SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAMPOST DLA E7 I PRZYSZŁYCH ZAWODNICZEK. TYLKO DLA PAŃ VOL.4

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114910

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1153 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13378
BodyLine - nie do końca założenia GJF były moim celem początkowym. Wstyd trochę przyznać ale myślałam że redukcja będzie oznaczała "schudnięcie". Otóż nie - program jest ułożony tak, że mięśni nawet przybywa, więc gdyby nie utrata spora tłuszczu to obwody poszłyby zapewne w górę. Ale nie kombinowałam i robiłam zgodnie z założeniami.

Nie robiłam filmików żadnych. Pisząc o filmikach miałam na myśli prezentowanie nam takowych z prawidłowymi technikami i komentarzem.

“Fighting is essentially a masculine idea; a woman's weapon is her tongue.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Rozumiem, ciężary są dla mnie nieziemskie,jak na kobietę,która nigdy wcześniej w ten sposób nie trenowała.Stąd moje zaciekawienie.Ja zawsze proszę o filmiki z treningów.Trochę szkoda,miałabyś świetną pamiątkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1153 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13378
e tam od razu nieziemskie
ćwiczyłam inne rzeczy wcześniej, no i przeprowadzałam się parę razy, te wszystkie pudła, pralka, meble....

“Fighting is essentially a masculine idea; a woman's weapon is her tongue.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Uwierz,że nieziemskie.Naprawdę chciałbym zobaczyć prawidłowo wykonane ćwiczenia,na takich obciążeniach w wykonaniu (wybacz ) amatorki.Zawodniczki niejednokrotnie trenują mniejszymi obciążeniami a miałem okazję być wielokrotnie przy treningu np. byłej mistrzyni świata

Zmieniony przez - BodyLine w dniu 2010-03-10 19:55:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1153 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13378
No amatorki, zgadza się. Myślę że robiłam prawidłowo, na pewno zgodnie z wytycznymi. Często pod okiem trenerów którzy akurat byli na siłowni. Tak jak pisałam wcześniej - trochę błędów wyeliminował Niwix, z którym przerobiliśmy praktycznie wszystkie wolne ciężary. No i ja raczej do drobnych nie należę

Wszystko jest dla ludzi, może czas zerwać z myśleniem że duże ciężary nie są dla kobiet?

“Fighting is essentially a masculine idea; a woman's weapon is her tongue.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
eiosłowanie
p press
rdl

w tych ćwicznieach moja klientka
lat 37
po paru meisiącach ze mną również jest w okolicach takich wyników
przysiady przednie z 60kg w serii nei sa jej obce

waga ~56 kg
przy niedużej ilości tkanki tłuszczowej.

( nie mówie że robi / ła GJF ale porównuje realnie wyniki siłowe )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Ja nie jestem przeciwnikiem dużych obciążeń.W mojej pracy wykorzystuję,je jako jedno z narzędzi,a nie cel sam w sobie.Dlatego zapytałem o filmy,zwłaszcza,że celem była redukcja,a w wypisce widzę obciążenia typowo siłowe.

Zmieniony przez - BodyLine w dniu 2010-03-10 20:07:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...przecież eksperyment sie chyba zakończył- ku mojemu ogromnemu zdziwieniu- wystarczyło, ze nie było mnie ze 3-4 dni a tu taka niespodzianka[wręcz szokująca].

tym bardziej, ze nie wiem o co w tym wszystkim chodzi... i raczej nie chce wiedzieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1836 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
body wiem ze jesteś specjalista i ze nie dorastam ci do pięt ale:
"zwłaszcza,że celem była redukcja,a w wypisce widzę obciążenia typowo siłowe. "
to kojazy mi sie jedynie z podejsciem do redukcji: 15-20 powtorzen, a rzeźbe....
redukcje robi sie na duzych ciezarach ::) to one chornią nam mięsnie. One nie sterydy :).
itd itp, obalamy mity...

a co do sprawy z pumą, fakt puma moze i jest typem samotnika, pewnie byl wulgarny ma ciety jezyk to juz wie kazdy, ale wina lezy po obu stronach. Skoro puma stracił moda, to z podejścia obiektywnego, nie tylko on powinien ponieść takie konsekwencje.
Tym bardziej ze uwazam jego wiedze za 100x bardziej wartosciowa i jego prace na forum, od tych osob.
Nie mowie tego bo mam coś do nich, tlyko przedstawiam, punkt widzenia obiektywny.

szkoda tych wszystkich E :(.

A jednego wam nigdy połowa forum nie wybaczy! TO ZE PRZEZ WAS NIE BĘDZIE FOTEK AFTER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




Zmieniony przez - Jodełko w dniu 2010-03-10 21:27:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
punkt widzenia obiektywny.

A w jaki sposób sobie go wyrobiłeś nie znając sprawy?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny - piorytet klata + nogi

Następny temat

Plan FBW 15/10/5 do oceny!

WHEY premium