SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAMPOST DLA E7 I PRZYSZŁYCH ZAWODNICZEK. TYLKO DLA PAŃ VOL.4

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114937

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 89 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12109
To może przedstawisz ją, przynajmniej dziewczynom? Chyba zasługują na to, żeby znać nie tylko zdanie Pumy?

My tylko chcemy żyć mocniej!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Trudno wymagać od uczestniczek eksperymentu,żeby miały obiektywne spojrzenie na sedno sprawy,gdyż przez pół roku były prowadzone przez swojego trenera i jak widać wiele mu zawdzięczają.Moderatorzy już wiedzą,że eksperyment został przeprowadzony nienagannie,z zachowaniem wszelkich nie podlegających dyskusji zasad.Oczywiście,możemy wierzyć jedynie "na słowo",bo jak dotąd innych dowodów prócz zapewnień trenera i słów potwierdzenia przez Stekat i Ziemon nie dostaliśmy,co jednak przyjmujemy za pewnik i po ich upublicznieniu,szczerze wszystkim pogratulujemy.
Biorąc jednak zaistniałą sytuację,sedno problemu i prywatne czaty,nie ma wątpliwości co do przedstawienia sprawy,z punktu widzenia tylko jednej ze stron konfliktu,która nota bene już udowodniła,że stosowanie się do zasad panujących na forum,nie dotyczy wszystkich,w tym samym stopniu.Nie czarujmy się,ale eksperyment stał się kartą przetargową w rękach jego odtwórcy.Bez względu na to jakim ktoś jest specjalistą(czego trenerowi dziewcząt nie można odebrać),jesteśmy tu po to,żeby pomagać mniej doświadczonym,pilnować porządku oraz reagować na takie sytuacje.Najwyraźniej ktoś o tym zwyczajnie zapomniał,tracąc z widoku dobro ogółu.W poczuciu uniesienia zamieścił nawet w temacie swój autorski,jak domniemam ,Dekalog,który potraktowałbym z przymrużeniem oka,gdyby na zakończenie jego deklamacji,nie padły obraźliwe słowa i zbanowanie forumowicza,który zachowywał się nienagannie,nie łamiąc żadnego z punktów regulaminu forum...

Zmieniony przez - BodyLine w dniu 2010-03-07 18:18:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Powody nieporozumień

1) Brak zrozumienia dla troski wielu modów dla których dobro userów i ich bezpieczeństwo to nr 1

2) kompletny brak informacji ( który to i w życiu jest najczęstszym powodem nieporozumień)

3) to co Mietki napisał w ostatnim poście, poprzedniej strony

4) zasadność banów


Dopiero wiele spraw teraz się wyjaśnia i zaczyna wyglądać to w kwestii bezpieczeństwa w miarę ok ( jeszcze wszystkiego nie wiemy)


Natomiast za stan tak poważnego zamieszanie winę ponosi Puma
bo
ta sprawa mogła być dawno w zamkniętym dziale zakończona
bez narażania czytających i uczestniczek na stres i wątpliwości

Ze strony administracyjnej staraliśmy się i staramy się by nikt nie został pokrzywdzony ani niczyja reputacja na tym nie ucierpiała ( zwłaszcza Pumy w tym dziale)
Zabrakło współpracy i zrozumienia.
Jednak jeszcze nic straconego!

Nie siedzę na tym forum tak długo jak Mawashi ale tez blisko z 8 lat.
Współpracowałem w wielu projektach z dietetykami, trenerami, rehabilitantami z zewnątrz. ( pracującymi w zawodzie profesjonalistami)
Kierunek mojego wykształcenie i też doświadczenie pozwala na ocenę sporej części tego tematu.
Ale do czego zmierzam?
Osoby takie jak Body czy Mawashi brały też udział i korygowały programy i tematykę współpracy z wymienionymi wcześniej profesjonalistami.
Potrafili wyszukać nie jeden błąd i naprowadzić na właściwe, sensowne rozwiązania.
Dlatego nie negujcie ich troski i zainteresowania Waszą sprawą.
Mają kwalifikacje, doświadczenie i dobrą wolę ( jak wielu innych moderatorów)
Pumie czasem brak dobrej woli, traktuje to jako najazd na swoje terytorium.
Bardzo podobnie praktykowałem kiedyś w dziale suplementy ale nie nie była to dobra droga.
Jestem przekonany, iż dobrej woli nie zabraknie i to ostanie chwile tego niepotrzebnego konfliktu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Ja nie bedę pisał o powodach nieporozumienia, które powstało w trakcie E7 ponieważ nie czuję się upoważniony do wyciągania tych informacji poza administrację forum.

Mam tylko nadzieję, że Puma udostępni podsumowanie E7 w trosce o swoje podopieczne, jako nagrodę za wkład ich pracy w to co zrobiły. Pisząc "nagroda" mam na myśli komentarze userów naszego forum, które niewątpliwie będą pozytywne.

