SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAMPOST DLA E7 I PRZYSZŁYCH ZAWODNICZEK. TYLKO DLA PAŃ VOL.4

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114950

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
Irytują mnie żałosne konkluzje idące w stronę dywagacji żeńskiej części forumowiczów będących koleżankami Obli.
Dziewczyny przychodząc wychwalać Obli do działu zaawansowanych KULTURYSTÓW nawiązując do ostatniego zamieszania pośrednio ale jednak uderzacie w pumę.
Należy się wam riposta i sprostowanie.
Obli należy do wspomnianych 99,9 procent forumowiczów nie mających jednej milionowej wiedzy pumy. Niestety.
Odpowiedzią na pytanie czy dałaby radę pociągnąć temat technikaliów w dziale kelton i/lub 7 eksperymentów nie może być nic innego niż śmiech. Więc wychwalajcie, uwielbiajcie Obli ale w tym dziale nie róbcie z niej znafcy kulturystyki!

-

Następna sprawa, też z pewnością nie znam się na koksach, więc może i tak jest, że nie z niewiedzy wynika moje zdziwienie że chmara ekipy z działu doping nie ma diety i nie wykonuje złożonych ćwiczeń. Misja działu doping to zarabianie na bogatszych ćwiczących nie żałujących na suple.
Misja pumy to jak sam mówił: uchronienie jak największej liczby adeptów kulturystyki przed pokusą nielegalnego wspomagania.
A to i tak tylko kawałek tego co puma stanowił na tym forum oprócz spektakularnej wiedzy.

-

Jeśli puma zdecydował że nie będzie fotek after to musimy uszanować jego decyzję, zwłaszcza króliczki E7 powinny być lojalne do końca i chwała im za ich postawę.
Sam miałem w planach przygotować się do redukcji na podstawie E4, E6 i E7 a tu lipa... ale skoro tak chcę puma tak musi być, nie bądźmy złodziejami cudzej wiedzy, pracy i wkładu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 305 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7744
BRAWO Rush comes! 100% sie z Toba zgadzam! Ciesze sie ze sa ludzie ktorzy dostrzegli to samo co ja.
Pozdrowka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
Apeluję do Bulla i Banana o upomnienie dla moderatora morales, który w moim odczuciu wyrażając to najbardziej dyplomatycznie jest arogancki.
Nie jest to z mojej strony wyrażenie stanowiska w sprawie pumy ale odczucie zwykłego usera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 305 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7744
arogancki...?No faktycznie - bardzo dyplomatycznie to nazwales...
Mimo tego sznowałam wiedze jego i jeszcze pewnej Pani- ale juz wole bez wymieniania...- choc otworzono mi teraz oczy na INNY aspekt ich dzialalnosci... no comments.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
mhm

jak w rozgłośni z Torunia

jedna słuszna objawiona prawda

polecam

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Chyba nie ma sensu kontynuować wątku i pora zamknąć temat, zanim stanie się areną kłótni przekonanych o słuszności swoich racji.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Morales_37 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
No to tak-nie wiem za co dostałem SOG-a w tym temacie od użytkownika ziemon-ale dziękuję.



Co do Pumy-nie ma co ukrywac, że jego zachowanie było nieodpowiednie, mógł być mniej porywczy, bardziej stonowany ale jak już resztą pisałem na poprzednich stronach-w moim odczuciu, typowego usera, który nie miał"dostępu do całej sprawy", rozpoczęła się nagonka na Pume. Parę osób miało z nim "na pieńku"i zaczynały się dołączać kolejne. Jego błąd polegał na tym, ze z większością swoich rekacji dawał jednocześnie kolejne argumenty wielu osobom...Po prostu dał się sprowokować. gdyby nawet czasem używał nieco innego języka wyglądałoby to już zupełnie inaczej, chociaż tyle...Ale cóż.

Tak to dla mnie wyglądało-jako użytkownika forum. Nic więcej nie mogę ocenić, ani winy, ani kompetencji niektórych osób, o jakich tutaj mowa...Ewentualnie mogę ocenic kompetencje Pumy-wiem, że był skarbnicą wiedzy i my wszyscy tutaj tracimy na tym, ze odchodzi.


Poza tym-nie jestem osobą, która traktuje doping jako najstraszliwsze zło, jednak mam na ten temat swoje wypracowane poglądy, wedle których większość osób polegających na dopingu, wcale nie powinna w ogóle nawet zaczynać z tym...Co za tym idzie...

"Misja pumy to jak sam mówił: uchronienie jak największej liczby adeptów kulturystyki przed pokusą nielegalnego wspomagania.
"

Chciałbym aby to zostało zachowane, z Pumą, czy niestety-bez niego.


Temat się wciąż ciągnie i ciągnie, a samego Pumy juz przecież tutaj nie ma...Uważam, ze wszyscy powinni"zluzowac poślady", co się stało, to się stało i wina faktycznie mogłabyc obopólna, nie będe roztrzygał czyja bardziej-bo zwyczajnie nie jestem w stanie jak i większość piszących tutaj osób tak naprawdę.










W sumie to też myślę, że wątek możnaby już zakończyć, bo będzie się robił tylko bałagan i wyjda z tego kolejne napięcia...

Zmieniony przez - MOREPOWER w dniu 2010-03-11 00:15:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
miętki nie lubisz ojca rydzyka, mawashi nie lubi PiS, tosz to wy jesteście liberałowie z PO -> stąd cały konflikt

jestem na tym forum 1 rok, ty 10. jesteś modem, ja szaraczkiem. masz prawo mnie wyśmiewać. w twoim przypadku taka odpowiedź zawsze jest budująca.

Chcesz aby forum szło w taką stronę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1240 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8570
Dokladnie morepower jestem tego samego zdania, co tez juz pisalem duzo wczesniej ze osoby nie znajace do konca sprawy nie powinny zabierac glosu i stawac za czyjac strona.
Tak naprawde my zwykli userzy nie wiemy co sie dzieje "za zamknietymi drzwiami" i nie ma co tu zabierac glosu i sie wypowiadac czemu tak a czemu siak.
Nic juz sie nie zmieni teraz, czy to obstawiacie za Puma, czy za Obliques czy jeszcze kims innym bo sam juz nawet nie wiem kto do konca byl w to zamieszany, kto byl prowoderem i od czego sie to zaczelo.
Takze najwyzsza pora wyluzowac, niech kazdy wraca do swoich dzialow i tam dalej zajmuje sie czym sie zajmowal.
Z Puma czy bez zapewne wszyscy dalej beda kontynuowali swoja ciezka prace na forum i pomagali innym.
Pozdrawiam

Don't be afraid to be weak,
don't be too proud to be strong.

www.wolny-finansowo.pl - zarabianie online i revshare
www.treningnamase.com.pl - indywidualne diety i plany treningowe

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny - piorytet klata + nogi

Następny temat

Plan FBW 15/10/5 do oceny!

WHEY premium