SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Optymalni na bombie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 432301

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
arczi1978
kamilplnk
Nie ma to znaczenia...A oprócz tego że waga stoi to widzisz zmiany tzn ze tłuszcz spada?


trochę widać że spada ale nie mierzyłem bf prze dietą wiec ciężko mi powiedzieć
no mi chodzi tak na oko,jesli nie to utnij dalej kalorie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 84
kamilplnk
arczi1978
kamilplnk
Nie ma to znaczenia...A oprócz tego że waga stoi to widzisz zmiany tzn ze tłuszcz spada?


trochę widać że spada ale nie mierzyłem bf prze dietą wiec ciężko mi powiedzieć
no mi chodzi tak na oko,jesli nie to utnij dalej kalorie

a czy w ogóle mam dobre proporcje B/W/T (100/70/150) do mojej wagi? z czego ciąć węgle, do tej pory starałem się tylko z tłuszczy, czy nie będzie za drastycznie jak dalej będę obcinał kcal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 125 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19486
U mnie optymalna leci od około 2 miesięcy, nigdy wcześniej takiego progresu nie zrobiłem przy śmiesznych dawkach koksu, 400 bold ew, 100 prop e2d, tren 60 e2d do tego tura 40ed, u mnie przejście na te diete w sumie było spowodowane rozwaleniem kich na węglach, sranie, pierdzenie, nie było ciekawie

Masa,masa,masa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12656 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170778
mm1986
krzaczek11
nic nie widac wogole zebym walil towar chyba towar marnuje na tej diecie , naprawde po zdjeciach to teraz jak sie przygladam to dopiero widze ze mi chyba na tej diecie tylko tluszcz poszeld a po zdjeciach nie widac zeby miesien urosl , , wale towar powinienem byc napompowany a tu nic wracam na wegle chyba. Ide gotowac ryz na jutro






Zmieniony przez - krzaczek11 w dniu 2016-05-23 23:05:10


Ale chlopie co Ty myslisz ze jedzac kielbase zapiajac smietana bedziesz mial forme? Pisze to po rax setny, nie nie bedziesz, to nie dieta pod forme, jeszcze nie widzialem sylwetke kozak na tej diecie, formy osiedlowe, wiadomo taka forma starczy wielu ludziom jednak jak chcesz byc nabity tur z kablami i dobra separacja i nabiciem to nie stety, musisz dac off te watrobki i smietany.

A teraz chodzice mnie lac



Zmieniony przez - mm1986 w dniu 2016-05-25 06:01:14


Mm jesteś w błędzie, krytykujesz coś czego nie znasz a to jest słabe, że Ty nie znasz nie oznacza że świat nie zna, nie znasz przecież koorwa wszystkich, dosłownie

Ktoś tu pisze że zmarnował kilka miesięcy, trudno chłopie pewno się op*****lasz ale prościej zwalić na coś jak zauważyć swoje błędy,

ja kończę trzeci miesiąc odkąd przeszedłem na ZO i zrobiłem większy progres jak przez ostatnie pół roku na HC gdzie szło po 4500 kalorii a czasem i więcej, teraz mam ok 4200 i jest wszystko o czym piszę Mm że tego niby na tłuszczach nie ma, przy czym brzuch zawsze płaski, już zapomniałem co to ciąża spożywcza,

Może i tak jest że jednemu organizmowi bardziej pasuje taki sposób żywienia a innemu wysokie wegle i bialko, co widać np u mnie, na HC to jak by te kalorie gdzieś w magiczny sposób wyparowywaly, odpuszczalem parę workow z ryżem na dwa dni na trzeci wyglądalem jak by że mnie 5kg zeszlo

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
arczi1978
kamilplnk
arczi1978
kamilplnk
Nie ma to znaczenia...A oprócz tego że waga stoi to widzisz zmiany tzn ze tłuszcz spada?


trochę widać że spada ale nie mierzyłem bf prze dietą wiec ciężko mi powiedzieć
no mi chodzi tak na oko,jesli nie to utnij dalej kalorie

a czy w ogóle mam dobre proporcje B/W/T (100/70/150) do mojej wagi? z czego ciąć węgle, do tej pory starałem się tylko z tłuszczy, czy nie będzie za drastycznie jak dalej będę obcinał kcal?
bialko 1-1,2,w 0.8 a reszta tłuszcz i tylko z tłuszczu obcinasz lub dodajesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 318
mm1986
[quote

Ale chlopie co Ty myslisz ze jedzac kielbase zapiajac smietana bedziesz mial forme? Pisze to po rax setny, nie nie bedziesz, to nie dieta pod forme, jeszcze nie widzialem sylwetke kozak na tej diecie, formy osiedlowe, wiadomo taka forma starczy wielu ludziom jednak jak chcesz byc nabity tur z kablami i dobra separacja i nabiciem to nie stety, musisz dac off te watrobki i smietany.

