SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Optymalni na bombie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 433046

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ogólnie małe podsumowanie
PO LEWEJ STRONIE (pare dni przed zawodami w 2015r): redukcja, dieta standard HC minimalnie fatu, towaru po 1g trenu, master wino w sporych dawkach + 3iu GH) waga koło 79kg, wrak człowieka psychicznie i fizycznie CZAS REDUKCJI 16tyg, cardio codziennie

PO PRAWEJ: aktualnie z wczoraj na luzie, ogólnie około 6kg cięższy niż rok temu a fatu wydaje mi się mniej, towaru tyle co dziecko czyli naprawdę minimum ;) Będąc na tłuszczowej na masie ok 6miesięcy zrobiłem więcej moim zdaniem niż 2 lata na HC do tego unormowało się zdrowie. Czas redukcji 6tyg bez aerobów.

i teraz mam dylemat przeciągnąć redu i wyjść sobie gdzieś na scenę w maju

7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Zaj**iście barano! Czyli potwierdza się że koks to nie wszystko. Mogłeś nogi pokazać aktualną formę a nie w portkach zdjęcie zrobiłeś. Jak już pytasz to moja rada jest: przedłużaj redu i wychodź na scenę!

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267548
5barano super ;) ja na dniach tez moze wkleje foto z konca redukcji na zo. Na mase bede wchodzil mocno z kcal up i dodam tych ww w dt ale nie wiecej niz 1.5g nkmc z bialkiem to samo
1

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Barano i sOiR ile daliscie tl na redukcji?bo bialko i ww przy żo to wiadomo ile...no i ile daliscie kcal na minus od zapotrzebowania i po ile i co ile z tl odejmowaliscie?jestem na masie teraz na żo i mam b 1gr ww ok 0.8 i tluszczy cos ok 4,5 i jade susta deca ale jakos niedlugo jakies redu trzeba bedzie zrobic na plaze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 262 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9769
Jest mega dobrze ja bym wychodził na scene po prostu dla "fanu" a na pewno coś ugrasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Natan33
Zaj**iście barano! Czyli potwierdza się że koks to nie wszystko. Mogłeś nogi pokazać aktualną formę a nie w portkach zdjęcie zrobiłeś. Jak już pytasz to moja rada jest: przedłużaj redu i wychodź na scenę!


Dzięki!
fota i tak z d*py tak na szybko, zrobię coś konkretnego na dniach z siłowni. Redu przedłużam i dorzucam


sOiR
5barano super ;) ja na dniach tez moze wkleje foto z konca redukcji na zo. Na mase bede wchodzil mocno z kcal up i dodam tych ww w dt ale nie wiecej niz 1.5g nkmc z bialkiem to samo


ja troszkę na odwrót na masie mniej węgli będe dawał max 50-60g i białka też skromnie max 1,2g na kg, węgle mnie gdzieś rozstrajają i źle mi jak zjem w ciągu dnia wole dać tłuszczy więcej a węgli tyle co minimum, najlepiej sie wtedy czuję mam najwięcej energii i sił na treningu.

kamilplnk
Barano i sOiR ile daliscie tl na redukcji?bo bialko i ww przy żo to wiadomo ile...no i ile daliscie kcal na minus od zapotrzebowania i po ile i co ile z tl odejmowaliscie?jestem na masie teraz na żo i mam b 1gr ww ok 0.8 i tluszczy cos ok 4,5 i jade susta deca ale jakos niedlugo jakies redu trzeba bedzie zrobic na plaze :)



fat mam obecnie na poziomie 170-200g co do zapotrzebowania co nie ma co na to patrzeć na tym żywieniu zmieni się to i to znacznie u mnie zapotrzebowanie na diecie opartej na WW miałem około 3600-3800 poniżej tych kcal już redukowałem, a teraz mam ok 2200 i mam więcej energii siły jak na HC, zejść z kcal możesz od razu i nawet bym tak polecał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Wychodź na scenę nigdy nie wiesz czy to nie życiowa forma nadchodzi a później możesz żałować tak jak niektórzy.

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
barano90

kamilplnk
Barano i sOiR ile daliscie tl na redukcji?bo bialko i ww przy żo to wiadomo ile...no i ile daliscie kcal na minus od zapotrzebowania i po ile i co ile z tl odejmowaliscie?jestem na masie teraz na żo i mam b 1gr ww ok 0.8 i tluszczy cos ok 4,5 i jade susta deca ale jakos niedlugo jakies redu trzeba bedzie zrobic na plaze :)



fat mam obecnie na poziomie 170-200g co do zapotrzebowania co nie ma co na to patrzeć na tym żywieniu zmieni się to i to znacznie u mnie zapotrzebowanie na diecie opartej na WW miałem około 3600-3800 poniżej tych kcal już redukowałem, a teraz mam ok 2200 i mam więcej energii siły jak na HC, zejść z kcal możesz od razu i nawet bym tak polecał



ok dzieki wielkie tak zrobie i odrazu wskocze z kcal na minus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9993
Barano gratulacje formy;)
A powiedz na jakim poziomie na redu masz b/w? Zostaje 1g białka i 0,8 wegli na kg i odejmujesz tylko tluszczy. Czy również zmieniasz coś w b/w?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135739
Dalej zachowuje proporcje ŻO, fat zabija jedynie. I cos z weglami ratował z tego co pisał. Jw końcu doszły do mnie paski do badania ketonow. Okaże się co i jak. Ogólnie kości po wychodziły na polikach.

Zastanawiam się tylko kiedy najlepiej badać poziom ketonow? Z rana na pewno będzie ok bo.jednak 35 g ww leci na noc.


Zmieniony przez - MARCIN n2o w dniu 2016-03-17 10:51:11

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to ginekomastia albo lipomastia?

Następny temat

problem z masa

WHEY premium