SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAMPOST DLA E7 I PRZYSZŁYCH ZAWODNICZEK. TYLKO DLA PAŃ VOL.4

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114922

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
_mario - no metody sie zmieniaja, wiele zmian wynika z faktu iż autorzy niektorych teorii bazuja na ksiązkowych mechanizmach ktore interpretują poza koniecznym kontekstem. POza tym, skoro metod jest wiele, czesto są rozne - a mimo to skuteczne, zonaczac to moze iż nie są one determinujące w kontekscie efektywnosci. Innymi slowy nie mozna zastosowac "logiki dwuwartosciowej", dziala/nie dziala. Wiele wskazuje na to ze stosując wegle i bialka razem osiagamy lepszy stan anabloczny niz przy samych bialkach / samych weglach, ale nie oznacza to iz stosując w/w rozdzielnie - niewelujemy efektywnosc treningu. roznice czesto trudna sa do zaoibserwowania, poza tym sami na sobie testując - rowniez czesto pewnych aspektow nie bierzemy pod uwagę. NIby wlasne doswiadczenie kajkorzystniejsze, ale do mnie do sklepu do tej pory przychodzą kliencie swiecie wierząc iz monohydrat firmy X dziala lepiej niz monohydrat firmy Y, bo oni brali oba i mają porownanie, na nic zda sie tluymaczenie ze jedna i druga firma kupuje surowiec z tego samego miejsca (np z SKW z niemiec)...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 374 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17540
Co do surowców użytych do produkcji odżywek, to powiem szczerze że kiedyś myślałem że nie ma to znaczenia.
Sądziłem że te droższe to po prostu płaci się za firmę.
Jednak powiem ci że zarzucam teraz mono Best Body nutrion i powiem ci że jestem w szoku, jeżeli chodzi o działanie.
Poklepało mnie jak bym 1 cykl na mono robił.
Więc czasami faktycznie są różnice wg mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Morales - ja osobiscie z weglio w potreningowym rezygnowalbym na samym koncu. Nawet jak bylem na diecie przy skrajnie niskich weglach - po silowni i tak jadlem big milka . Choc mi udaje sie utrzymac bf na poziomie ponizej 15% przez caly rok nawet przy zwiekszaniu wagi, wiec jakis wielkich tendencji do zalewania nie widze u siebie.

Co do kwestii samego recompu, swoją definicję tego zjawiska podalem dwie strony wczesniej. Osobiscie w reudkcje tluszczu i budowe miesnia 2 w 1 się nie bawię, a jesli - to recomp wizualny (wiecej w bicu mniej w pasie) udaje mi sie zrobic jedynie gdy wracam po przerwie do treningow.

ostanio udalo mi siezrobic progres silowy - przy redukcji bf, ale poniewaz sila byla wiekszym priorytetem niz bf, wiec stopniowo dodawalem kalorii / wegli. I tak wystartowalem z LC, potem CC, a potem HC / fast food i nadrabialem aero i hiitem. Progres drastyczny jak na mnie. Na pewno experyment powtórzę..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 374 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17540
Jak pas stoi w miejscu, a góra rośnie to mamy recomp
Bo tak żeby palić tłuszczyk i budować mięcho to raczej bez mocniejszych zabawek ciężka sprawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
_mario - mnie kiedys tak poklepało mono vitala 5g / dobę, a bylem 6 tyg po przygodzie Xp + niro II. Nie uwazam jednak by vital mial najlepsze surowce. Ot - z jakis fizjologicznych przyczyn - to wyszlo.

Nie wierze absolutnie by ta sama substancja pakowana przez firme X, byla lepsza niz ta sama substancja pakowana przez firmę Y. raczej roznic doszukiwalbym się we wlasnej fizjologii. No chyba ze firma X cos dosypuje od siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
_mario - co do recompu, to przechodząc z HC na cos w stylu LC w ramach tej samej kalorycznosci juz mamy recomp, bo przez mechanicznie mniejsze zapchanie pasażu jelitowego - obwód pasa się zmniejsza . Dodasz kreatynę, i rotacje weglami i biceps optycznie stenia się wiekszy i piekniejszy. Tutaj łatwo o nadinterpretacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 374 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17540
powiem ci że mono vitala to pierwsze mono jakie wziąłem w życiu.
Znajomi mi zarzucali wtedy że na omie jadę, też chwalę to mono.
Cena jakość wychodzi korzystnie.
Zgadza się biorę również inne odżywki i mogę one wpływać na działanie tej kretki.
Więc pewnie jest to zależne od jakiegoś czynnika X. (może mesomrph)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No wszystko zależy od priorytetu oczywiście. Ja muszę kombinować z redukcją i możliwością dodania mięsa, bo robienie masy na HC kończy się dla mnie 95cm w pasie po pół roku Szczerze to chciałem robić czystą redukcję. Ale po kilku dyskusjach zmieniłem podejście. Teraz mam LC z ilością ww 80-90g, raz w tygodniu robię ładowanie, w jednym posiłku zjadam 250-300g makaronu/ryżu + 100g miodu. Na razie tłuszcz mocno leci w dół, wyniki siłowe wróciły do normy i teraz powalczę o dodanie czegokolwiek. Nie czuję się ani trochę słabszy, regeneruję się dobrze. Jadę na treningu Wodyna. Jedyny suplement jaki biorę to Blue Up.
Jest jeszcze za krótki czas bym mógł stwierdzić, że dodaję masy mięśniowej, ale za jakieś 2 miesiące powrzucam zdjęcia z porównaniem, to będzie widać, czy to działa czy nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ok, powodzenie

a

odpisalem na PW

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny - piorytet klata + nogi

Następny temat

Plan FBW 15/10/5 do oceny!

WHEY premium