SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nietypowe, mało znane i zapomniane ćwiczenia

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48416

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 874 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 104111
To dobre miejsce dla ćwiczeń z aresmełu tego świra Girondy Tu z udziałem Thiba.

Gironda Dumbbell Swing





Motorcycle Row




Dips




Jedno z moich ulubionych ćwiczeń na barki - odwrotne V




Tu coś a'la rozpiętki.


Zmieniony przez - Mahler w dniu 2014-10-20 12:39:30

Teraz... teraz wasze wargi praktycznie się już stykają...
A potem po prostu jej mówisz, jak bardzo jej nienawidzisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Bardzo dobry temat !

Jak będę miał więcej czasu to dorzucę coś od siebie.Niektóre ćwiczenia GIrondy są naprawdę świetne i mało spotykane, natomiast technika na filmach z t-nation nie do końca idzie w zgodzie z instruktażami samego Vince'a

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
perys92
Pozwolę sobie wrzucić coś od siebie

California Press

Dość rzadkie ćwiczenie, chyba jeszcze nigdy nie widziałem, żeby ktoś je wykonywał na siłowni.
Przy okazji z tego co widzę są 2 wersje nieco inne.
Pierwszej nigdy nie próbowałem, ale od pewnego czasu wykonuje tę 2 i nieźle daje po tricepsach!

1.




2.






Podstawowa wersja CP to scalenie wyciskania francuskiego z wyciskaniem wąskim chwytem:



„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Fajnie - może temat się rozrusza.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ja bym proponował spróbować bardziej z opuszczaniem do czoła, nawet za, nieco w tył, w odpowiednim jednak momencie sztangę ściągamy ku klatce czy brodzie i wyciskamy- taka wersja dopiero miażdży tricepsy, jednak ciężar musi być słuszny a więc i pełna kontrola, wymaga to dużego zaawansowania bo pewne niebezpieczeństwo istnieje- od głowy ktorą można sobie rozwalić po nadgarstki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Dzisiaj wymyśliłem sobie taką serie łączoną, nie wiem czy bardzo nietypowe, ale na pewno nie codziennie widok :)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
Popuri na pewno wypróbuję bo wyciskanie z podłogi też kozak ćwiczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
I tak trzymaj Popuri ! Kreatywność jest bardzo ważna.Trzeba próbować nowych rzeczy, gdyż dzięki temu wzrasta nasze doświadczenie.
Choć jeśli miałbym dać Ci małą sugestię, to polecam rozpiętki siłowe na ławce (większy zakres ruchu), zaś później rozpiętki klasyczne leżąc na ziemi-mogą być z odkładaniem.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Polecam połączenie rozpiętek z wyciskaniem.Taka hybryda jest rzadko spotykana, a potrafi naprawdę usmażyć klatkę piersiową



„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 874 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 104111
Bardzo podobne to tej kombinacji z wyc. ściskającym.



Teraz... teraz wasze wargi praktycznie się już stykają...
A potem po prostu jej mówisz, jak bardzo jej nienawidzisz.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

the_ox #freak bodybuilding

Następny temat

Dawidos91 motywacyjny dziennik trenigowy

WHEY premium