SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Optymalni na bombie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 432067

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 1225 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44917
Tanie odżywianie powinni Ci odciąć internet,nie wdaje się w rozmowę,ELO powinieneś pracować dla NASA
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Endogenna insa nie jest anaboliczna? A nie jest bo? A syntetyczna jest bo? To syntetyczna działa inaczej niż endogenna? Chyba nie nadążam

A testosteron endogenny jest anaboliczny czy nie?

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 252 Napisanych postów 605 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12779
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1163
tanieodzywianie ok to optymalna na masę zła, insulina nie jest anaboliczna to jaka dieta Twoim zdaniem się nadaje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 252 Napisanych postów 605 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12779
tez takiego mialem mind f***a jakis czas. Insulina endogenna jest slabo anaboliczna ale liczy sie przede wszystkim mediacja do igf-1, gdzie wysokie bialko i wysokie wegle w tym pomagaja. Pozostaje jeszcze kwestia wiekszej ilosci kombinacji z insulina egzogenna bedac na hc przykladowo.


Zmieniony przez - tanieodzywianie w dniu 2017-03-01 13:13:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1163
Czyli ktoś kto nie może sobie pozwolić na wysokie węgle nie może budować masy mięśniowej bez genu? Co z tymi co rozpisują swoim podopiecznym optymalną na masę, wszystko ściema czy jak bo czegoś nie rozumiem. Skoro się nie da to się nie da, jakim cudem więc ludzie mają efekty na dietach z niskimi węglami, białkami a wysokim tłuszczem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 252 Napisanych postów 605 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12779
wskaz mi takie osoby, a tym bardziej naturalne :)
Kazdy moze sobie pozwolic na wysokie wegle
kwestia umiejętnego odbudowania WI, poprawienia relacji z glukoza, ogarniecie leptyny itd
ja obecnie wiekszosc wyprowadzam z cukrzycy typu 2 nawet hc. nieco inaczej sprawa wyglada w sprawie kobiet czy u osob z hipoglikemia reaktywna....


Zmieniony przez - tanieodzywianie w dniu 2017-03-01 13:36:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1163
Ja przy swojej budowie muszę jeść od cholery tych węgli,a mój organizm ewidentnie tego nie lubi, stąd moje zainteresowanie dietami tłuszczowymi, przy których nie mam problemów trawiennych itp Zresztą podbijanie insuliny co 2 godziny też nie wydaje mi się jakoś bardzo zdrowe. Ja nie twierdze, że nie masz racji, nie znam, takich osób, ale każdy kto prowadzi diety optymalne twierdzi, że istnieją ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 252 Napisanych postów 605 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12779
nie lubi weglowdanow ktore sa przez ciebie slabo tolerowane, antyodzwycze,a nie ze nie lubi ich. Weglowodany to nie po prostu weglowdany, tak samo jak tluszcz to nie po prostu tluszcz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 252 Napisanych postów 605 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12779
ale każdy kto prowadzi diety optymalne twierdzi, że istnieją ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to ginekomastia albo lipomastia?

Następny temat

problem z masa

WHEY premium