SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Małolata/ejpi/rok str.30

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 55991

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 8941 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84012
6 sierpnia 2014

TRENING

Dzień 2
1. przysiad 3x 8-12 (ze sztangielkami)
17,5kgx11/x9/x8
2. Wznosy bioder z turlaniem piłki pod siebie 3x20
3. Bułgarski 2x 6 na nogę

3,75kgx6/x6
4. wznosy z opadu 2x10
5. wznosy nóg w leżeniu na brzuch 3x 10-15
6. brzuszki na piłce 3x15-20

+ rozciąganie bioder, przenoszenie sztangielki + rozluźnianie łopatki

Bez większych przemyśleń - progres jest.

MISKA
+Inofem, drożdże, magnez, CLA, omega-3, tran, kombucha
+kalafior, fasolka szparagowa, cebula, papryka,ogórki małosolne, pomidory
+Euthyrox 25


"Optymista to ktoś, kto wie, że zrobienie kroku do tyłu zaraz po tym, jak się zrobiło krok do przodu to nie katastrofa tylko cza-cza."

http://www.sfd.pl/Zrozumieć_kobietę_;_czyli_Female_Phase_Training_by_Ejpi-t1087093.html# 

"Ludzi z nadmiarem teścia sie tylko ogląda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 8941 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84012
7 sierpnia 2014

Z wodą chyba już trochę lepiej, bo czuję się mniej opuchnięta. Nawet się nie mierzyłam, co by się nie stresować - zrobię to jutro albo w sobotę. Generalnie mam wrażenie, że hormony mi coś szaleją, bo moja zwykle nieskazitelna cera się jakby "popsuła". Hmm.

TRENING
Kurde teraz widzę, że pokopałam wypiski. Ten trening robiłam wczoraj, a ten z poprzedniej wypiski - dzisiaj.
Dzień 1
1. wyciskanie na płaskiej 3x-8-12 ---> na piłce, sztangielkami

12,5kgx12/x9/x8
2. wiosło sztangielka w oparciu o ławkę 3x8-12
13,75kgx12/x10/x8
3. wyciskanie na barki – arnoldki 3 x8-12
6,25x12/x9/x8
4. triceps dip z nogami na piłce 2x max
15/11
5. uginanie 2x6-8
6,25kgx8/x7
+ rozciąganie bioder, przenoszenie sztangielki + rozluźnianie łopatki

Też lekki progres, męczą dziś domsy na klacie.

MISKA
Troszkę nierówno węgle, bo nie spałam w domu i nie miałam jak zaplanować michy wcześniej.
+Inofem, drożdże, magnez, CLA, omega-3, tran, pokrzywa x4
+kalafior, fasolka szparagowa, ogórek małosolny, pomidory, por, pieczarki

+Euthyrox 25




Zmieniony przez - ejpi w dniu 2014-08-07 22:10:30

"Optymista to ktoś, kto wie, że zrobienie kroku do tyłu zaraz po tym, jak się zrobiło krok do przodu to nie katastrofa tylko cza-cza."

http://www.sfd.pl/Zrozumieć_kobietę_;_czyli_Female_Phase_Training_by_Ejpi-t1087093.html# 

"Ludzi z nadmiarem teścia sie tylko ogląda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 8941 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84012
8 sierpnia 2014

DNT

MISKA

+Inofem, drożdże, magnez, CLA, omega-3, tran, pokrzywa x4, 1 orzech brazylijski
+brokuły, fasolka szparagowa, cebula, papryka
+kieliszek martini z ginem - koleżanka postawiła w ramach urodzin
+Euthyrox 25



No i w końcu woda jako tako zeszła, żeby zrobić pomiary. Chyba pierwszy raz mam je tak stabilne. Aczkolwiek przy mierzeniu policzka jakby tendencja spadkowa, poczekamy, zobaczymy.





Zmieniony przez - ejpi w dniu 2014-08-08 22:17:31

Zmieniony przez - ejpi w dniu 2014-08-08 22:43:08

"Optymista to ktoś, kto wie, że zrobienie kroku do tyłu zaraz po tym, jak się zrobiło krok do przodu to nie katastrofa tylko cza-cza."

http://www.sfd.pl/Zrozumieć_kobietę_;_czyli_Female_Phase_Training_by_Ejpi-t1087093.html# 

"Ludzi z nadmiarem teścia sie tylko ogląda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 8941 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84012
9 sierpnia 2014

Troszkę refleksji. Generalnie jestem osobą, która od zawsze miała problem ze snem, z jego ilością i jakością. Budzenie się przynajmniej dwa razy w nocy to jest standard i jestem wtedy szczęśliwa, że tylko tyle. Ostatnio znowu przeżywam armagedon i tak myślałam czy by się wesprzeć ZMA albo GABĄ. Jakby ktoś coś doradził to byłabym bardzo wdzięczna.

Aaa i wczoraj się zdenerwowałam i wzięłam podwójną dawkę magnezu(mały ćpun): obudziłam się "tylko" dwa razy, ale spałam jakby bardziej twardo, więc może te ZMA by było dobrym pomysłem.

