SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rafi-pods.redukcji str111,-26,9kg-Masa-GVT str114

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 121235

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Rafi, ale Ameryki tym postem nie odkryłeś

Jeżeli by się sugerować tym wykresem, to spala się % najwięcej tłuszczu podczas snu, leżenia i siedzenia. Tak naprawdę dobrą miarą jest epoc, który jest największy po treningu stricte siłowym czy dobrze znanych Tobie kompleksach ;)
Niemniej- aero jest dobre jako forma uzupełnienia treningów siłowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1452 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9032
Rafi, ale Ameryki tym postem nie odkryłeś


spoko ja to wiem tylko pytałem sie kolegi jak to możliwe ze on ma az tak wysokie tętno i dlatego wkleiłem

pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Aaaa, w tym kontekście.
Powiem Ci, że mnie też to zdziwiło. Ja mam niskie tętno spoczynkowe (też koło 40), a na sprintach za cholerę nie mogę wejść powyżej 185-190. Tętno 242 brzmi trochę jak fantastyka naukowa ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1452 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9032
ja mam dobry monitor i próbowałem wszystkiego i max tetno co wycisnę to cos około 180 i to na max pompie
a co do spoczynkowego to jak sprawdzałem wyszło mi 65 ale wczesniej miałem i 54 tak ze sam widzisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405

Ale Kuba idzie w zaparte i nie chce wrzucać filmów z siadów, wiosła czy mc, przez co jego dziennik trzeba czytać z przymrużeniem oka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1452 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9032
kolego duzo ludzi tu sie chwali , zmienia plany treningowe co parę dni
doradza ? pomaga? to jest forum !!!!!
Dla mnie -moj dziennik to moja motywacja do dalszej walki
i tak na prawde to tylko odwiedzam kilka dzienników
pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Darek, nie ma filmów w dzienniku tzn. ktoś nie jest wiarygodny i się nie przykłada, tak mam to rozumieć?

Rafi, to żeś wolny dzień zrobił naprawde
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Nie. U Kuby były dyskusje na temat głębokości siadu czy tego, że robi w ostatniej serii MC na 110 kg x10, a za chwilę wiosło... 90 kg x 10. Sęk w tym, że ćwiczenia wielostawowe są dość skomplikowane i mało kto od razu wykonuje je poprawnie technicznie. Często wymaga to sporo czasu i pracy.
Z tym tętnem podoba historia- tak wysoki puls jest rzeczywiście ewenementem i albo jest się przypadkiem jednym na milion (albo sto tysięcy/miliard- nie dysponuję żadnymi danymi na ten temat), albo coś jest nie tak z procedurą mierzenia tego. Innego wytłumaczenia nie mogę znaleźć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1452 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9032
cocta
Rafi, to żeś wolny dzień zrobił naprawdę
Dla mnie dzien bez treningu to dzien stracony
Miałem miec trening klatki -ale postanowiłem zrobić dłuższą regeneracje
jak wiesz ten plan GVT jest dosc ciezkii dzień na odpoczynek musi byc!!

A trening Cardio -luzik
pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1452 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9032
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW- wasza ocena

Następny temat

Trening na Przedramie ....

WHEY premium