SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAMPOST DLA E7 I PRZYSZŁYCH ZAWODNICZEK. TYLKO DLA PAŃ VOL.4

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114946

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1153 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13378
miałam bardzo zły wczoraj wieczór i nienajlepszy dzień dziś, więc trochę się zirytowałam

teraz widzę w książce zapis o solach, mój błąd - zrozumiałam że to w tygodniu 11 i 12, a to jest w tyg. 12

oczywiście że nie chcę olać głównego efektu końcowego, po prostu staram się zachować jakieś poczucie rzeczywistości i nie będę z szaleństwem w oczach pukać do znajomych wieczorami żeby się wykąpać w preparacie na zatwardzenie... już i tak uważają że nie jestem normalna
zakup 4 wielkich miednic (bo nie posiadam nawet 1 małej) również nie wydaje mi się sensowny...

w weekend mogę jakoś się umówić ze znajomymi, ale po prostu nie w tygodniu
bardzo chętnie skorzystam z jakiejkolwiek alternatywy
sauna może być? mam dostęp i do parowej i do suchej

dwa - czy możesz Puma podpowiedzieć czego używali faceci bo sól gorzka w saszetkach z apteki, zakładając że potrzeba 400g na kąpiel, przy cenie 3zł wychodzi 48zł za kąpiel, trochę aberracja.... nie wiem jak dziewczyny ale jakoś nie bardzo mam ochotę moczyć się w nawozie do roślin, być może to jest tylko kwestia nazwy ale jakoś psycha mi siada

“Fighting is essentially a masculine idea; a woman's weapon is her tongue.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1338 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15811
eee nawóz do kwiatów - pikuś :)
Kosmetyki można robić z rzeczy pozornie nie nadających się... pozornie bo producenci i tak ich uzywają. Tylko są zapakowane w słoiczek i oznaczone hieroglifami :) Dla przykładu maseczka z żwirku dla kotów - brzmi kuriozalnie :) Ale jak pomyśleć racjonalnie - to czyta ziemia wulkaniczna (nie każdy żwirek oczywiście)
A wracając do tematu - ile tego siarczku na jedną kąpiel???

Monia na alegro jest ten nawóz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2207 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5771
hmmm...czesc dziewczyny
a czy mozecie mnie wtajemniczyc tak troche..o co chodzi z tym moczeniem sie w miskach..i z ta sola itd...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1338 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15811
Mamy się odwodnić :) ... bezpiecznie.
w tym celu bedziemy sie codziennie kapac w soli epsonowej (siarczku magnezu)...tylko problem sie pojawia bo nie wszystkie maja wanne i do konca nie wiadomo co z ta sola. Jak zwykle cos nowego i zamotka :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2207 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5771
aaaa..dzieki Oska
Brzmi to bardzo tajemniczo
Ale jak ma dzialac to spoko;)hmmm....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1338 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15811
sama jestem ciekawa tego działania :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2361 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17673
chyba trzeba bedzie odwiedzic jakies OBI albo jakas castorame moze tam bedzie
zeby za wysylke nie placic dodatkowo :/

a co z tego wyjdzie to zobaczymy najgorsze ze bede musiala jezdzic do babci codziennie , znowu beda sie pukac w glowe na te moje pomysly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 9831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34282
To nie jest drogie - ostatnio Niwix kupowal to da wam ceny i podpowie gdzie kupic. Z tego co pamietam to tak naprawde wychodzilo to tanio.

WIEDZMA JEST MOJA %)
Znizka 30% na sprzet Kelton:
http://www.sfd.pl/Pozegnalna_Znizka_30%_na_sprzet_Kelton_od_Pumy.-t624346.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5889 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21012

Pozbylam sie kota!!!!
---------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 9831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34282
Zasniesz skarbie wkoncu... zasniesz i nie dopilnujesz ;)

WIEDZMA JEST MOJA %)
Znizka 30% na sprzet Kelton:
http://www.sfd.pl/Pozegnalna_Znizka_30%_na_sprzet_Kelton_od_Pumy.-t624346.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny - piorytet klata + nogi

Następny temat

Plan FBW 15/10/5 do oceny!

WHEY premium