SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Małolata/ejpi/rok str.30

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 55990

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ohmmmmmm to nie licz tylko jedz czysto ile masz ochotę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 8941 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84012
O tak chyba będzie najlepiej na te najbliższe dni.

A mama i brat stwierdzili wczoraj niezależnie od siebie, że "strasznie schudłam". Czy tak znowu strasznie to nie wiem, chyba tak działa efekt zmęczonej twarzy, która zawsze wygląda chudziej.

Brat dodał, że mi się zrobił fajny zarys bicka, a mama, że nie mam już prawie biustu. Od razu widać na czyje wsparcie można liczyć.

"Optymista to ktoś, kto wie, że zrobienie kroku do tyłu zaraz po tym, jak się zrobiło krok do przodu to nie katastrofa tylko cza-cza."

http://www.sfd.pl/Zrozumieć_kobietę_;_czyli_Female_Phase_Training_by_Ejpi-t1087093.html# 

"Ludzi z nadmiarem teścia sie tylko ogląda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925

wszyscy doszukują sie zmian
Zacznij mówic ze jestes na masie, oburz sie na chudnięcie i powiedz ze nei mozesz chudnąc musisz tyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Ja tak robię Polecam! Sorki za SPAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 8941 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84012
Obli od dziś tak będzie.

Czikita

29 kwietnia 2014

TRENING

Dzien1.
1. RDL 5x5 Rampa
30/40/48/55/62kg
2.opuszanie na drazku z guma 5x6 opuszczeń kontrolowanych
3. wiosło sztangielka w oparciu 4x6-8 regres
15kgx6/14kgx8/14kgx6/13kgx7
4. przysiad goblet 3x 10-12
17kgx12/x11/x10
5. długie wykroki chodzone 3x 10-12 na noge
7kgx12/x12/x10

Obli, stwierdzam, ze natchnął Cię sam szatan do ułożenia tego treningu - MASAKRA.
Ad.1.
Trochę inaczej rozplanowałam ciężar niż napisałam, bo tak mi bardziej pasowało z talerzami. Mam nadzieję, że jest ok?
Ad.2.
Ekhm, w ostatnich seriach to już nawet ta guma za bardzo nie pomagała i nie było 5 sekundowego opuszczenia. No i poczułam motyle (bynajmniej nie w brzuchu )
Ad.3.
W przerwach między seriami ledwo trzymałam butelkę z wodą, a poza tym było ok.
Ad.4.
Ok.
Ad.5.
Na sam koniec takie dobicie. Ale było ok, pod koniec miałam tylko trochę problemów z równowagą.

Tak jak napisałam, trening z piekła rodem i wyczuwam mega zakwasy. Najbardziej się cieszę, że mnie porządnie odstresował i poprawił apetyt.

MISKA
+Inofem, magnez, drożdże, tran, ziółka na uspokojenie
1. Płatki owsiane, dwa jajka, orzechy włoskie, migdały, kakao
2. Trochę zupy botwinkowej
3. ziemniaki, wątróbka, brokuły, cebula
4. Owsiane, banan, jajko, kakao
5. Kromka razowego, śledzie w oleju, brokuły, buraki

Zmieniony przez - ejpi w dniu 2014-04-29 22:48:00

"Optymista to ktoś, kto wie, że zrobienie kroku do tyłu zaraz po tym, jak się zrobiło krok do przodu to nie katastrofa tylko cza-cza."

http://www.sfd.pl/Zrozumieć_kobietę_;_czyli_Female_Phase_Training_by_Ejpi-t1087093.html# 

"Ludzi z nadmiarem teścia sie tylko ogląda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 8941 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84012
30 kwietnia, 1 maja 2014

Wczoraj i dzisiaj DNT. Miałam dzisiaj mieć trening, ale:
a) wczoraj miałam zakwasy, za to dziś jestem jednym, wielkim DOMSem
b) męczy mnie ten egzaminowy stres, więc postanowiłam odwiedzić babcię na wsi. Pooddychałam świeżym powietrzem, pospacerowałam po lesie i tego mi było trzeba.

