SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Optymalni na bombie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 432268

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
Gymneska
Z treningiem mieszczę się w godzince. Jak robię cardio to 1,5h
Próbowałam być na ww i myślałam ze wszystkich pozabijam, ciagle bóle głowy, nudności, wypchany brzuch, ciagle byłam głodna.


1,5h trening na redukcji to mogą robić kulturyści a nie osoby, które chcą być fit - zwłaszcza kobiety
najprościej i najszybciej : trening sam w sobie musi być interwałem, przerwy mają być krótkie, ciężary - odpowiednio duże i w niskim zakresie powtórzeń

przykład takiego treningu:
burpees - 30 sekund pracy
martwy ciąg ze sztangą równą wagi ciała - 30 sekund pracy
Pompka na hantlach + renegade row - 30 sekund pracy
przysiad + wyskoki (może być z talerzem obciążeniowym) ew. swing z hantlem z dodatkowym podsiadem - 30 sekund pracy

ćwiczenia od razu po sobie.
Po wszystkich wykonanych : 45 sekund aktywnego wypoczynku (trucht w miejscu lub lekkie pajacyki)
Rund: 5

Co razem daje pracy właściwej : 10 minut
z przerwami po wykonaniu obwodu: lekko ponad 14 minut

Pozostały czas, powiedzmy 15 minut przeznaczasz na mocny stretching ud, pośladków i bioder
Cały trening zamyka się w 40 minutach.

bez żadnego cardio monotonnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 469
Szczerze ? Zanudziłabym się na takim treningu. Potrzebuje jednak hantli i ciężarów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Antek098 too jest temat o diecie optymalnej a nie od rozpisywania treningu bo sie burdel robi,od tego sa inne dzialy


Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2017-06-20 07:31:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
kamilplnk
Antek098 too jest temat o diecie optymalnej a nie od rozpisywania treningu bo sie burdel robi,od tego sa inne dzialy



Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2017-06-20 07:31:12


100% racji i tak nie dociera.
Nastawiam się na odbiór
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 298 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5323
Jak o optymalnej, skoro nikt tu pojęcia nie ma o tej diecie?
Koleżanka Gymneska nie je mięsa i twierdzi, że jest na tej diecie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Ty za to na pewno masz pojęcie i wierze ze zaraz się tym z nami podzielisz

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 298 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5323
Naturalnie, ja mam pojęcie, dlatego się niechętnie dzielę, bo w sportach sylwetkowych ŻO/DO nie ma zbyt wielkiego zastosowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12656 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170776
No to po raz kolejny powtórzę, widocznie jestem jakiś inny a ty skoro tak twierdzisz to jeszcze mało wiesz i mało widziałeś ;)

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 298 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5323
Nie mówię, że w sylwetkowych ŻO/DO jest nie do przyjęcia, bo jest, zwłaszcza przy pewnym, wyższym, poziomie białka i węglowodanów, ale na wysokowęglowodanówce na białku zwierzęcym z niezbędnym minimum tłuszczy, jest dużo lepiej.
I nie chodzi o moje czy Twoje zdanie, tylko o biochemię, obfitość węglowodanów w diecie promuje aktywację szlaków kinetycznych, m.in. powszechnie znanej kinazy mTOR, czynników wzrostowych ogólnosystemowych, jak i miejscowych.
Natomiast możliwe jest, że nie potrafiłeś optymalnie wykorzystać wysokich węgli i dlatego masz wrażenie, że na LCHF Ci lepiej. ;)

Ja sam jestem kilkanaście lat na LCHF i nie zamieniłbym jej na nic innego, ale ja nie jestem sylwetkowcem, bazuję na trenowaniu układu nerwowego i tkanek łącznych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 469
Tak, nie jem mięsa ani ryb ale objadam się jajkami, śmietana 36/42%, masłem, śmietana kwasna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to ginekomastia albo lipomastia?

Następny temat

problem z masa

WHEY premium