SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAMPOST DLA E7 I PRZYSZŁYCH ZAWODNICZEK. TYLKO DLA PAŃ VOL.4

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114915

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1338 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15811
ech szkoda! Chlip...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 9831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34282
Kasia zrezygnowala.

Ja jej sie wcale nie dziwie. Raz zlapala kontuzje jak kazda z was, dwa ze u niej zdobyc lekarza to cud nad wisla, a wlasciwie nad tamiza. Zdrowie, praca ktorej to lekkiej nie ma, suma innych czynnikow ktore sa jej prywatnymi sprawami i stalo sie.

Dziewczyna potrzebuje teraz podchodzic do treningow po swojemu, wystartowac od zera, dopasowac wszystko pod siebie. To jest bardzo powazna, sluszna i w pelni akceptowalna decyzja. Swiezy start - to dobry poczatek.

Ja tam Kasie bardzo lubie, nie ukrywam. Szkoda, no ale lepiej by wybierala pod siebie niz dusila sie w eksperymencie ktory w tej chwili jest ostatnia rzecza ktorej potrzebuje.

Ja tam zycze Kasi wszystkiego najlepszego. Jak bedzie potrzebowala pomocy to zawsze i wszedzie z checia pomoge, bo naprawde przesympatyczna osoba.

Przyznaje, na samym poczatku E7 lapalem przez nia cisnienie co piec minut, ale potem wszystko wyszlo na prosta. Czego by nie mowic - wobec mnie zawsze byla uczciwa i szczera.

Z tego co wiem, zalozy niedlugo swojego bloga i bedziecie mogly jej kibicowac. Jak kiedys zechce to bedzie mogla wrocic do eksperymentow z nami, dla niej miejsce zawsze sie znajdzie. I w "E" i w spamposcie nawet jak nie startuje

Ale fakt pozostaje faktem, bedzie jej brakowac ;)

Kasiu


EDIT: I to nie bylo po angielsku. Kulturalnie, przemyslana decyzja. Sygnalizowala od dawna, zmienialismy troche, dopasowywalismy, ale na chwile obecna intensywna forma eksperymentow nie jest dla niej. Zdecydowala sie wkoncu i jest miedzy nami ok. Porzadnie zalatwila sprawe.

Zmieniony przez - puma666 w dniu 2010-02-03 19:42:24

WIEDZMA JEST MOJA %)
Znizka 30% na sprzet Kelton:
http://www.sfd.pl/Pozegnalna_Znizka_30%_na_sprzet_Kelton_od_Pumy.-t624346.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2207 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5771
witam kochani !!!
A nadrobilam czytanie..mowiac szczerze,nawet nie wiedzialam ,ze nowy spampost sie wykreowal.
Ze mna bylo dokladnie tak, jak Puma napisal.Nastapila reakcja lancuchowa roznych wydarzen mniej i bardziej istotnych ..co zaowocowalo obecnym stanem..Chcielismy cos pozmieniac,dopasowac,probowalismy..ale naprawde nie bylo dalszego sensu,a nie moglabym przeciez was i siebie oszukiwac,ze cos robie (jak nie robilam)lub ,ze np.trzymam ustalona diete,jak nie trzymalam..Za duzy mam szacunek do was wszystkich!

W pracy zdecydowanie na plus ,na treningi dalej biegam,ale jest to bardziej samowolka niz ustalony program.
Dzieki tym wszystkim tygodniom z e7 ,wpadam na silke i wiem co robic Moze juz niedlugo znowu zaczne dziennik,o czym powyzej coach wspomnial, i chce ,byscie wiedzialy,ze zawsze bede czekac na wasze wpiski..opinie i wsparcie...
Taki team jak e7 nie jest czyms,co spotyka sie czesto..
Niewiem czy dalej chcecie,ale ja jak najbardziej jestem za tym,bysmy kiedys zorganizowaly jakies spotkanko ?

a ,i zapomnialam jeszce o jednym..
JESTEM WASZYM NAJWIERNIEJSZYM KIBICEM!!!!

Zmieniony przez - kathy78 w dniu 2010-02-03 21:07:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1338 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15811
Kasia Misiek! fajnie, że z nami byłaś i jesteś. Będziemy się wspierać w i poza "E". Czekam na reaktywacje bloga!
Spotka nie to bardzo ciekawy pomysł, ale czy realny? Może sfd nam ufunduje sesję foto na jakiejś gorącej plaży?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1153 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13378
Kasia


Puma - dzięki za te uwagi o PM wzięłam do siebie, w jakimś tam promilu nawet są w realizacji, ale pozostaje kwestia dojścia do klienta...

“Fighting is essentially a masculine idea; a woman's weapon is her tongue.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 9831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34282


Gorąca plaza ? Phiii...

WIEDZMA JEST MOJA %)
Znizka 30% na sprzet Kelton:
http://www.sfd.pl/Pozegnalna_Znizka_30%_na_sprzet_Kelton_od_Pumy.-t624346.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 9831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34282
Ziemon - nie szukaj sama klientow na poczatku. Zacznij to robic od srodka jakiejs wiekszej korporacji. Im wieksza tym lepiej.
Zatrudnij sie na kontrakt, umowe o prace czy cokolwiek. Zrob jeden pelny cykl jako "wierny pracownik". Pelne sadomaso - pelna aktywnosc i poswiecenie dla projektu.

Przy nastepnym projekcie zatrudnij sie juz jako firma. Dobierz sobie 1-2 osoby na poczatek, ktore beda robily z toba, ale juz oficialnie "pod toba" jako firma.

Zrob tak 2-3 projekty, niby pod opieka korporacji, ale juz pod swoje dyktando. Nie uciekaj od nich za wczesnie. Przyjdzie pora - zlapiesz okazje z innych firm. Dobra serializacja i bedziesz trzepala faze za faza z odpowiednim krokiem opoznienia i praca bedzie w sposob ciagly. A jak to zacznie oddychac, to sie zastanwoisz czy uciekasz od podstawowej korporacji, czy wspolpracujesz z nimi dalej.

Szukanie klienta na "pale" bywa bardzo klopotliwe. Relacje raz wypracowana trzeba pielegnowac, to z jednej strony nie zostaniesz na lodzie i masz jakas forme gwarancji.

WIEDZMA JEST MOJA %)
Znizka 30% na sprzet Kelton:
http://www.sfd.pl/Pozegnalna_Znizka_30%_na_sprzet_Kelton_od_Pumy.-t624346.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2207 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5771
to by bylo dopieeero ! plaaza,dzika plaazaaa...
Drink z parasolka..luuzik i sloneczkooo
Jestem jak najbardziej - za
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1338 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15811
jak nie plaża to zostaje jeszcze Ostrów Mazowiecka pod koniec marca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 9831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34282
Baltyk tez fajny

Ale to byloby juz calkowite pogwalcenie etyki ;)
Wystarczy ze spamujemy razem i tak juz mi na glowe weszlyscie

Zmieniony przez - puma666 w dniu 2010-02-03 21:57:38

WIEDZMA JEST MOJA %)
Znizka 30% na sprzet Kelton:
http://www.sfd.pl/Pozegnalna_Znizka_30%_na_sprzet_Kelton_od_Pumy.-t624346.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny - piorytet klata + nogi

Następny temat

Plan FBW 15/10/5 do oceny!

WHEY premium