SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAMPOST DLA E7 I PRZYSZŁYCH ZAWODNICZEK. TYLKO DLA PAŃ VOL.4

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114940

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
nastukałeś ponad 10 tysięcy postów na sfd ale przez ostatni rok nie widziałem cię ani razu.

malo widziales i zle szuaksz widocznie bo tam gdzie pisze jestem bardzo dobrze rozpoznawalny

i napewno mam wiecej niz jedna milionowa wiedzy pumy o to sie bac nie musisz

oczywiscie nie wiem wiecej bo bylo by glupota z mojej strony tak pisac ale puma nie jest jakims Budda ze wie wszystko an kazdy temat

sam nawet korzystalem z jego rad (co prawda wiekszosc jego metod nie sprawdzila sie u mnie ale to juz inna sprawa)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 112 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4606
Z tego co widzę Puma666 prosi o wykasowania w ł a s n y c h wypowiedzi, do czego jako ich autor ma pełne prawo (o ile go nie zbył, w co wątpie).

Wypowiedź każdego z użytkowników, jeżeli wyczerpuje przesłanki ochrony ustawy o prawach autorskich i prawach pokrewnych (tzn. jest utworem w rozumieniu tej ustawy), objęta jest wyłącznym prawem autora co do wykorzystywania jej na jakichkolwiek znanych polach eksploatacji. W skrócie - autor decyduje o jej publikacji, wykasowaniu czy też zmianie treści czy to w Internecie czy gdziekolwiek indziej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Wodyn tak
mega postrzelony gość i fenomen
także ja jestem na jego warsztacie od kilu miesięcy

Apok heh z 45 banów mu wpakowałem - przemiła historia nas łączy


Żal mam jednak, że Puma nie potrafił choć 1/10 tego przemiłego tonu z dnia dzisiejszego utrzymać w stosunku do reszty moderatorów w dziale zamkniętym
( w dniach poprzednich)
Nie twierdzę, ze gra ofiarę ale absolutny brak spójności w tonie i zachowaniu tu a w LS
Dwie inne osoby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
ziomlogos nie mam prawa odbierać ci zasług ale kogo z siebie robisz porównując się do pumy?

jakbyś napisał art na poziomie np, marek.c czy umiesz robić przysiady ( rarytas którego nie ma encyklopedii zaawansowanych!!! ), fatfaq czy bcaa działa , wodyn testosteron albo oldschool wiosłowanie to może twój podniesiony ton mógłby zostać zaakceptowany ale ja od tej strony ciebie nie znam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
widzisz zebym sie jakos do niego porownal ??

po prostu napisalem jaka jest parwda

nie wiem w czym problemu szukasz na sile

napisz to jakos jasniej i moze podaj cos konkretnego co ci sie nie spodobalo i postaram sie to sprostac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
"Apok heh z 45 banów mu wpakowałem - przemiła historia nas łączy
"


Zaintrygowało mnie to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
hehe
absolutnie nie ujmując jego wiedzy i doświadczeniu

jako osoba związana z producentem suplii
nie potrafił zachować umiaru w tzw. pimpowaniu ( nadal ma z tym problem)

gdy był zwykłym userem
coś w tej ilości banów za ten proceder mu "zapakowałem"
z czasem jednak umiar nastąpił

a z racji wiedzy i chęci pomocy w innych działach
zaproponowałem dla niego status moderatora w dziale trening

kilkanaście tygodni temu znów było gorąco....

mam wrażenie, ze bardzo się nie lubimy ( wzajemnie)
jeden dział rozwija i podnosi jego mertorykę
w innym działa destrukcyjnie




Zmieniony przez - Bull w dniu 2010-03-09 21:25:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
oo długa historia..ode mnie tez dostał kilkanaście..

stare lepsze czasy

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
ziomlogos zakopmy topór wojenny zanim go wykopiemy

zdawało mi się że zaniżyłeś wkład pumy w to forum, jeśli nie to okej.
zdawało mi się że przez chwilę nie wykazywałeś się pokorą i skromnością, jeśli źle cię odczytałem to okej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
dzięki Albin
już mam


Zmieniony przez - Bull w dniu 2010-03-09 22:36:15
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny - piorytet klata + nogi

Następny temat

Plan FBW 15/10/5 do oceny!

WHEY premium