Postać Arnolda Schwarzeneggera (74 l.) zawsze wzbudza wiele emocji niezależnie od tego, czy pojawia się jako gwiazda kina, czy po prostu publikuje informacje o sobie w mediach społecznościowych. Aktor i kulturysta był także gubernatorem stanu Kalifornia. Choć wydaje się, że jego czas w polityce dobiega końca, szlachetny filantrop nieustannie dba o lokalne społeczności. Miesiąc temu Schwarzenegger podarował 25 małych domów w hrabstwie Los Angeles w ramach walki z bezdomnością w „Złotym Państwie”.

Polecamy również: Niezwykła hojność Arnolda Schwarzeneggera

Ostatnio legenda kulturystyki podzieliła się zwiastunem tajemniczego projektu pod kryptonimem Zeus. Z informacji podanej na grafice wynika, iż więcej dowiemy się o nim w lutym. Dla większości ta wiadomość o Zeusie jest pewnego rodzaju ulgą. Dlaczego? Arnold Schwarzenegger jest bardzo lubianą osobą. Jego fani byli bardzo zaniepokojeni po jego niedawnym wypadku z udziałem wielu pojazdów. Na szczęście słynny aktor oraz osoby uczestniczące w wypadku nie odniosły większych obrażeń. 

 

Polecamy również: Arnold Schwarzenegger zamieszany w wypadek samochodowy!

Aktualnie nie jest jasne, czego dokładnie dotyczy projekt. Po opublikowaniu informacji na Instagramie syn Schwarzeneggera, Joseph Baena, żartował w komentarzu pisząc: „Boże niebios, pobłogosław dziś moją pompę”. Sprawa jest wyjątkowo tajemnicza… Czy chodzi o jakiś nowy film? Według IMDB, wśród nadchodzących prac gwiazdy filmowej znajdują się Trojaczki z Dannym Devito, które na pewno nie są związane z greckim bogiem. Sam post również nie ujawnia też żadnej reklamy produktu. Niektóre źródła donoszą, że być może ma to związek z nadchodzącym Super Bowl, który odbędzie się 13 lutego. Tak czy siak, projekt Zeus zdecydowanie wzbudził zainteresowanie wielu osób. Macie jakiś pomysł, czego może on dotyczyć?

Komentarze (3)
lordknaga

Na imdb kiedys mozna bylo liczyc jesli chodzi o "sekrety" kto w czym gra, ale od jakiegos czasu ukrywaja spoilerowe role( dzieki bogu ) pierwszy przyklad z brzegu - nowy spiderman, gdzie wracaja do roli mcguire i garfield, dopiero byli widoczni na imdb po pierwszych seansach.

0
rarytas1

"Projekt Zeus" i "Boże niebios, pobłogosław dziś moją pompę"
O co może chodzić staremu koksiarzowi ...... Arnold wchodzi na ostrą bombę ;)

1
Yoshi87

Arni reklamował już grę World of Tanks, więc może chodzi o kolejną grę

1