SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Projekt :Zakłady na kraty-do 30 czerwca2014

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46002

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 1273 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11523
10.12.2013 DNT wtorek

Żadnych rewelacji, micha jak zwykle, robota i trening Młodego. Mieli zdjęcia drużynowe, będą na stronie chyba.

SUPLEMENTACJA:

Whey C6 3x 20g
3 x 1000mg Omega3
Kompleks witaminowy 1 tab.
Głóg i czosnek 1 tab.
ZMA - 2tab - przed snem

DIETA:

Dzień A "ubogi".

ok. 1800 kcal B200g/W185g/T30g

Zacząłem wzorować się na sposobach przygotowywania żarełka Michała Karmowskiego, smakowo i czasowo mi to bardzo pasuje

Dzisiaj robiłem kurę z cynamonem, imbirem i pieprzem cayenne, cukinią i papryką czerwoną - b. dobre do ryżu.

AEROBY:

Brak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 1273 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11523
11.12.2013 DT środa

Trening poranny, 6:30 - 1h po 1 posiłku. Chyba czas na jakąś przedtreningówkę bo słabo z motywacją z rana ZMA chyba na mnie działa dobrze bo problemów ze wstawaniem jak kiedyś nie mam.
O 17.00 spotykam się z trenerem aby ustalić miskę i trening na następne 6 tygodni.

SUPLEMENTACJA:

Whey C6 3x 20g
BCAA Powder - 10g przed treningiem, 10 przed cardio,
Whey C6 30g po całym treningu,
3 x 1000mg Omega3,
Komplex wit. 1tab.
Głóg i czosnek 1 tab.
ZMA - 2tab - przed snem

DIETA:

Dzisiaj dzień "ładowany" B wg stałego schematu.

http://storage.sfd.pl/ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/399ad3a6accc4f3fbcbfa87f2084aabb.png

TRENING:

Dziś mój ulubiony zestaw ale i zarazem de-motywujący w chwili obecnej. Jak patrzę na ciężar sztangi łącznie z gryfem 60kg w ostatniej serii to aż się płakać chce Ego cierpi No ale co na to poradzę że jestem tak słaby w nogach, że z większym ciężarem bym w ogóle się nie podniósł ;-( Myślałem że może zbyt wolno robię ale oglądałem trening Michała Karmowskiego i robię podobnie jak on a czwórki ma kosmiczne. Nie ważne trzeba walczyć i tyle

Naramienne
- wyciskanie hantli siedząc rozgrz.2x15P/10kg 12/16 10/18 8/20 6/22,5
- superseria: wznosy sztangi do brody łączone ze wznosami hantli bokiem 12/20+6 10/25+8 8/30+10 6/35+12,5
- unoszenie hantelek w opadzie 4*12/5/6/7/8kg (w tym klubie jest tylko maszyna do rozpiętek nie ma takiego "motyla" na którym można zasiąść tyłem)

Czwórki:
- wyprosty maszyna - 2*20P/25
- przysiad ze sztangą 4*12P/30/40/50/60
- wyprosty 4*10P/30/35/40/45

Dwójki:
- uginanie leżąc na maszynie - 4*10/23/27/37/42
- MC na prostych nogach 3*10/30/35/40kg

Brzucha nie zdążyłem bo skończyłem za 5 ósma a na 8.00 w fabryce Załatwiłem z Szefową że mogę przyjść na 9.00 w razie czego ale nie bardzo chce mi się potem siedzieć do 17.00 a i Młodego trzeba odebrać do 17.30

CARDIO:

Brak czasu.

Pozdro !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
11-12-2013 r. DNT

Miałem robić dzisiaj 90% hst lecz niestety wyjazd przeciągnął mi się do 20.
Jutro zrobię i przedstawię relację.

dostarczono 2631 kcal
b: 197 g (30%) ww: 298 g (45%) tł: 73 g (25%)

zainteresowała mnie tabata którą stosuje kabo. ktoś jeszcze z tego korzystał/a?

