SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nietypowe, mało znane i zapomniane ćwiczenia

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48407

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 2977 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 68706
ja zawsze nie dużo się starałem zakladac walfi , żeby robic wolno i jak najniżej siadac

"No explanation needed.. 2018 will be nothing but HUGE .."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12061 Napisanych postów 160511 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234648
ja jestem jakoś zwolennikiem, podstawowych, typowych chwytów, pozycji, ruchów dla naszego układu ruchu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
tutaj sie to robi raczej technicznie- zreszta jak kazde ktore jednak nie jest z rodzaju podstawowych lecz tylko ksztaltujacych, uzyte z rozwaga mysle, ze tak bardzo nie zaszkodzi a pewne rejony ciala moze faktycznie poprawic...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
TomQ-MAG
ja jestem jakoś zwolennikiem, podstawowych, typowych chwytów, pozycji, ruchów dla naszego układu ruchu


ja raczej tez- pewne dopelnienia jednak dopuszczam, jednakze faktem jest ze sylwetke mozna rozbudowac i wymodelowac bardzo dobrze bez wielu udziwnien, choc z drugiej strony tez trzeba by powiedziec, ze istnieja udziwnienia dosc pozyteczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 256 Napisanych postów 1820 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25900
Niewiem czy juz ktoś wrzucał. https://m.

Forever Young

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Nie było - stare, dobre ćwiczenie. Kawał kija od łopaty, sznurek i coś ciężkiego. A skuteczne.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 256 Napisanych postów 1820 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25900
Pare lat temu wujek pokazał mi to ćwiczenie. Mówil ze w wojsku tak ćwiczyli przedramie. Sprawdzalem osobiście wiele razy i takiego ognia w przedramionach nieczulem nigdy.także polecam tym co nie robili tego ćwiczenia.

Forever Young

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62308 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777721
Osobiście robię to ćwiczenie z przedramionami pionowo bo najczęściej przedramię robię na koniec treningu to barki szybciej wymiękają niż przedramię jak ramiona były poziomo do podłogi.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Jeśłi robię - to też tak jak Ty. Staję na ławkę i wtedy zwijam. Inna opcja to położyć na czymś przedramiona w pozycji równoległej do podłoża i zwijać - dzięki temu eliminujemy pracę naramiennych. Ale ja przyznaję - rzadko używam tego ćwiczenia. W ogóle rzadko ćwiczę przedramię oddzielnie . Jeśli już to siłę uchwytu.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62308 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777721
To ja zaproponuję jedno z lepszych ćwiczeń bicepsowych

GIRONDA PERFECT CURL

Tutaj w wykonaniu Christiana. Przy czym początek fotka pierwsza ramiona mają być proste. Łokcie pozostają cały czas w jednej pozycji, odchyla się przez ugięcie kolan i pochyla się przez ekstensję biodrową. Pełnozakresowe ćwiczenie od pełnego wyprostu po maksymalne ugięcie bez zaniku napięcia mięśniowego.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

the_ox #freak bodybuilding

Następny temat

Dawidos91 motywacyjny dziennik trenigowy

WHEY premium