SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM POST - pitu pitu, będzie kukuryku.

temat działu:

UNS SUPPLEMENTS - firmowe forum marki UNS

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149836

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6457
Jesoooo. trzymanie bojownika i welonek w kuli (wgl jakichkolwiek ryb) to jest zbrodnia w akwarystyce.Za granicą jest zakaz sprzedawania takich kul w sklepach zoologicznych.Ja na 54 l mam 5 zwinników jarzeńców, to są takie rybki po 1,5 cm długie.Ale mamy jeszcze królika D Izi Ty się lepiej wytłumacz jak dbasz o żonę xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 8706 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27901
Lodzianin jestes?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94744 Napisanych postów 364724 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669913
tak.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ania a to ja nie wiedzialam! w sklepie mowili ze dla niego kula jest ok a na nic wiekszego nie moglam sobie pozwolic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94744 Napisanych postów 364724 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669913
w takiej kuli to prawie jak w szklance

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lodzianin ale to nie byla taka tyci tyci kula tylko taka wieksza :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 8706 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27901
Jak mozesz to zdejmij bana Tanqowi
Zle przeczytal twoj nick i dlatego taka glupote napisal
Daj mu szanse Na pewno wiecej takiej gafy nie popelni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94744 Napisanych postów 364724 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669913
dobra,niech się wyloguje i zaloguje od nowa ban zdjęty

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6457
Amber872.
Ania a to ja nie wiedzialam! w sklepie mowili ze dla niego kula jest ok a na nic wiekszego nie moglam sobie pozwolic


W sklepach powiedzą wszystko żeby opchnąć towar, też dostałam welonkę w kuli i dopiero jak poczytałam to się dowiedziałam że taka rybka potrzebuje minimum 80 l wody.Kula powoduje że ryby nie mają punktu odniesienia i oprócz problemu z błędnikiem tracą wzrok.Nawet te akwaria panoramicznie ( takie z wypukła przednią szybą) nie są dobre, z tego samego powodu.Się rozpisałam xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 8706 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27901
jak wroci to podziekuje
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[KUCHNIA]Doris.K w kuchni

Następny temat

[video] TESTED - Adam Suker Bodybuilding Motivation

WHEY premium