SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAMPOST DLA E7 I PRZYSZŁYCH ZAWODNICZEK. TYLKO DLA PAŃ VOL.4

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114924

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2916
Sorka, że się wypowiadam tutaj, ale już chyba każdy może tu coś napisać. Trochę mi się nie podoba postawa wobec Pumy. Według mnie eksperymenty to była najlepsza rzecz na tym forum. Zawsze śledząc je wyczekiwałem rezultatów uczestników. Pokażcie mi drugą osobę, która tak się poświęcała dla innych nie mając z tego żadnego pożytku tylko po to żeby spełnić nasze marzenia wymarzonej sylwetki. Przerobiłem 2 eksperymenty, to były okresy gdzie miałem najlepsze efekty. Być może wcześniej głupio ćwiczyłem, ale to dowodzi temu, że Puma mi pomóg pójść o krok dalej. Teraz robię GJF i jeszcze nigdy nie miałem takich efektów (-13 cm nad pępkiem to nie jest tak źle). Wyczekiwałem na E8 dla facetów, chciałem żeby Puma mnie indywidulnie poprowadził, ale szkoda że już ich nie będzie. Co do tego białka, Puma zawsze ostrzegał o ilośći, powtarzał, że jak coś to będzie ją korygował, a poza tym nikogo nie zmuszał do niczego. Ja przy GJF zmniejszyłem do ponad 2g i efekty też są. Każdy też ma swój rozum. Najlepiej przeproszcie się grzecznie i Puma, ruszamy z nowymi eksperymentami. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 9831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34282
Maya, drogi internetowy anonimie, nie podoba mi sie twoj wymagajacy ton. Jak napisalem juz wielokrotnie, eksperymenty ida w trawe. Jest to moja prywatna wlasnosc intelektualna.

Jesli chcesz potrenowac zgodnie z ich zalozeniami - polecam publikacje internetowe Thibaudeau oraz dr Poliquina na ktorych byly calkowicie oparte. Tyle tylko ze musisz znac jezyk angielski. Poradzisz sobie.

WIEDZMA JEST MOJA %)
Znizka 30% na sprzet Kelton:
http://www.sfd.pl/Pozegnalna_Znizka_30%_na_sprzet_Kelton_od_Pumy.-t624346.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
Poprosiłam ładnie, nie wymagałam.
Na priv wysyłam Panu moje dane, aby nie być - dla Pana - osobą anonimową i pokazać że to co tutaj robię nie jest moim "widzimisię" tylko obowiązkiem.

Rozumiem że zamierza Pan usunąć swoje tematy już teraz. Uprzedzam w takim razie że odpowiedni temat zostanie założony w dziale Moderatorzy a także przesłany Panu wiadomością prywatną. Pan zrobi z tym co ja napiszę co Pan chce - ale uprzedzam że brak ustosunkowania się do moich PYTAŃ może mieć daleko idące konsekwencje.
Dziękuję
Pozdrawiam

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Usunięty przez Bull za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 9831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34282

WIEDZMA JEST MOJA %)
Znizka 30% na sprzet Kelton:
http://www.sfd.pl/Pozegnalna_Znizka_30%_na_sprzet_Kelton_od_Pumy.-t624346.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
Proszę sprawdzić PW

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
i proszę usunąć swoją poprzednią wypowiedź gdyż obrażanie innych jest rażącym naruszeniem regulaminu

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 9831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34282


Ty chyba nie rozumiesz ironii. Nie interesuja mnie twoje dane osobowe, fotografie czy inne rzeczy zwiazane z Toba.

WIEDZMA JEST MOJA %)
Znizka 30% na sprzet Kelton:
http://www.sfd.pl/Pozegnalna_Znizka_30%_na_sprzet_Kelton_od_Pumy.-t624346.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja nie wiedziałem, że mam wpływ na dziewczyny z którymi nie rozmawiam
Teraz dziewczyny już wiedzą o co chodzi. Podburzał je Morales którego nie znają, albo znają z dzienników i odchudzania. Jeśli mam taki wpływ na ludzi, to chyba powinienem wystartować w wyborach prezydenckich
Zdrowia Puma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72670 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958472
Niestety wielotygodniowe działania moderatorów nie przyniosły oczekiwanego rozwiązania.
Nasi dyplomowani specjaliści nie potrafili znaleźć wspólnego języka z Pumą. Konflikt miał wiele płaszczyzn także moralną i etyczną. Wspólną decyzją z dniem dzisiejszym Puma przestaje być moderatorem sfd. Nie wywiązał się ze swoich obietnic, wykazał się kompletną ignorancją i brakiem umiejętności pracy w zespole.



"Yoyo wiercila mi dziure w brzuchu ze to porzadnych chlop pewnie. Bana zdecydowalem sie sciagnac a Yoyo zazartowala mu w mailu ze to ona sciagnela".


no tutaj to ładnie pocisnąłeś
pisanie w godzinach nocnych naprawdę Ci nie służy, nie kłam na publicu - ponieważ dobrze wiesz jak było i pisałeś co innego w loży, przedstawiasz inaczej sprawę na publicu niż to było w rzeczywistości - nie wiem co chcesz dzięki temu osiągnąć, ale pokazuje mi to tylko iż niestety niepotrzebnie traciłem te kilkadziesiąt godzin swojego cennego czasu ,na doczytywanie każdego wątku związanego z tą sprawą

co więcej:
za korzystanie z konta moderatora - potwierdzonego słowami tego moderatora w dziale dla modów - użytkownik: yoyo1978 dostaje bana

djamba - bezpodstawnie zbanowany na forum przez pumę , zostaje odbanowany

więcej info zapewne niebawem ,albo tutaj albo w dziale do tego przeznaczonym (moderatorzy)

Zmieniony przez - Banan w dniu 2010-03-09 09:43:02
...
Napisał(a)
Usunięty przez Bull za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny - piorytet klata + nogi

Następny temat

Plan FBW 15/10/5 do oceny!

WHEY premium