SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAMPOST DLA E7 I PRZYSZŁYCH ZAWODNICZEK. TYLKO DLA PAŃ VOL.4

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114955

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
Hmm, nie wiedziałem, ze z Apokalipsą takie akcje. Dobrze jest znać takie"ciekawostki". Ale w gruncie rzeczy porządny człek się wydaje, choć to tylko internet.



Co do Pumy, to szkoda, ze forum traci kogoś takiego...Na pewno to wielka strata. W gruncie rzeczy cały czas mi się wydawało, że wszyscy na niego naskakiwali, jakby dołączali się do tych, którzy faktycznie z Pumą mieli na pieńku, to nie było w porządku. I naprawdę byłem zaskoczony tym ile osób chciało nawrzucac Pumie, miałem wrażenie, jakby każdy przy okazji chciał jeszcze dorzucić coś swojego. Ale ostatecznie nie miałem wglądu na całą sprawę-i nadal nie mam i miec nie będe, więc osądu obiektywnego nie mogę dać.
Domyślam się, że Pumie również zabrakło dobrej woli i konflikt zażegnany nie został niestety...Puma wyraźnie przyjął postawę"najlepszą obroną jest atak". Moim zdaniem też reagował zdecydowanie zbyt emocjonalnie jak na dorosłego człowieka, a co chwila ktoś jeszcze "wyciągał"tą awanture na nowo...możnaby rzecz, łapiąc Pume za ogon-a ten dał się prowokować jak dziecko. Tak to dla mnie wyglądało. Jeszcze teraz ta sprawa z Mayą-ok, rozumiem, jest pracownikiem naukowym, niemniej jednak trafiła w BARDZO kiepski moment, aby zajmowac się czymś takim.i wywlekać coś takiego w kiepskim momencie, tutaj akurat na miejscu Pumy sam bym myślał, ze wynikało to z czystej złośliwości, niż z poczucia obowiązku[jeszcze ta nasza polska mentalnośc, nie to niemożliwe, to musiała być złośliwość, żaden obowiązek] choć tutaj to sprawa jest już chyba rozwiązana. Więcej ocenić jednak nie mogę-i po prostu szkoda, ze Puma stąd odchodzi. W pewnym sensie był/jest wielkim człowiekiem dla tego forum i zarazem dla nas. Więcej nie ma już chyba co pisać.
...
Napisał(a)
Usunięty przez apokalipsa za pkt 1 regulaminu
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
Spokojnie, nie odebrałem tego w ten sposób.


Cóż, wielka to strata dla nas. Teraz forum sfd musi skolonizowac układ słoneczny bez większego udziału Pumy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Bull

Ja?
Mega postrzelony?

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
MOREPOWER, podoba mi się sposób w jaki nawiązujesz do mojej sprawy i chciałabym się do tego odnieść.

O Pumie usłyszałam dopiero wtedy gdy zbanował grrubasa - wcześniej nie miałam pojęcia o istnieniu jego eksperymentów. Zadałam pytanie w sprawie szczegółów których regulamin forum nie precyzuje - zostałam zbanowana. Według decyzji Banana - niesłusznie. Tę sprawę uważam za zakończoną i rozwiązaną.

Tak, przyznaję. To ta sytuacja spowodowała że zainteresowałam się zarówno osobą Pumy jak i jego eksperymentami. Co do osoby - moją opinię wyraziłam wprost:
https://www.sfd.pl/Konsultacja_w_sprawe_bana-t574132-s7.html
Ale zwróć proszę uwagę że eksperymentów na tym etapie nie krytykowałam, próbowałam zdobyć ważną dla mnie informację w sposób kulturalny, bez ataków. Pytanie zadane wprost (o publikacje naukowe) zostało zignorowane. Wystarczyło już wtedy napisać - "dziewczyno, ja z politechniki, to nie jest materiał naukowy". Byłoby po sprawie.

Dałam Pumie kolejne dwie szanse na wyjaśnienie sprawy tu w spamie (odnośniki do stron podawałam kilka stron temu). Zostałam ponownie zignorowana. Dlatego też zadałam pytanie na forum moderatorzy, gdzie wiedziałam że sprawą musi zainteresować się Banan i Puma nie będzie miał mozliwości zignorowania mnie po raz CZWARTY.

Co do zbieżności czasu - po tym jak zostałam 3 razy zignorowana uznałam to za bardzo niepokojący sygnał (w moim świecie na tego typu pytania odpowiada się od razu). Dlatego też zaczęłam szukać informacji w postach Pumy - nie mam prawa oskarżać nikogo na podtawie przeczuć czy braku sympatii - muszę mieć konkretne powody nawet do zadawania pytań (od oskarżania są wyższe instancje, nie ja). Chciałam się do tego odnieść wnikliwie - potrzebowałam czasu. Jednakże wczoraj w nocy (Polska 3 rano, tutaj 20:00 dnia poprzedniego) przeczytałam post Pumy z którego wywnioskowałam ze zamierza usunąć dane - sam, z własnej inicjatywy. Musiałam działać i zadziałałam.

A że zbiegło się to z decyzją o odebranie Pumie tytułu moderatora... Nie wiem czy Puma wiedział o tej decyzji wczoraj w nocy i dlatego podjął decyzję o usunięciu wszystkich swoich postów, czy odwrotnie - przez to że pousuwał posty moderatorzy / Banan (?) podjęli taką decyzję właśnie dziś rano, czy może było to wynikiem wypowiedzi Pumy umieszczonych wczoraj w nocy... Nie wiem, jest to sprawa między zainteresowanymi stronami.

Ja osobiście nie uważam żeby mój post w sprawie wyjaśnień o "naukowość" eksperymentów przyczynił się do decyzji o odebraniu Pumie tytułu moderatora - jak już pisałam wcześniej, decyzja ta a mój post zbiegły się właściwie w czasie. A jeszcze nie widziałam żeby Banan jako administrator przeczytał jakąś skargę i wyciągał konsekwencje zanim druga strona sporu się wypowiedziała - z reguły prosi o czas aby mógł wnikliwie zapoznać się ze sprawą

Ale rozumiem że każdy ma prawo do swojego zdania i opinii. ja tylko chciałam przedstawić tu oficjalnie mój punkt widzenia

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Wodyn,
tak sobie pozwoliłem ująć Twój "wyjątkowy indywidualizm"

a jak wysoko go oceniam to wiesz doskonale
inaczej bym na Twój warsztat nie wchodził


Maya S
Twój post nie miał wpływy na wczorajsze decyzje.
Jednak z racji czasu i miejsca wczorajszych zdarzeń/wypowiedzi,
niektórzy mogli mieć takie wrażenie.
Do wczorajszych decyzji ostatecznie przyczyniły się nocne działania Grzegorza.


Zmieniony przez - Bull w dniu 2010-03-10 07:36:05
...
Napisał(a)
Usunięty przez Bull za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Skasowałem Twoją wypowiedz
bo mimo wszystko nie chcę by ktokolwiek pisał o nim tak brzydko
natomiast rozumiem Twoja złość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
Rozumiem
ale nie rozumiem czemu nie usuneliście jego wypowiedzi, ładnie się o mnie nie wypowiedział.
Usuń cały dialog, strona 132 i 133

Zmieniony przez - grrubas w dniu 2010-03-10 08:33:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
bo nie czytałem tego
poproszę Banana o zapoznanie się
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny - piorytet klata + nogi

Następny temat

Plan FBW 15/10/5 do oceny!

WHEY premium