SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAMPOST DLA E7 I PRZYSZŁYCH ZAWODNICZEK. TYLKO DLA PAŃ VOL.4

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114939

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2207 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5771
Hmmm..nie bylo mnie przez jakis czas...myslalam,ze dziewczyny juz eksperyment skonczyly..A tu widze,ze z tego wszystkiego wyszlo jedno wielkie zamieszanie..Moze dobrze zrobilam,ze sie wycofalam..?
Czy ktos mnie moze ''wtajemniczyc''..?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
Wylliam z tego co się orientuję banany a carbo cenowo wychodzą tak samo ale Twoją wypowiedź zrozumiałem tak że samo wpc po treningu + suplementacja kretką/mzb byłoby dobrze, aktualnie tak właśnie mam i co wejdę na wagę widzę więcej kg, więc na pewno węgiel bezpośrednio po treningu nie jest konieczny ale _mario mogłeś mieć na myśli inną korzyść? np nadkompensację glikogenową?
jeśli warto i jest to potwierdzone literaturą/badaniami dorzucić tego banana lub odpowiednio około 32 gram węgla po treningu to bym się skusił?
A jeśli to mała korzyść w stosunku do ceny jak np bcaa na masie to wolałbym przeznaczyć kasę na coś innego.

MOREPOWER jakbyś czytał posty pumy nie wychwalałbyś tak aerobów
Tygrysek odbierz to w ten sposób że są lepsze sposoby na podkręcenie metabolizmu!

Zmieniony przez - rush comes w dniu 2010-03-11 21:52:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2207 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5771
Przeczytalam..powiem tylko..szkoda,ze sie tak wszystko skonczylo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Mysle ze puma sobie poradzi :)

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rush comes, po treningu ww nie są Ci w zasadzie potrzebne i poza lepszym samopoczuciem niewiele zmieniają. Glikogenu nie musisz nadkompensować, wystarczy że zjesz 2 posiłki z ww przed treningiem. Niedawno się o to spierałem z Wodynem i wyszło na to, że miał rację. Po treningu to w zasadzie potrzebujesz niewielkiej ilości ww (może być owoc) i dużo białka. Ja teraz tak jem, jestem na LC z co tygodniowymi ładowaniami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 374 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17540
a nie lepiej dobra odżywka masowa która ma białko i węgle.
Lepiej się wchłonie niż ten owoc wg mnie.
Pora po treningu to najlepsza pora żeby dostarczyć węgle, nie martwiąc się o to że nas zaleje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 659 Wiek 12 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14332
Argh...

To jak z tymi ww, okolotreningowo dostarczyc musze 250gr wegli, to lepiej w takim razie dac wiecej WW przed, a po dac wiecej bialka?

Przyjmujac ze trening jest miedzy 4 a 5 posilkiem?

http://serwislodz.pl - naprawa komputerów Łódź

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1836 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
Ja jestem zdania ze po treningu wegle sa najwazniejsze, lepiej nie jesc przed niż po szczerez mówiac, chodz najlepiej tu i tu.


"a nie lepiej dobra odżywka masowa która ma białko i węgle.
Lepiej się wchłonie niż ten owoc wg mnie.
Pora po treningu to najlepsza pora żeby dostarczyć węgle, nie martwiąc się o to że nas zalej"
kompletna bojda bzdura i porazka. Natuarlne zarcie zawsze bedzie lepsze od odzywki, tym bardziej gainery to od strony ww zwykly shit a od strony bialek - zwykla serwatka albo gorzej.
Odzywki to uzupelnienie diety, jesli ktos da rade miec dobra diete bez uzupelnienia to na sile sie nic nie wpycha, bo pogarszasz efekt.

smialo jesc banany, inne owoce, bialy ryz?:)


@WODYN to jestesmy w tym polu nieco zgodni:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
ja zaś stosuje i sugeruję rodzynki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1240 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8570
Rodzynki jako potreningowy? hmm...

Don't be afraid to be weak,
don't be too proud to be strong.

www.wolny-finansowo.pl - zarabianie online i revshare
www.treningnamase.com.pl - indywidualne diety i plany treningowe

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny - piorytet klata + nogi

Następny temat

Plan FBW 15/10/5 do oceny!

WHEY premium