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 1273 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11523
Po wczorajszych konsultacjach mam plan na następne 6 tygodni. Dalej trzymam cykl A-A-B ( B w środę i sobotę).
W dni B zwiększamy dawkę węgli 400, w dni ubogie A - obcięte do 75g. Białko na dotychczasowym poziomie, nawet lekko zwiększone + więcej warzyw.
Posiłek 3 ok. godz. 13-14 z wafli ryżowych i masła orzechowego + odżywka został zlikwidowany na rzecz normalnego posiłku mięsnego z warzywami. Nadal 6 posiłków, chyba że doba się przedłuży to rozdzielę na mniejsze 7.
Zwiększamy cardio do 5 dni w tygodniu Nie wiem jak ja to przeżyję no ale podobno za mało schudłem w te 6 tygodni, które minęły
Jeśli chodzi o trening to w zasadzie zmiany kosmetyczne dot. głównie kolejności ćwiczeń, ilości serii i powtórzeń. To co mam na razie przynosi fajne efekty więc nie ma co ruszać jak działa. Nadal pozostaje priorytet na barki jak dotychczas i split 3 dni.
Bardzo mocno przemyślam opcję aby wydzielić nogi na osobny 4 trening żeby je ostro pocisnąć. Ale obawiam się że już nie dam rady czasowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10022 Napisanych postów 30363 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728663
Teraz tak patrzę na pierwszy post-przegapilismy etap poczatkowy z głosowaniem userów.

Proponuje zatem zrobić to na koniec miesiaca:

Pozy do zdjęć dowolne,
- zdjęcie przodem-dowolna poza
- tyłem- dowolna poza
- bokiem-dowolna poza
najlepiej wg danego uczestnika prezentujące zalety sylwetki i eksponujace osiągnięte efekty.

Zdjęcia grupujemy 3 w jednym wg powyższej kolejności

Punkty osobno są przyznawane za :

1.Najlepsza sylwetka.....


2.Najlepszy brzuch ......

3.Jak najmniejszy procent BF ......(to wg zajetych miejsc)



Zdjecia zgrupowane i % bf-skan z maszyny wrzucamy w odrebnym temacie do głosowania-na priv podam kod-wymienicie sie miedzy soba lub piszcie do mnie


Termin wrzucenia zdjęć i skanu: od 23 do 31 grudnia do godz 20:00 a głosowanie zrobimy od 31 grudzien do 2 styczeń 2014.
Dla najlepszego uczestnika wg powyżsych kryteriów sponsorowane suple....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
masti pisaliśmy o tym. i doszliśmy do wniosku ze to równie dobrze mogły by być fotki z początku konkursu. jest to parę stron wstecz. pytaliśmy chyba nawet Ciebie.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
masti
Te co wstawiliście wystarcza-2 tyg na tym etapie nie robią zadnej róznicy...
Ale kolejne zdjęcia -nie do oceny etapu pierwszego tylko jako ilustracje Waszych zmagan-mozna wstawiac do woli...

Ale na kolejne etapy najlepiej wybrac jakięś najlepsze i chyba najlepiej je wstawić do oceny-by się predzej nie opatrzyły..:)


to z 30 listopada

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 1273 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11523
Ja jestem za ale oczywiście podporządkuję się decyzji większościowej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Ja jestem za zdjęciami ale skan z BF bym wyrzucił bo każdy na chwilę obecną ma inne priorytety jeden masuje drugi rzeźbi i ciężko o porównania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1778 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 23820
Ja w tym okresie będę w Polsce i pewnie warto byłoby odwiedzić dietetyka czy kogokolwiek z profesjonalnym pomiarem bf bo nigdy w życiu tego nie robiłem.
Co do wrzucania sam nie wiem... Ma jakiś sens dla porównania progresu później. Z drugiej strony nawet nie wiem gdzie kogoś z pomiarem szukać w okresie świątecznym nie będąc od lat w Polsce i w temacie kompletnie.
Przychodnie coś takiego robią czy tylko prywatni lekarze? Dla mnie mała różnica bo i tak płacę, ale chodzi o to, gdzie mam szukać...

Zdjęcia ogarnę bez problemu, ale będzie inne miejsce, inne oświetlenie. W sumie to nie fotki porównawcze.

Zmieniony przez - Amidoman w dniu 2013-12-12 16:55:14
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa z firmą Hi-Tec -RYWALIZACJA wladek0o

Następny temat

Pomoc przy zrzuceniu brzucha

WHEY premium