Jeśli Puma zdecyduje upowszechnić wyniki E7 gdzie indziej, odbędzie się to niewątpliwie ze stratą dla popularności/ogladalności, efektów jego pracy.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 305 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7744
sorry ale naprawde nie fajnie to wszystko wyszło -myslałam ze to forum SPORTOWE - ponad podzialami, dla ludzi ktorzy kochaja sport , fitness chca sie czegos dowiedziec , motywowac nauczyc. A Tu prosze - niczym w sejmie - jedna wielka jadka,
moze komisje sledczą powołajcie...Kurde czy nigdzie nie mozan tak poprostu bez agresji i CHORYCH AMBICJI. Ja czytalam codziennie eksperyment , sama budowalam podobna diete i trening. Czuje sie lekko mowiac oszukana ze tak naprawde eksperyment nie ma konca, podsumowania, wnioskow. Ja juz wiece prosi Was i namawiac nie bede ale chce napisac na koniec w imieniu jak mysle setek Waszych fanow - to bardzo nie fair.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 4 regulaminu
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 9831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34282

WIEDZMA JEST MOJA %)
Znizka 30% na sprzet Kelton:
http://www.sfd.pl/Pozegnalna_Znizka_30%_na_sprzet_Kelton_od_Pumy.-t624346.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
Nie wlazł z butami i robił wrzuty tylko napisałem jednego posta a Ty od razu pojechałeś mi z banem, mogłeś usunąć i między nami sprawy by nie było. Jak zauważyłeś nie tylko mnie to dziwiło. Respektuj regulamin.


Zmieniony przez - grrubas w dniu 2010-03-09 01:31:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 9831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34282
By bylo zabawniej apropo pana grubasa. Dostal odemnie bana za wejscie do postu ktory jest tylko dla kobiet + dla moderatorow oraz za chamski komenatarz jaki zostawil.

Yoyo wiercila mi dziure w brzuchu ze to porzadnych chlop pewnie. Bana zdecydowalem sie sciagnac a Yoyo zazartowala mu w mailu ze to ona sciagnela.

Co zrobil "porzadny chlop" w podziekowaniu dla dziewczyny ktora go bronila ? Odrazu na nia nakablowal i wyslal mail do Bodylina na skarge ze Yoyo bana mu sciagnela. I tu zaczela sie afera ze udostepnilem konto w wykonaniu Bodylina. Obronca "bezpieczenstwa sfd".

Ale zapomnial o jednym. On o tym ze Yoyo ma dostep do mojego konta wiedzial od dawna. Sam spamowal i widzial kto i co edytuje, nawet sie z tego smial. No ale gdy znalazny sie dowody winy na jego kolezke, oczywiscie nagle musial wykrecic jakis numer by go ratowac.

To samo tyczy sie slawtenych 4,5 gram bialka. Tutaj Bodyline pyszczy w najlepsze udajac eksperta kulturystyki naturalnej i osmieszajac sie w oczach kazdego kto czytal cokolwiek napisanego o kulturystyce przed epoka sterydowa, lub poprostu kazdego czytelnika T-Nation.
Ale jak mu sie wygarnelo ze to dieta autorstwa Poliquina to nabral wody w ustach - w pewnym miejscu o ktorym nie powiem bo to tajemnica. Ale tutaj - zgrywal medrca. Zalosne.


EDIT: Ale by sprawiedliwosci stalo sie zadosc i Morales z Bodylinem na modle NKWD wyciagali wszystko co mozna z mojego zycia prywatnego to dodam:

Grubas - Morales obrazal sie od Pyskaczy i stwierdzil ze ci sie nalezalo.

A z innych newsow o Moralesie:

Wszyscy wiedza jak bylo z E7. 2 kretow podszczuwalo, ja sie wkurzalem i dziewczyny tez. Pierwszy lepszy przyklad. Ja zywcem w zamknietym temacie bluzgalem na Yoyo [nie widzac ze jest szczuta przez dzielna Obli], a Yoyo bluzgala mnie [ nie wiedzac ze ja jestem robiony w konia przez swieta dwojce ].

Stad ci ludzie byli pewni swojej bezkarnosci. Mieli haka na dziewczyne. Padalu podle szantaze ze jak powie mi za duzo to oni mi wysla co ona o mnie pisala. Nie docenili jednego faktu - pogodzenia sie mojego z dziewczynami.
Szantaz na kobiecie = damski bokser, czy tylko mi sie tak wydaje?

A z drugich newsow. Tak szukano na mnie hakow - ze stwierdzono ze trzeba wyciagnac ze mnie konsekwencje karne. Wiecie czemu Morales mi to ochoczo zarzucil ?

Bo rozdalem dziewczynom ksiazki, za darmo. Nie przewidzial jednego - uczciwie je kupilem, ze spora znika i dalem je za free. Bo ja o podopiecznych dbam. I nie wyciagam tego faktu od tak dla przyjemnosci czy popsiu. Jedynie by ukazac butnosc Moralesa.


Zmieniony przez - puma666 w dniu 2010-03-09 01:45:30

WIEDZMA JEST MOJA %)
Znizka 30% na sprzet Kelton:
http://www.sfd.pl/Pozegnalna_Znizka_30%_na_sprzet_Kelton_od_Pumy.-t624346.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
Nie starając się teraz naprawde nikogo urazić-żal mi się robi, jak czytam to wszystko...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
Skoro zebrało Ci się na pranie wszystkich brudów i kolejne pomówienia to dla ścisłości:

Nie "kablowałem" na Yoyo do Bodyline'a w podziękowaniu jak to napisałeś. Stary, ja wysłałem tego maila do Banana informując go, że złamałeś podstawową zasadę moderatora. Skoro ty tak skrupulatnie egzekwowałeś regulamin wobec mnie dają mi kolejne bany to nie widziałem powodów, żeby nie egzekwować od Ciebie. Do Bodego wysłałem po kilku godzinach do wiadomości.

I nie ściemniaj, że to Ty zdjąłeś bana bo to Yoyo mi go zdjęła kilka sekund po tym jak napisałem w spamie że bym się chętnie przelogował i po minucie miałem maila od niej że wysłała ci SMS że mnie odbanowała. Ale ściemniasz.

Zmieniony przez - grrubas w dniu 2010-03-09 01:48:09
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny - piorytet klata + nogi

Następny temat

Plan FBW 15/10/5 do oceny!

WHEY premium