A teraz chodzice mnie lac




Zmieniony przez - mm1986 w dniu 2016-05-25 06:01:14



no tak myslalem tak sie naczytalem w necie ze tak samo jak na weglach forme sie zrobi, a zdrowiej, latwiej i smaczniej , wiec chcialem sprobowac , ja wrocilem na wegle dwa dni i czuje sie juz troszke lepiej nabity , obciolem kcl robie mase dalej , krece aero, zobaczymy czy te otluszczenie / woda zejdzie


Zmieniony przez - gdulus w dniu 2016-05-25 13:31:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 777 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58657
Arkus P
mm1986
krzaczek11
nic nie widac wogole zebym walil towar chyba towar marnuje na tej diecie , naprawde po zdjeciach to teraz jak sie przygladam to dopiero widze ze mi chyba na tej diecie tylko tluszcz poszeld a po zdjeciach nie widac zeby miesien urosl , , wale towar powinienem byc napompowany a tu nic wracam na wegle chyba. Ide gotowac ryz na jutro







Zmieniony przez - krzaczek11 w dniu 2016-05-23 23:05:10


Ale chlopie co Ty myslisz ze jedzac kielbase zapiajac smietana bedziesz mial forme? Pisze to po rax setny, nie nie bedziesz, to nie dieta pod forme, jeszcze nie widzialem sylwetke kozak na tej diecie, formy osiedlowe, wiadomo taka forma starczy wielu ludziom jednak jak chcesz byc nabity tur z kablami i dobra separacja i nabiciem to nie stety, musisz dac off te watrobki i smietany.

A teraz chodzice mnie lac



Zmieniony przez - mm1986 w dniu 2016-05-25 06:01:14


Mm jesteś w błędzie, krytykujesz coś czego nie znasz a to jest słabe, że Ty nie znasz nie oznacza że świat nie zna, nie znasz przecież koorwa wszystkich, dosłownie

Ktoś tu pisze że zmarnował kilka miesięcy, trudno chłopie pewno się op*****lasz ale prościej zwalić na coś jak zauważyć swoje błędy,

ja kończę trzeci miesiąc odkąd przeszedłem na ZO i zrobiłem większy progres jak przez ostatnie pół roku na HC gdzie szło po 4500 kalorii a czasem i więcej, teraz mam ok 4200 i jest wszystko o czym piszę Mm że tego niby na tłuszczach nie ma, przy czym brzuch zawsze płaski, już zapomniałem co to ciąża spożywcza,

Może i tak jest że jednemu organizmowi bardziej pasuje taki sposób żywienia a innemu wysokie wegle i bialko, co widać np u mnie, na HC to jak by te kalorie gdzieś w magiczny sposób wyparowywaly, odpuszczalem parę workow z ryżem na dwa dni na trzeci wyglądalem jak by że mnie 5kg zeszlo



chłopie 3 miesiące i ty piszesz o progresie. Nie bądź śmieszny. Ja też z węgli jak przeszedłem na tłuszcz to z mojego maxa 112kg zrobiłem 118kg i też myslałem że to takie cuda i nie wiadomo co. Zobaczysz jak będzie później ile z tego zostanie po redukcji. Nie pierdziel mi tu o tym że się opierdzielałem, bo tak jak ciężko zap*****lam to mało takich. Człowieku z nie jednego pieca chleb już jadłem i nie raz robiłem formy startowe pod zawody. Nie jest to moja odosobniona opinia. Mówię o zawodnikach , a nie przeciętnym chłopaku który sobie macha na siłowni. Mam porównanie formy zrobionej na węglach i na tłuszczach. Poza tym jestem zawodnikiem Roberta Piotrkowicza i nie ma możliwości błedów. O wygodzie i zdrowotności tej diety nie dyskutuje bo to jest bezsprzeczne. Pisze o formie startowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Dziwne bo na fp swoim wrzucal zdjecis chłopaka z zawodów którego przygotowywał na zo i wygrał zawody i formę miał mega
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Będą anonimowym na forum można być i zawodnikiem Denisa Jamesa.
Spokój Panowie albo wyczyścimy ten wątek.
1

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 777 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58657
oczywiście że tak. Pisze tylko jakie mam odczucia, jak wygląda forma. Mogę wrzucić skan jego rozpiski dietetycznej , tylko co to zmieni. Nie ważne czy jestem czy nie jestem jego zawodnikiem. Ważne jak wygląda forma na tłuszczach w porównaniu z węglami.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to ginekomastia albo lipomastia?

Następny temat

problem z masa

WHEY premium