zna. Poczytaj trochę o tym to może sam dojdziesz do wniosku, że byłoby to totalną paranoją.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 8706 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27901
Bo taka prawda Komuna cenzura i nic wiecej
Co tam jest ciekawego na forum? Nic Totalne zero
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Odnośnie osiągnięć bo zapomniałam - zmieniłam swoją sylwetkę diametralnie a to było moim głównym celem. Start w zawodach jest dodatkiem, przygodą - nigdy nigdzie nie napisałam, że liczę/ liczyłam na jakąś wygraną więc nie wiem o czym w ogóle mowa.
Formę miałam taką jaką przygotował mi trener, jak widać było na debiutach zupełnie się z nią nie wstrzeliłam jeżeli chodzi o kategorie aczkolwiek do tego również potrafię się przyznać, nie mam z tym problemu, niczego nie żałuję i uważam, że mam mnóstwo pracy aby poprawić swoją sylwetkę.

Zmieniony przez - Doris.K w dniu 2014-10-17 15:10:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
izizorro
Ty trollu z komuny masz pusto w glowie
Ilu jest kulturystow ktorzy startuja przez tyle lat i nic nie osiagaja?
Wystartuj w zawodach i pokaz na co cie stac


Nie wiesz, że to norma? Jest mnóstwo ludzi, którzy w dupie byli, wielkie gów***o widzieli a mają najwięcej do powiedzenia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 8706 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27901
nie bede dyskutowal z pajacem
Doris sie za gwiazde uwarza? Ciekawe gdzie?
j**ie wam sie w glowach na tej komunie co wcale mnie to nie dziwi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Ja też nie wiem w którym miejscu niby uważam się za gwiazdę? Może mi ktoś podać jakiś przykład? Chętnie posłucham ;)

Piszesz kolego, że obrażałam ludzi - to było złe zachowanie, teraz, że byłam dla nich miła i wchodziłam im w dupe - też źle. Jak widać nic co zrobię JA Cię nie zadowoli więc może po prostu zacznij się zajmować sprawami, które dotyczą Twojej osoby zamiast mnie obrzucać błotem bo nie znasz mnie a masz najwięcej do powiedzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 831 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8935
1. Tematy o dopingu do odpowiedniego działu bądź PW / nie stosowanie się BAN
2. Jakieś prowokowania, wulgaryzmy, obrażanie innych nawet z innego forum BAN
3. Chcecie dyskutować sobie w dalszym ciągu z Dorotą na dziwne tematy to proszę się przenieść na PW bo w dwóch miejscach czytanie tego samego nudne jest.
4. To jest spam nie gorzkie żale.
5. Każde forum ma swoją politykę i społeczność - trzeba to uszanować.
6. Użytkownicy FORUM najmniej powinni się wypowiadać na temat relacji UNS/K**/TEAM UNS - ja tego sobie nie życzę i tak ma być. My brudów publicznie nie pierzemy publicznie.
7. Pomoc prawna ze strony kancelarii adwokackiej to niestety jedyne sensowne posunięcie i to w dalszym ciągu dotyczy osób zainteresowanych więc darujcie sobie komentarze bo one nic nie wnoszą a odciągają nas od pracy która pozwala na finansowanie chociażby konkursów i naborów do testów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 8706 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27901
Ania a gdzie moja zona Amber? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 831 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8935
Robi zdjęcia do nowego konkursu - zastanawiam się czy nie powinna w ciemno wygrać :P
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[KUCHNIA]Doris.K w kuchni

Następny temat

[video] TESTED - Adam Suker Bodybuilding Motivation

WHEY premium