SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nietypowe, mało znane i zapomniane ćwiczenia

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48419

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
Sztangielka ma być trzymana chwytem młotkowym?Też to ćwiczenie mi przypominało wznosy bokiem w leżeniu na ławce..
...
Napisał(a)
Usunięty przez ronie220 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 554
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Świetne, izometryczne ćwiczenie na mięśnie tułowia.Być może już bardziej znane, natomiast osobiście nie spotkałem na siłowni osoby, która w ten sposób wzmacniałaby swoje mięśnie brzucha.Podejrzewam, że przyczyną jest wysoki poziom trudności, gdyż do wykonania tego ćwiczenia potrzeba dużej siły i koordynacji.

DRAGON FLAG

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Tez sie nie spotkalem by ktos to robił, przewaznie to brzuszki + przyciaganie kolan do klatki

Ja robie cos podobnego ale najpierw w leżeniu unosze nogi do góry a potem robie świece i przytrzymuje 1-2 sek i takich 20p. po 10 brzuch tak pali ze jprd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Typowe ćwiczenie kalisteniczne :) jeszcze 10 kg temu się robiło

W zwisie też jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Bardzo fajne ćwiczenie na biceps ze sztangą - prezentuje Marek Olejniczak i Radek Słodkiewicz. Chodzi mi o to uginanie ramienia z końcówką sztangi. Kiedyś to było modne ćwiczenie - szczególnie na siłowniach gdzie było mało sztangielek.



BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 874 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 104115
Ostatnio zacząłem Indigo Project Training z T-Nation i jest tam fajne ćwiczonko - Kayak Rows



Teraz... teraz wasze wargi praktycznie się już stykają...
A potem po prostu jej mówisz, jak bardzo jej nienawidzisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Cos temat "upadł", wiec zapytam -choć na pewno wszyscy robia -czy wykonuje ktoś żurawia na skośnej ławce- oczywiście nie muszę dodawać, że głowa w dol...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
ja nigdy nie robilem ale ciakawa opcja się wydaje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

the_ox #freak bodybuilding

Następny temat

Dawidos91 motywacyjny dziennik trenigowy

WHEY premium