SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAMPOST DLA E7 I PRZYSZŁYCH ZAWODNICZEK. TYLKO DLA PAŃ VOL.4

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114923

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5889 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21012
uuuu, mowy nie ma

Pozbylam sie kota!!!!
---------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 780 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14155
haha, no dobra, mozna skonsumowac wspolnie

--== ==--

Nic nie daje takiej radości od przezwyciężonej własnej słabości

http://www.sfd.pl/-t582790.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5889 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21012
Gratis nie lubi sie dzielic

Pozbylam sie kota!!!!
---------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 780 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14155
to ja moze nie bede dalej pisac

Nic nie daje takiej radości od przezwyciężonej własnej słabości

http://www.sfd.pl/-t582790.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5889 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21012
pisac mozesz, ale tylko pisac

Pozbylam sie kota!!!!
---------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777735
dziewczyny niestety nie chcę mi się wszystkiego czytać

widzę że podsumowania na publiku nie będzie ?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1338 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15811
czy ktos to jeszcze wie .... ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1153 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13378
dobra, to ja się jutro wieczorem spróbuję podłączyć jakoś w tym hotelu, mam parę pytań i mam parę uwag

osa, yoyo, stekat, moonia - czy ja czegoś nie doczytałam? bo się czuję jak w czeskim filmie trochę, od dwóch tygodni jest gadanie o podsumowaniu, wy robiłyście dodatkowy tydzień i zdjęcia, ja nie dałam rady, coś mnie ominęło? jakaś informacja na priv poszła i do mnie nie dotarło?
bo podsumowanie miało być w poniedziałek,to czekam spokojnie, później pojawiła się wypowiedź nie do końca dla mnie zrozumiała, coś o szczuciu tam było, teraz tego nie ma albo nie mogę znaleźć i mam wrażenie że mnie jakaś informacja ominęła?
Puma?

“Fighting is essentially a masculine idea; a woman's weapon is her tongue.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1153 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13378
chciałam też zaanonsować po powrocie na swoje treningi że siła mi nie spadła ale muszę pracować nad wydolnością, bo w parterze trochę brakuje w ogóle po tej redukcji to mam więcej mięśni niż miałam

“Fighting is essentially a masculine idea; a woman's weapon is her tongue.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2361 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17673
do mnie zadzwonili dzisiaj (po tygodniu od zlozenia kolejnego zamowienia, bo pierwsze wycofywalam bo nei bylo tego co chcialam :P ) ze nie maja tych rekawiczek co zamowilam i jakie w takim razie maja mi dac, eh a juz myslalam ze bede miala malutkie rekawiczki a tu chyba sie znowu nie uda ale powiedzieli ze dzisiaj wysla wiec w koncu jutro moze bede miec paczke

Ziemon nic Cie nie ominelo. w sensie tylko ostatni tydzien ale my tez nie mialysmy jeszcze ani zadnego podsumowania ani nic , wszystkie czekamy na to samo zadnej informacji dodatkowej na priv nie bylo, tyle co tutaj i w innych dzialach widac .
a mysle ze doczytanie tego co by wyjasnilo zaistniala sytuacje jest nie do konca mozliwe , zagmatwane to wszystko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny - piorytet klata + nogi

Następny temat

Plan FBW 15/10/5 do oceny!

WHEY premium