SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Optymalni na bombie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 433373

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135739
Dokładnie u mnie jest podobnie. Ale to przecież żaden problem dać ciut więcej smietanki :D

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2245 Napisanych postów 12666 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170959
No to w takim razie póki co zostaje jeszcze jakiś czas tak jak lecę, szkoda czasu na spowolnienie progresu

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135739
Z początku i tak trochę wody pewnie by spuscilo z powodu odcięcia wegli.

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2245 Napisanych postów 12666 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170959
No już trochę exe spuscilo,
jak odkryłem w końcu ile kalorii mój organizm potrzebuje żeby sprawnie szło do przodu to muszę w tym trwać co najmniej miesiąc jeszcze, poeksperymentuje myślę coś z ZO jak masę skończę

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
KruQ
Arkus P
W takim razie jak ja teraz lecę klasyczna dietę z wysokimi weglami i mam 4500 kalorii to w ZO kaloryczność ta sama?


Niekoniecznie. Dla przykładu u mnie na wysokich węglach wystarczyło jakieś 3600-3800 kcal i masa szła szybko w górę, natomiast na tłuszczach mam ok 4500kcal i ledwo co idzie.


masa a masa, to wiesz,
ciezko stwierdzic ile tam wody szlo w tej masie, a pewnie wiekszosc

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2245 Napisanych postów 12666 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170959
Czyli na ZO wolniej ale lepszej jakości?

W ogóle jest tu ktoś kto robił z tą dieta masę i jest zadowolony z wyników? Tylko tak parę miesięcy a nie od tygodnia

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
miczelx
masa a masa, to wiesz,
ciezko stwierdzic ile tam wody szlo w tej masie, a pewnie wiekszosc

No to jasne Chodziło mi o to, że nie można sobie tak przeliczyć, że 4500kcal na jednym rozkładzie makrosów = 4500kcal na innym.

Arkus P


W ogóle jest tu ktoś kto robił z tą dieta masę i jest zadowolony z wyników? Tylko tak parę miesięcy a nie od tygodnia

Ja lecę od września. Chociaż początkowo był inny rozkład makrosów, bo białka szło ok 300g i ww ok 150-160 i dopiero było to modyfikowane ale można powiedzieć, że już kilka miesięcy na niskich ww leci.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sOiR
barano a jest jakiś sens ładować się ww? Czy lepiej zrobić taki reefed z tłuszczu?


węgle po jakimś czasie się nie spisują lepiej ładuje tłuszcz mięśnie trójglicerydami, wegle nadmiar na fat idzie bo glikogen i tak nie wypłukany jest jeżeli dieta jest dobrze dobrana do wysiłku.


Natan33
Zrobiłeś to wszystko na śniadanie? A co będziesz jadł przez resztę dnia jak juz zapodałeś więcej niż potrzebujesz z samego rana. Powiedz że resztę dnia to już będziesz zagryzał tylko placek


tak to poszło tylko na śniadanie bez żadnych problemów wypełniło ładnie i wyraźnie poprawił sie nastrój po nadwyżce, naładowany na następną serie ciężkich treningów, jutro nogi...

co do reszty posiłków to mówiłem, że zjem dzis więcej więc oprócz śniadania weszło 150g smalcu i 300g karkówki jeszcze w ciągu dnia, Jednorazowo taki wybryk da sie zjęść ale 500g fatu przez pare dni dla mnie było by ciężkie.



Arkus P
W takim razie jak ja teraz lecę klasyczna dietę z wysokimi weglami i mam 4500 kalorii to w ZO kaloryczność ta sama?


z początku mozesz nawet wiecej ale póżniej na tym żywieniu twoje zapotrzebowanie zmaleje i to dużo i masę i siła będzie rosła na duzo mniejszych kaloriach niz kiedyś na wysokich WW. Nie chodzi mi tu głównie o wagę bo ta z wysokich ww spadnie na pewno po przejściu na ŻO ale śmiem twierdzić, że wiecej zbudujesz masy na ŻO niz na HC mięśni nie wagi ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2245 Napisanych postów 12666 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170959
No to już rozumie co jest pięć,

tylko nie rozumie dlaczego z czasem mniej kalorii będzie mi potrzebne do budowania

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
slowo klucz - "optymalne"

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to ginekomastia albo lipomastia?

Następny temat

problem z masa

WHEY premium