SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Optymalni na bombie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 432192

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Tak, właśnie tak napisałem

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 426
czyli to jest odpowiec na nurtujace mnie pytanie od poczatku jak jestem na tluszczuwce.
Tylko ze jeden aspekt porusze, co jak jestesmy na sokach , wtedy organiz ma wszysko przyspieszone i zwiekszone , regeneracja sila ,, w organizmie rozpala sie komin , bialko sluzy do budowy i regeneracji , organiz na sokach wykonuje tych procesow duzo wiecej niz normalnie, wiec adekwatnie i logicznie myslac potrzebuje wiekszej ilosci bialka.
ktos tam na powyzej napisal 1g i nie kombinowac i h** , ale jak by ludzie nie kombinowali to by nic nie bylo wynalezione , jak by ktos kiedys nie kombinowat myslal i probowal to ty dzis bys nie mial tej tluszczowej diety na ktorej sie tak dobrze czujesz i h** ;)




Zmieniony przez - krzaczek11 w dniu 2016-05-19 21:46:19

Zmieniony przez - krzaczek11 w dniu 2016-05-19 21:47:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 426
mm1986
krzaczek11
hej wszyscy pisze zeby zmiejszyc te bialko ze 130 do 100, ale co to za roznica ??? nawet piotrkowicz mowi ze moze byc te bialko do 1.5 na kg , czyli w moim przypadku 130, napiszcie co te 30 gramow bialkoa wiecej dziennie spowoduje , lece na sokach wiec jest chyba podwyzszone zapotrzebowanie organizmu na bialko, wiecej miesnia sie buduje wiec i wiecej bialka potrzebuje, no ale jak trzeba to trzeba moge zmiejszyc je do 100g tylko ze to spowoduje ze dieta bedzie dla mnie gorsza , i ciezka bo ja i tak jestem glodny to bede musial jesc mniej miesa czy sera zoltego czy jajek, a i tak tego nie jest duzo . zostanie tylko zrec sam prowie smalec , czlowiek i tak sobie wszyskiego odmawie , wszyscy do okola slodyczek kebaby frytky picce , buleczki itp a tu jeszcze piszecie ze bialka jem za duzo jak ja i tak drastycznie trzymam diete wedlug mnie co te 30 g bialka zlego spowoduje ? jak trzeba to trzeba ale prosze napiszcie co to zlego powoduje?


To wejdz na zbilansowana i nie bedzie problemu, zauwazylem ze wszyscy zwolenicy tlusczowki mowia ze dieta fajna bo nie trzeba jesc duze ilosci ww, a kto mowi ze na zbilansowanej trzeba jesc wysokie ww, jak wrazliwosc i wszystko w porzadku to idzie rosnac na nie wielkiej ilosci bialka/ww/tlusczy.
chcialem cos nowego sprobowac , poczytalem ludzie chwala , mnie na masie zalewa ogolnie czesto jestem senny , mowie moze i dla mnie sprobuje , wiem jak sie zachowuje moj organizm na high carb, pobede pare miechow na tluszczach i zobacze porownam wybiore co dla mnie


Zmieniony przez - mm1986 w dniu 2016-05-19 06:46:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
A skąd wiadomo ile organizm wykorzystuje białka do procesów odbudowy uszkodzonych włókien mięśniowych a ile do innych procesów? Może "normalnie" to jest ze 30% a może 40...

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 426
aaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 357 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15996
Krzaczek, za dużo filozofowania. spróbuj więcej białka a potem zbijaj.

Pozatym może za mało kombinowałeś w posiłkach ŻO? Np. taka kapustka podsmarzana suuuuper sprawa, możesz dużo zjeść, super wchłania tłuszcz z patelni i nie wierzę, że się nią nie najesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Dokładnie jw kapusta super sprawa można dac duża bo mało kcal do tego fajnie wciąga smalec itp a smakuje z tym ekstra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
A jak jeszcze dodać do niej cebulkę i trochę boczku to się robi niebo w gębie.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 318
spoko , nakuplem dzis chyba ze 3 sloiki kiszonej kapusty bedzie dzis wieczorem kapusta na smalc, mam jeszcze pieczarki to dorzuce i , moze jeszcze podskocze po boczek bo mi smaka sie na ten boczek narobilo ,
a napisze wam jeszcze jakie sobie desery robie, jak jestem jeszcze glodny i chce sie czyms dopchac a bialka i wegli juz nie mozna bo limit nie pozwala , na tej dietcie jak znalazl moze ktos skorzysta ,
a wiec : kupuje taki zageszczacz koncentrat niby sok , to nie jest sok tylko tak syro smakowy u mnie w uk to robinson ma 0 kcl , moze jest i w polsce jak nie to inne firmy , daje dwa litry goracej wody ,dodje tego syropu nie duzo z 100ml tak zeby ta woda miala smaka do tego zelatyny 40 g jak wystudzi sie po paru godz to jest galaretka , smaki mozna dobra jakie sie chce , ubijam bita smietane 30 , czy 50 troche slodzika do bitej smietany , teraz nakladam sobie ta galaretke w puchar , na gore bita smietane i sypie jeszcze wirkami kokosowymi , pycha


Zmieniony przez - gdulus w dniu 2016-05-20 15:49:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 357 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15996
Taka "przekąska" chyba nie przejdzie

Podwójna bita śmietana, wiórki kokosowe to sporo węgli prostych. A ten syropek to nafaszerowany słodzikiem dlatego pisze, że 0 kal a Ty jeszcze dokładasz słodzik.
Sam nie powiem bo zdarza mi się pić dużo coli "zero". Nie wiem jak się ma aspartam i inne słodziki do tej diety ale pewnie nie podchodzą


Zmieniony przez - BANanana w dniu 2016-05-20 16:11:27
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to ginekomastia albo lipomastia?

Następny temat

problem z masa

WHEY premium