SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nietypowe, mało znane i zapomniane ćwiczenia

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48422

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 874 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 104117
Ciekawe ćwiczenie na czworoboczne i barki. Jak ktoś lubi oli, to mu się spodoba. Demonstruje Klokov.



Teraz... teraz wasze wargi praktycznie się już stykają...
A potem po prostu jej mówisz, jak bardzo jej nienawidzisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
No tak- ćwiczenie świetne, tylko kto je wykona w sposob poprawny a co za tym idzie i bezpieczny...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21533 Napisanych postów 30779 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870388
ero24
Panowie a skoro o mało znanych cwiceniach to mam pytanko , gdzies ostatnio na necie wypatrzylem cwiczenie na nogi i teraz nie mogę nic znalesc , na siłowni nikt u mnie tego nie robi : robimy je na tej suwnicy co w filmiku wyżej , kładziemy się na plecach i nogami wypychmay sztangę od klatki do prostych nog... cos jak na suwnicy tylko ze tutaj gora-dol ale nie pod katem...

warto je robic ? jest jakas znaczaca roznica niż na suwnicy pod katem ? , pzdr


Robię, kilka dni temu nawet wstawiałem filmik do dziennika Fajne ćwiczenie, poślady, ale i czwórki bardzo dostają. Z tym że trzeba ładować sporo ciężaru, co staje się niebezpieczne przy ściąganiu i odkładaniu sztangi.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 2977 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 68706
no wlasnie o to chodzilo mi , mówisz nogi trochę pali , tylko wlasnie strach trochę z tym zdejmowaniem i odkładaniem bo sam chodze na silke i nie ma kto asekurować , dzisiaj już jestm po treningu nog wiec może za tydzień wyprobuje , pzdr

"No explanation needed.. 2018 will be nothing but HUGE .."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21533 Napisanych postów 30779 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870388
Tylko jeszcze trzeba zwrócić uwagę na to żeby robić w jak największym zakresie ruchu, żeby kolana praktycznie dotknęły klatki, co zrobimy poprzez podwinięcie dupy. Bo takie pół ruchy ledwo smyrną te nogi, a i ciężar z automatu będzie duuużo większy, czyli ćwiczenie bardziej niebezpieczne. Ja robiłem to jako trzecie ćwiczenie w gigantserii - najpierw 10x syzyfki, potem 15x prostowanie siedząc, i jako 3 cwczenie giganta właśnie to, na 20x, i jak widać ciężar 100kg nie sprawił większych problemów. Więc jeśli chciałbym to wrzucić jako oddzielne ćwiczenie, na mniejszej ilości powtórzeń, to pewnie ciężar musiałby być w granicach 300kg, i tu byłoby już bardzo niebezpiecznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Mahler
Ciekawe ćwiczenie na czworoboczne i barki. Jak ktoś lubi oli, to mu się spodoba. Demonstruje Klokov.






Sam muscle snatch stojąc jest już bardzo ciekawym i efektywnym ćwiczenie.Klokov robi zwykłą "pokazówę", bo mało kto wykonuje to ćwiczenie w tej pozycji.Jeśli chodzi już o pełnoprawną wersję, to wtedy mamy trochę inną biomechanikę ruchu, gdyż sztange ciągniemy blisko tułowia, a nie na około.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ero24
no wlasnie o to chodzilo mi , mówisz nogi trochę pali , tylko wlasnie strach trochę z tym zdejmowaniem i odkładaniem bo sam chodze na silke i nie ma kto asekurować , dzisiaj już jestm po treningu nog wiec może za tydzień wyprobuje , pzdr


Tak, jak już napisano Ci- ćwiczenie jest dobre ale i trzeba bardzo uważać- bez asekuracji czy jakichś ogranicznikow będzie niebezpieczne bo cala istota tego polega na tej pewności ruchu a co za tym idzie zaokrągleniu pleców, więc faktycznie powinieneś tak to skonfigurować aby ciężar byl znacznie obniżony w stosunku do ćwiczenia na świeżo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Modlitewnik stał się obecnie nieodłącznym elementem siłowni i dla wielu osób najważniejszym narzędziem kształtowania bicepsów. Warto jednak pamiętać, że triceps też można izolować w podobny sposób.




BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777734
Z tego co kojarzę to chyba wersja Girondy dobra rzecz

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Nie znalazłem innych fotek w necie. Łokcie warto położyć blisko dalszej krawędzi ławeczki. Wtedy można jeszcze pokombinować z kątem pod jakim ramiona ustawiamy - ułatwia to optymalizację ćwiczenia pod indywidualne potrzeby.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

the_ox #freak bodybuilding

Następny temat

Dawidos91 motywacyjny dziennik trenigowy

WHEY premium