SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Optymalni na bombie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 432066

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To mi wystarczy. Dzięki.
Naszła mnie taka rozkmina, po obejrzeniu kilku wideo na YT, gdzie widziałem podobne sformułowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 11 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1110
Odpowiem Ci na to pytanie za 30lat ;) hahahaha
Jak narazie w Keto od kwietnia'19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 11 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1110
O ile wcześniej miażdżyca mnie nie wykończy :D. L.O.L.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
problem w tym, ze malo kto zna prawdziwy powod tego, ze Robert Piotrkowicz zaczal propagowac styl zywienia tego typu i dlaczego wybral kierunek diety optymalnej, ketogenicznej, tluszczowej czy zwal jak zwal. po rpostu podupadl nieco na zdrowiu jego uklad pokarmowy nie byl w stanie juz wybrabiac z taka iloscia bialka i wegli jak w przypadku kazdego kulturysty ktory jest w lidze pro i cieszy sie zdrowiem i chcial po prostu utrzymac w jakis sposob to co wypracowal do tej pory i utrzymac sie jeszcze nieco w topce sylwetkowej. jednak jak zaobserowac mozemy obecnie po sylwetce Roberta zdrowie nie dopisuje nadal i pewnie koniecznoscia bylo zrezygnowanie z wiekszosci wsparcia jakie stosowal
3

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Które środki najlepiej pasują pod dietę ketogeniczną?
(jeśli w ogóle można patrzeć na to z tej strony)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy warto pakować się w keto pod kątem prozdrowotnym na środkach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Czterdziestek
Czy warto pakować się w keto pod kątem prozdrowotnym na środkach?


Progresu raczej masowego nie bedzie ale sylwetka moze bardzo fajnie wygladac.
Na pewno nie zaszkodzi mi pomoglo.

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 201 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3723
Ja się cały czas zastanawiam nad ta dieta jak na innych tego typu podobnych jak np vcld...ale tutaj chodzi mi o inny aspekt..wiem ze jako tako masy na tym nie da się zrobić co najwyżej taka fit sylwetka ale właśnie chodzi mi o prozdrowotne wpływy takiej diety plus co mnie bardzo ciekawi wpływ na skore...walczę z syfami lecę Izo 40mg dziennie od 3miesiecy poprawa jest znaczna nadal jest jednak mnostwo przebarwień No i co jakis czas jesscze coś wyskoczy zostało mi terapii jeszcze jakiej z 5-6 miesięcy ale ja to bym chcial się tego problemu pozbyć na zawsze...hormony trzymam w ryzach aktualnie tylko test leci w tle...może ktoś już stosował taka diete i zauważył jakiś dobry wpływ w tym aspekcie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 466 Napisanych postów 226 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7547
Przeczytałem ten temat od dechy do dechy. Pierwsze 100 stron wszyscy zachwyceni. Po około 20 stronach stwierdziłem że też spróbuję. Liczyłem tylko białko (ok 100g przy wadze 90kg) tłuszczu miało być do oporu ja miałem 350-400g(na masie minimum 3g/kgmc) i niby miało nie zalewać. Węgli miałem między 50-80 czyli według założeń diety. I oczywiście sylwetka się zj**ał. Jeśli chodzi o cerę po 3-4 miesiącach nie było jakichś spektakularnych zmian.powiedzmy z 5 Syców w tygodniu wyskakiwał 1-2. Po około 150 stronach wszyscy pokoleji zaczęli się wycofywać i pisać że dieta nie nadaje się na masę. Tylko na redykcje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 52
Najlepiej gdybyś przeczytał książkę dr. Kwaśniewskiego wtedy wiedziałbyś na czym ona polega. Żywienie to polega na odciążeniu organizmu z tego czego nie potrafi już przerobić i wydalić mowa tutaj o tych wszystkich pestycydach w żarciu itp. Na diecie da się zbudować masę ale trzeba na to czasu i musisz być odpowiednio zaadaptowany. Tłuszcz jest innym paliwem niż węglowodany, cukier szybko podbija energie a tłuszcz wolniej się wchłania w krwioobieg. Dieta ogólnie dla mnie jest dobra, odciąża wątrobę, nerki w sumie u mnie wszystkie nie porządane dolegliwości żołądkowe ustąpiły i wszystko się pozaleczało min. trądzik, skóra jak u niemowlaka, tylko moim zdaniem nie ma sensu bawić się w tą diete na 2-3 miesiące fajne efekty osiąga się po pół roku wtedy dobrze wykorzystujesz tłuszcz jako energie do zap*****lania :P moim zdaniem wszystko co napisał Kwaśniewski ma dużo sensu a to że dieta jest przez wielu krytykowana to dla tego że ludzie w tych czasach wybierają wygodę.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to ginekomastia albo lipomastia?

Następny temat

problem z masa

WHEY premium