SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Optymalni na bombie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 432189

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 388 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11037
Zalałeś się fatem na ŻO?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 26 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1721
Jony125
Zalałeś się fatem na ŻO?

Wiem, ze to dziwne ale tak, w ciagu ostatnich 3 tygodni jadlem malo bialka i z 4-5x wiecej tluszczy i malo wegli, robilem tez 2 ladowania weglami mysle ze niepotrzebnie. Teraz zmniejszylem tluszcz i zwiekszylem bialko i cos idzie w dobrym kierunku. Tylko chcialbym ta redukcje przeprowadzic jak najlepiej dlatego zwracam do pytan z poprzedniego posta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
no to masz powod zalania poczytaj na temat ŻO bo braki widać mas duze . Ładowań sie nie robi to pierwsze, a ilosc kcal kazdy bedziemial inną. najlepiej obicnać kalorie z tygodnia na tydzień obserwować czy waga spada itd.

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2220 Napisanych postów 12651 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170745
Jeśli wprowadzasz sobie jakieś swoje dziwne metody w od a do z opisaną ustaloną dietę, to nie dziw się że coś nie gra, jem nie raz grubo ponad 500g tłuszczy dziennie i o żadnym zalewaniu nie ma mowy, wręcz przeciwnie od kad yeblem hc bf się poprawia

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 262 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9769
To jakie Ty musiałeś robić ładownia, jak mi się zdarza coś zjeść spoza diety czyli slodycze, fastfood to nastepny dzien zassany brzuch, i waga kilka kg w dół.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
meeww
Jakie wy stosujecie makro na redukcji? 1.2g Białka, 2g Tłuszczy, 0.8g węglowodanów to dobre rozwiazanie? Ja jestem na ŻO ponad 2 miesiące i ostatnimi tygodniami zalałem się fatem, jadłem duzo tluszczu malo bialka i prawei w ogole wegli i taki mam efekt. I czy wegle musza byc dostarczane w kazdym posilku czy mozna np zjesc tego ziemniaka usmazonego w smalcu raz dziennie jak to widzialem u niektorych?
no i?A jakie są założenia diety wiesz?względnie mało białka,wegli mniej i dużo tłumaczeń...ja mam 1gr bialka/0,8ww/4.5tl i nic nie zalewa


Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2016-04-24 21:12:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
ładownia to na penwo robil na weglu i penwnie mega ilości wiec swoje zrobiło. ładowanie fatem na pewno by gonie podlalo

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 262 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9769
Moim zdaniem jak ktoś chce zjesc cos oszukanego to ja zawsze robie w dzien treningowy 1-2h przed snem. Zawsze zapal jest duzy a zjem troche tylko i nastepny dzien dieta normalnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
dlamnie na cheat wystarczy ciut wicej frytek z 100g max do tego kapka ketchupu i troche sera startego na to wszystko i jest lux.

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 26 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1721
Dobra Panowie ja nie krytykuje tej diety, bo wiem, ze to z wlasnego powodu sie zalalem. Chcialbym to teraz naprawic i napiszcie mi czy ten rozklad makro, ktory znalalem w jakims artykule (1B 2.2T 0.8W) jest ok na redukcji? Bo widze, ze jest ty zlamana proporcja o 2.5x wiecej tluszczy od bialka.
No i czy wegle mozna uzupelnic jedzac je w ostatnim posilku dnia ? Np kartofel smazony w smalcu


Zmieniony przez - meeww w dniu 2016-04-25 07:55:23
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to ginekomastia albo lipomastia?

Następny temat

problem z masa

WHEY premium