TRENING
1. pompki 4x max
15/12/10/8
2. inverted rows 4x6
3. wznosy bokiem ramion stojąc 3x 8-12

2,5kgx12/x11/x10
4. prostowanie ramion z gumą 2x max
14/11
5. uginanie ramion z gumą 2x max
12/10
+ rozciąganie bioder, przenoszenie sztangielki + rozluźnianie łopatki
Słabo dzisiaj było, ale miałam maksymalnie duszno w pokoju, więc ciężko by było bić rekordy.

MISKA
Ostatni posiłek grillowy, kaszanka domowa i świeżutka. Węgle nierówno, ale nie było dobrego źródła, żeby podbić.
+Inofem, drożdże, magnez, CLA, omega-3, tran, kombucha
+kalafior, cebula, papryka, pomidory, sałatka a'la grecka na grillu z fetą i oliwkami
+lampka białego, wytrawnego wina
+Euthyrox 25


"Optymista to ktoś, kto wie, że zrobienie kroku do tyłu zaraz po tym, jak się zrobiło krok do przodu to nie katastrofa tylko cza-cza."

http://www.sfd.pl/Zrozumieć_kobietę_;_czyli_Female_Phase_Training_by_Ejpi-t1087093.html# 

"Ludzi z nadmiarem teścia sie tylko ogląda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 8941 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84012
10 sierpnia 2014

TRENING

1. RDL na jednej nodze 3x 8-12
17,5kgx12/x10/x8
2. goblet squat 3x 10
18,75kgx10/x10/x10
3. wypady chodzone 2x 6 na nogę
10kg/10kg
4. wznosy łydek, wersja do wyboru 2x 10-15
20kg/20kgx15
5. plank 3xmax
6. criss cross3x10

+ rozciąganie bioder, przenoszenie sztangielki + rozluźnianie łopatki

O Boże jutro chyba nie wstanę.
Po wczoraj czuję plecy do tego stopnia, że gdy robiłam się dezodorantem w kulce to mnie bolało.
W RDLu miałam lekki problem z równowagą, ale im dalej w las tym było lepiej. A po goblecie....zjazd.Cieszyłam się, że ćwiczę w domu, bo autentycznie rzuciłam się na łóżko.
Co do planka to zawsze robię na maksa, ale nie mam stoperu w telefonie.
No,a jutro obowiązkowo przerwa.

MISKA

+Inofem, drożdże, magnez, CLA, omega-3, tran, kombucha
+kalafior, brokuły, fasolka szparagowa, cebula, papryka, pomidor
+Euthyrox 25


"Optymista to ktoś, kto wie, że zrobienie kroku do tyłu zaraz po tym, jak się zrobiło krok do przodu to nie katastrofa tylko cza-cza."

http://www.sfd.pl/Zrozumieć_kobietę_;_czyli_Female_Phase_Training_by_Ejpi-t1087093.html# 

"Ludzi z nadmiarem teścia sie tylko ogląda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 8941 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84012
11 sierpnia 2014

DNT

MISKA

+Inofem, drożdże, magnez, CLA, omega-3, tran, kombucha
+kalafior, brokuły, cebula, pomidor
+Euthyrox 25


"Optymista to ktoś, kto wie, że zrobienie kroku do tyłu zaraz po tym, jak się zrobiło krok do przodu to nie katastrofa tylko cza-cza."

http://www.sfd.pl/Zrozumieć_kobietę_;_czyli_Female_Phase_Training_by_Ejpi-t1087093.html# 

"Ludzi z nadmiarem teścia sie tylko ogląda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ZMA zawsze można spróbowac, a tez Activ Lab ma HGH Night który podobnoz jesct fajny

Ty teraz trening ze sztangielkami uskuteczniasz cały?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 8941 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84012
Ooo Obli to może wypróbuję.

Co do treningu to miałam taką pokręconą sytuację, że wróciłam z tych wszyskich wojaży, ale nie miałam dostępu do piwnicy, a jedynie do mojego skromnego, domowego zestawu sztangielek 2x20kg. Więc wróciłam do treningu z początku małolat, bo jego dało się w miare łatwo zmodyfikować do domowych warunków i trakowałam to jako takie roztrenowanie po prostu...

Teraz klucze do siłowni już mam, ale nie chciałam wracać do starego planu, bo nie chciałam tak skakać z planu na plan. Chyba, że po tym roztrenowaniu może znowu jakiś progres będzie.

"Optymista to ktoś, kto wie, że zrobienie kroku do tyłu zaraz po tym, jak się zrobiło krok do przodu to nie katastrofa tylko cza-cza."

http://www.sfd.pl/Zrozumieć_kobietę_;_czyli_Female_Phase_Training_by_Ejpi-t1087093.html# 

"Ludzi z nadmiarem teścia sie tylko ogląda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Czyli masz juz tylko dostęp do 20kg hantelków?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 8941 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84012
Nie, nie - juz mam dostep do wszystkiego

"Optymista to ktoś, kto wie, że zrobienie kroku do tyłu zaraz po tym, jak się zrobiło krok do przodu to nie katastrofa tylko cza-cza."

http://www.sfd.pl/Zrozumieć_kobietę_;_czyli_Female_Phase_Training_by_Ejpi-t1087093.html# 

"Ludzi z nadmiarem teścia sie tylko ogląda"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ankieta - Wpływ zmiany nawyków żywieniowych na jakość życia kobiet.

Następny temat

markotki zmagania ze słabościami

WHEY premium