SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Optymalni na bombie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 430736

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2193 Napisanych postów 12636 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170474
Po sobie mogę Ci powiedzieć że woda zjechała, to oczywiste z czym wiąże się poprawą wyglądu, ale nie zmalalem przez to, jestem ładnie nabity, taki bardziej napecznialy, widzę to dobrze też po ciuchach, nic się nie zmieniło leżą tak samo dobrze a nawet coraz lepiej ;)
A najlepsze jest to że nie ma śladu po ciąży spożywczej, u mnie brzuch praktycznie całodobowo płaski
1

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
Dla mnie ta ilość posiłków w tej pracy co jestem właśnie jest mega odpowiednią raz w tyg robię deser z czekolady smietanki i malin i styka mi słodkości

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 331 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4462
Panowie podrzućcie jakiś ciekawy pomysł na posiłek :D

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
hmmm ciekawych..u mnie rano 4jajka+boczek 100gr i pozniej dwa posilki 200gr karkowki,250gr ziemniakow i kapusta kiszona...to wszystko lacznie smazone lacznie na 100gr smalcu..do dwoch posikow po 350gram smietany 30%...mi 3 posilki swietnie pasuja i codziennie takie same a nie nudza mi sie i wczoraj np zjadlem sniadanie o 9 a nastepny posilek niestety dopiero po 19 wiec 10h bez posilku i dalem jakos wytrzymac..nie chce myslec co by bylo na diecie ww


Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2016-03-18 19:41:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 331 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4462
też tak jadam ale zjadlbym coś innego :D na ww już byś umarł

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
Rano : 100g boczku, 1 całe jajo, 3 żółtka, 30g masła, 10g smalcu pomidor w śmietanie 18%. Do tego 100g bitej śmietany ze smietanki 50%. Mogę tak co dziennie jesc i nie nudzi mi się nic. Obiad leci placek ziemniaczany z zoltkiem i serem no i kotlet z wołowiny z kap kiszona

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
rkarpinski
Wbijam od kwietnia na ŻO. Jak będzie dobrze szło spróbuję polecieć aż do startu. A co
Najbardziej przekonuje mnie liczba posiłków, nie moda na tłuszcze



Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2016-03-18 13:35:52


Liczba posilkow to sprawa raczej indywidualna, no ale sprobowac warto moze Ci podpasuje
U mnie glod byl potezny na tluszczach, zadnej satysfakcji po posilku, teraz wrocilem na wegle ze wzgledu na tarczycy i glod jest mniejszy pomimo mniejszej kalorycznosci.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2193 Napisanych postów 12636 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170474
U mnie się to sprawdza, jak trzasne na pierwszy posiłek 1800 kalorii to przez 4-5h mam spokój, żołądek się nic nie odzywa

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Biz0n
Panowie podrzućcie jakiś ciekawy pomysł na posiłek :D


mój TOP-owy posiłek ostatnio to Szpinak duszony z czoskiem na maśle i wcześniej zrobionych skwarkach z podgardla wędzonego + wątróbka wieprzowa, do szpinaku trochę sera pleśniowego i śmietany do smaku, trafiłem na takie danie kiedyś w restauracji no dla mnie obłęd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9993
Albo na śniadanie omlet smażony na maśle.
5 całych jaj 125g serka mascarpone (blenduje razem z jajkami) trochę cynamonu, slodzik. Jak komuś za mało tluszczu to może na wierzch ukrecić bitej śmietany :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to ginekomastia albo lipomastia?

Następny temat

problem z masa

Wiecej