SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Optymalni na bombie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 432060

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22276 Napisanych postów 32780 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402475
Jest tam rozdział o kulturystyce w tej książce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 466 Napisanych postów 226 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7547
Nie znajdziesz w książkach Kwaśniewskiego nic o kulturystyce. To są książki o Kowalskich dla Kowalskich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
jakbym nie widzial na wlasne oczy to bym nie uwierzyl, ale ot tak historia z moja ciotka, ktora z trudem byla w stanie wstac z lozka, a o normalnym chodzeniu mowy nie bylo, ciezki stan kosci. lekarze robili co mogli, nic nie pomagalo. dostala ksiazke Kwasniewskiego i weszla w to. po niecalym roku stosowanie tej diety zaczela nornalnie chodzic i zyc i do tej pory wszystko ok, diete kontynuuje. tak wiec cos tam prozdrowotnie musi ta dieta dzialac

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 52
Typowo kulturystycznej sylwetki na tym żywieniu nie osiągniesz bo się po prostu nie da :P jest forum Kwaśniewskiego tam pisze trochę o kulturystyce w zywieniu optymalnym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 332 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9263
Wtrące się i potwierdze dieta Kwaśniewskiego nie jak dla kulturysty dla osoby co ćwiczy dla zdrowia jak najbardziej jednak jak już tłuszcz i kulturystyka to dieta anaboliczna dr.Pasquala (zapis fonetyczny sorry) na tym można coś ugrać nawet Rich Piana o tym wspomina i po to ona powstała ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1071 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53478
Cześć. Jestem 178cm wzrostu, 78-80 kg wagi, ekto z 11-12% bf
Lece na 500mg testa już 2gi rok
Od 2 tygodni masuje (po raz pierwszy) na low carb, albo tkd(nie wiem które określenie bardziej pasuje)
1.5gB, 300g Tl, 100g ww (po treningu łącznie lub na noc w dni bez treningu)
Za tydzień chce wrzucać injekcyjnei metę o 6 rano (trening o 15) 25mg tylko w dni treningowe i deke raz w tygodniu 250mg
Ktos masował może na podobnej diecie? Ja póki co ok jem 3500-3700kalorii i siła pomału na plus
Jak dorzucę metę i deke jakoś kalorie musiałbym zwiększyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 332 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9263
Ja masowałem 500 Enan i 500 deka swego czasu był to mój 2gi cykl i powiem Ci szkoda czasu jak na pierwszy kontakt z deką to znarnowałem ten cykl siła na + nic więcej poważnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
nie chce sie wtracac, ale sie wtrace
dla mnie pomysl robienia masy na 100g wegli i 1.5g B / kgmc to w ogole nieporozumienie i to jeszcze na saa.
oczywiscie dodasz mete, najprawdopodobniej bez podbijania kalorii waga pojdzie w gore przez pierwsze 2-3 tyg.
poza tym jak juz chcesz dawac mete jako pw to bez sensu dawac ja o 6 rano, jak trenujesz o 15, daj ja 2h przed treningiem.
lecisz 500 testa na tyd, strzelam, ze w 2 iniekcjach to dodaj do pompki deke i bij ja 2x w tyg, a nie raz.
jak dla mnie, przy takiej diecie, to jedno wielkie marnowanie srodkow, ale to moje skromne zdanie
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 332 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9263
Potwierdzam 100% ja już się nie bawię w żadne tłuszcze i masa idzie te wszystkie keto/low carby to dla mnie wymysły zwyczajnie nic na tym się nie ugra a mniej węgli albo wcale agresja wzrasta u mnie 1000% na keto miałem wrażenie że kości mnie bardziej bolą niestety węgle są potrzebne wszystkie te wymysły Ala Gironda steak&eggs syf
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1071 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53478
Rozumiem. Jednak na diecie tkd nie potrzeba takiej ilości białka do budowy mięśnia i mięsień bez wegli idzie suchy. Ta metę tak o chce dorzucić bo leży 10ml i się marnuje już rok, to myślałem wrzucić ja z deka do teścia. 2h przed treningiem, hm chciałem tego uniknąć bo w pracy jestem jako i troche brudne łapy mam.
Skoro na tkd zaczynam rosnąć bo nie próbowałem wcześniej masować to co mi tam szkodzi, ja tluszcze mam jako rodzaj żywienia stałego, nie okazjonalnego
A jeżeli miałbym pozostać na tłuszczu, to co proponujecie zrobić?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to ginekomastia albo lipomastia?

Następny temat

problem z masa

WHEY premium