SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Optymalni na bombie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 432272

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
dokładnie ja to zawsze proch do buzi i popijam az wszystko wypłukam. Zobacz ile GH poszlo sprzed nosa

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 262 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9769
mm1986
snuffer
Od picia litrami coli zero na redukcji zauważyłem tylko osłabienie zębów i nic wiecej szkodliwości.


Masz racje, to samo wszystkie slodzone bcaa i inne preworkouty itp, mam kumata dentystke rozmawialem znia na ten temat, mowi ze wiekszego zla dla moich zebow nie ma, od tej pory co mi zrobila zeby np zawsze popijam woda prewo itp, musze odkupac zero klopotow a wczesniej co chwile cos gdzies a wydajac 5k usd w 2 miesiace zabolalo nie powiem wiec pilnuje



Zmieniony przez - mm1986 w dniu 2016-05-21 00:05:51



Mam znajomą denstystke co mi robi zęba nawet z dwoma ubytkami za 50zl po przyjacielsku i to na naprawde prosjonalnym wykonaniu aspartam mowia ze szkodzi zdrowiu itd. Lezalem w szpitalu na wyrostek (ale mega krowotok mialem bo mi pękł i 1h zycia zostalo) wszystkie badania mi robili od A do Z bo dostali pismo od prawnika za olanie mnie 2 kartki A4 wynikow badan po wypiciu hetrolitrow coli i tonach slodIka i wszystki jak w ksiazkach ze pielegniarki mi kaczke podkladaly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 262 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9769
mm1986
snuffer
Od picia litrami coli zero na redukcji zauważyłem tylko osłabienie zębów i nic wiecej szkodliwości.


Masz racje, to samo wszystkie slodzone bcaa i inne preworkouty itp, mam kumata dentystke rozmawialem znia na ten temat, mowi ze wiekszego zla dla moich zebow nie ma, od tej pory co mi zrobila zeby np zawsze popijam woda prewo itp, musze odkupac zero klopotow a wczesniej co chwile cos gdzies a wydajac 5k usd w 2 miesiace zabolalo nie powiem wiec pilnuje



Zmieniony przez - mm1986 w dniu 2016-05-21 00:05:51



Mam znajomą denstystke co mi robi zęba nawet z dwoma ubytkami za 50zl po przyjacielsku i to na naprawde prosjonalnym wykonaniu aspartam mowia ze szkodzi zdrowiu itd. Lezalem w szpitalu na wyrostek (ale mega krowotok mialem bo mi pękł i 1h zycia zostalo) wszystkie badania mi robili od A do Z bo dostali pismo od prawnika za olanie mnie 2 kartki A4 wynikow badan po wypiciu hetrolitrow coli i tonach slodIka i wszystki jak w ksiazkach ze pielegniarki mi kaczke podkladaly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 777 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58657
zastanawiam się nad dorzuceniem t3 na tłuszczówce, nie wiem jak to się ma do tego że jest mało węgli. Do tego leci tren , więc teoretycznie by wypadało. Szkoda że nie jakiś czas juz nie widzę Barano, może by coś na ten temat powiedział.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 357 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15996
Mija już 5 dzień na ŻO i czuję się słabszy brakuje energii, jakiś otumaniony, mam ochotę doładować się 300g owsianki czy coś w tym stylu ale nie wiem czy to by było dobre.

Być może to przez lekkie przeziębienie ale to tylko katar i strasznie blokujący się nos. Żadnej gorączki ani innych objawów więc nie wiem czy to przez to to osłabienie.

Kuźwa może nie przyswajam tych tłuszczy zwierzęcych? Jak tak to by mnie chyba zaraz pogoniło a teraz wręcz przeciwnie: do WC chodzę raz na 2 dni. w brzuchu żadnej rewolucji nic nie słychać w porównaniu z HC gdy od czasu coś ciurczyło i słychać było kichy.

Do tego zeszła woda ze mnie, z twarzy, pewnie przez brak węgli, zaczynam wyglądać jak chuchro, mam nadzieję, że nie będzie gorzej. Mam nadzieję, że w końcu mój organizm przestawi się na te tłuszcze.

Miał ktoś podobnie? Dzisiaj trening mam nadzieję, ze nie będzie tragedii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Na pierwsze pytanie odpowiedź jest jasna...co do reszty to za bardzo rozkminiasz,po pierwsze czemu miałbyś tych tłuszczy nie przyswajac?to chyba jasne ze organizmu potrzebuje się przestawić a ile to trwa zależy od danego organizmu...pozatym już nie przesadzaj ze po 5dniach wyglądasz jak chuchro,bo albo byłeś zalany i zeszła woda i masz przez to takie wrażenie albo sobie wkrecasz..


Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2016-05-21 16:46:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 357 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15996
Racja, napewno muszę przeczekać aż przeziębienie przejdzie. a i znalazłem coś takiego, może komuś się przyda

http://z.cba.pl/uboczne.htm

PS nie byłem zalany, walczę z ciągłą tendencją do chudnięcia.

Do tego zaznaczam, że nie biorę saa, więc trochę nie pasują tutaj bo tu sami optymalni na bombie




Zmieniony przez - BANanana w dniu 2016-05-21 17:07:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12656 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170778
Dzięki za link, dowiedziałem się przynajmniej dlaczego tak okrutnie yebalo mi z ryja, bo teraz już jest coraz lepiej

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 26 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1721
Można na tej diecie bezpiecznie stosować stewie? Taką w pudrze i w płynie mam na mysli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 388 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11037
Raczej na każdej diecie można stosować stewie
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to ginekomastia albo lipomastia?

Następny temat

problem z masa

WHEY premium