SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nietypowe, mało znane i zapomniane ćwiczenia

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48412

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Mam tutaj na myśli m.in taką wersję :






Jednak technika pani z filmu pozostawia wiele do życzenia.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Dziś nietypowa forma wiosła jednorącz. Osobiście wolę troszkę krótszą sztangą robić lub sztangą do uginań młotkowych. Im dłuższy gryf tym trzeba mocniej ściskać, a ja mam krótkie palce i małe dłonie, co utrudnia mocno sprawę. No i to ćwiczenie nie lubi krzywych gryfów



BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
w sumie to na krótkiej sztandze albo hantelce można załadować i wykonać ze znacznie większym ciężarem, a to zaś ogranicza ów ciężar- no chyba, ze ktoś ma taką wprawę, ze nie robi mu to różnicy, bo jednak w tego typu formie wiosłowania wielkość ciężaru jest bardzo istotna...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 874 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 104107
Wszyscy (a przynajmniej w tym temacie) znamy przysiad Zerchera, ale ciągi Prezentuje wujek Thib



Teraz... teraz wasze wargi praktycznie się już stykają...
A potem po prostu jej mówisz, jak bardzo jej nienawidzisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Ja kiedyś to ćwiczenie widziałem jako przysiad zerchera - ale robione na hali sportowej gdzie stojaków nie było. Tak po prostu się z ziemi zakłada ciężar do tych przysiadów. Z tym, że Thibeaudeu z tego co widzę proponuje, żeby za każdym razem odkładać na ziemię. Kto co lubi

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777732
To jest fajne ćwiczenie ale jako dodatek, nie wyobrażam sobie go jako głównego ćwiczenia siłowego i fakt przekładania tej sztangi trochę przekombinowany

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777732
Przypomniał mi ostatnio w jednym ze swoich mikrocykli Thib o kozackim ćwiczeniu barkowym

Bradford press jest świetnym ćwiczeniem barkowym, niewielki ciężar, wolne tempo i załatwia bareczki na cacy jako uzupełnienie po ciężkich bojach siłowych a dodatkowo rotatory wzmacnia aż miło.

Polecam



Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
Mnie ciekawi jedno (tak poza tematem) dlaczego Thib nie może sam pokazać tych ćwiczeń, tylko tłumaczy temu gościowi który potem i tak często robi inaczej?

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777732
Niektóre ćwiczenia sam pokazuje jak zerkniesz na jego filmy. Myślę, że wówczas jest w stanie sam z zewnątrz ocenić i wytypować typowe błędy jak ktoś inny wykonuje ćwiczenie.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
no tak- to ćwiczenie na barki jest dobre- oczywiście właściwie wykonane i faktycznie, z ciężarem odpowiednio dobranym, a i tempo- co racja- nie może być za szybkie... natomiast ja zerchera nie za bardzo lubię- jak dla mnie strasznie niewygodne względem jego korzyści[oczywiście nieco inny nacisk niżli w ćwiczeniach podstawowych, stąd oczywiście jest to pewne uzupełnienie]...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

the_ox #freak bodybuilding

Następny temat

Dawidos91 motywacyjny dziennik trenigowy

WHEY premium