SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nietypowe, mało znane i zapomniane ćwiczenia

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48423

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777734
A jeszcze większe możliwości prowadzenia dłoni można uzyskać przez zastosowanie lin zamiast stałego drążka

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Zgadza się - jak zwykle ograniczeniem jest tylko i wyłącznie własna inwencja oraz chęć eksperymentowania. A warto - choćby po to żeby mieć swoje zdanie na temat jakiegoś ćwiczenia.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Prawdziwe, oldschoolowe ćwiczenie :

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12067 Napisanych postów 160513 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234674
bardzo fajny temat, dobra robota Panowie
dzisiaj wypróbuje ze 2 ćwiczenia na plecy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Na ostatnim szkoleniu z Radkiem Słodkiewiczem zaprezentował nam kilka ciekawych ćwiczeń, szczególnie ciekawe ćwiczenie z gumami na tylny akton ( nawet nie wiem jak to nazwać )
Wszystko w filmie mojego autorstwa


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
No tak... każde ćwiczenia ma swoja specyfikę, inne, choćby odrobinke działanie... no a to na tyl barku dość ciekawe, kilka z nich jednak to jakby mnożenie ponad miarę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 2977 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 68706
nightingal
Modlitewnik stał się obecnie nieodłącznym elementem siłowni i dla wielu osób najważniejszym narzędziem kształtowania bicepsów. Warto jednak pamiętać, że triceps też można izolować w podobny sposób.








wyprobuje te cwiczenie jutro bo w sumie tak nie kombinowałem jeszcze...

a co myślicie Panowie o robieniu bicepsa w podobny sposób , taka sama pozycja , przodem do bramy , lokcie jeszcze dalej na lawce i ciagniecie od dolu na linach az za glowe , powiem szczerze ze dzisiaj to zrobiłem cwiczenie i po 10 powtórzeniach już ostro pali a tez chyba mało spotykane... zdjęć nie moglem znalesc

"No explanation needed.. 2018 will be nothing but HUGE .."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Jest takie ćwiczenie.Robi się również wersję siedząc, na wyciągu górnym.Wtedy drążek wędruje za głowę.Typowa plastyka na peak bicepsów.Ćwiczenie rzadko spotykane i rzadko stosowane.Jeśli nie masz w obwodzie 42-44cm to stosowanie tej wersji jest bezcelowe, bo to trochę tak, jakbyś zaczynał tuning samochodu od malowania błotników.

Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2014-12-20 13:22:03

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam witam :D Dziś zobaczyłem ten temat. Chociaż nie przeczytałem całego to już mi się wydaje interesujący. Postanowiłem dodać swój pomysł. Nie wiem czy jest nietypowy ale na pewno nie często spotykany, mianowicie martwy ciąg na jednej nodze z hantlą. (mały ciężar) Świetnie pracuje mięsień dwugłowy.Przede wszystkim na prawdę mocno czuć ten dwugłowy jak pracuje. Polecam. Tak samo można robić przysiady na jednej nodze. Na prawdę dobrze ''wchodzi'' ;d



co do tego przysiadu to pan na filmiku po każdym powtórzeniu odpoczywa, czyli stawia tą nogę która był w powietrzu na ziemię co nie daje dobrego efektu. noga cały czas musi być w powietrzu. Pozdro :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Ten martwy na jednej nodze ma lepszą wersję - to tzw. zbieranie grzybków. Sztangielkę trzymasz w tej samej ręce co ćwiczona noga. Na tym filmie, który wrzuciłeś ćwiczenie jest robione dość nieudolnie - bo noga niećwiczona nie idzie odpowiednio wysoko w górę, a do tego plecy się zaokrąglają.

Zmieniony przez - nightingal w dniu 2014-12-20 21:22:31

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

the_ox #freak bodybuilding

Następny temat

Dawidos91 motywacyjny dziennik trenigowy

WHEY premium