MISKA
Wczoraj:
1. Owsiane, 2jajka, migdały, orzechy włoskie, truskawki, kakao
2. Ciecierzyca, wołowina, pomidory, smalec
3. Pół makreli, kromka chleba z kawałkiem karczku, buraki z chrzanem
4. Kromka chleba z kawałkiem szynki wieprzowej, jajecznica z 3 jaj na maśle, buraki z chrzanem

Dzisiaj:
1. Owsiane, 2jajka, migdały, orzechy włoskie, truskawki, kakao
2. Ziemniaki, rolady wieprzowe, kapusta czerwona
3. Śledź, jajko, galaretka z mięsem, pomidory
4. Kromka razowca, omlet z 3 jaj, szynka wieprzowa, cebula, kapusta

Suple standardowo, z tą uwagą, że po konsultacji z lekarzem zwiększyłam dawkę inozytolu z 2g do 4g dziennie.

"Optymista to ktoś, kto wie, że zrobienie kroku do tyłu zaraz po tym, jak się zrobiło krok do przodu to nie katastrofa tylko cza-cza."

http://www.sfd.pl/Zrozumieć_kobietę_;_czyli_Female_Phase_Training_by_Ejpi-t1087093.html# 

"Ludzi z nadmiarem teścia sie tylko ogląda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 8941 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84012
2 maja 2014

TRENING

Dzień 2.
1. wyciskanie na płaskiej 5x5 rampa
18/22/26/30/34x3
2. wyciskanie sztangielek skos 4x8-10 regres
10kgx10/x9/x8/8kgx9
3. wyciskanie sztangielek siedząc 4x6-8 regres
7kgx7/x6/6kgx7/x6
4. shoulder box 3x5
2kg/2kg/2kg
5. obwód na brzuch 3x 20(30sek przerwy): brzuszki odwrotne, skośne, na piłce

Ad.1.
No w ostatniej serii nie dobiłam do pięciu powtórzeń i nie wiem czy to przez źle dobrany ciężar czy przez psychikę, bo dzisiaj ćwiczyłam sama i "jakby co" nie miał mnie kto poratować.
Ad.2.
Ok. Jednak ze sztangielkami dużo ciężej.
Ad.3.
Ok
Ad.4.
Hesus, co to było. Miałam w planach zacząć od większego ciężaru i dobrze, że tego nie zrobiłam, prawdziwa masakra dla barków i walka o każde kolejne powtórzenie.
Ad.5.
Brzuch, wiadomo bez problemów.

Jak będę mieć kamerzystę to ponagrywam.

MISKA
+Inofem, magnez, drożdże, tran, ziółka na uspokojenie
1. Owsiane, 2 jajka, orzechy włoskie, migdały, truskawki, kakao
2. Dwa małe udka z kurczaka, ziemniaki, kapusta (dużo)
3. Owsiane, banan, truskawki, 2 jajka, kakao
4. Omlet z 3 jaj, kromka razowca, szynka wieprzowa, masło, pomidor, cebula, buraki z chrzanem

"Optymista to ktoś, kto wie, że zrobienie kroku do tyłu zaraz po tym, jak się zrobiło krok do przodu to nie katastrofa tylko cza-cza."

http://www.sfd.pl/Zrozumieć_kobietę_;_czyli_Female_Phase_Training_by_Ejpi-t1087093.html# 

"Ludzi z nadmiarem teścia sie tylko ogląda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 8941 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84012
3 maja 2014

TRENING

Ech, no cóż zrobiłam dwa treningi pod rząd co okazało się pomysłem mocno idiotycznym, ale chciałam mieć jutro wolne przed rozpoczęciem matur. Generalnie:
5.05 - polski
6.05 - matematyka
7.05 - angielski, najpierw podstawa potem rozszerzenie

8.05-11.05 - wolne, poprzedzające największy hardcore:

12.05- biologia rozszerzenie
13.05-angielski ustny
14.05-polski ustny
15.05-wolne, hura
16.05-chemia rozszerzona.
No, po tym wszystkim chyba będę musiała prosić o dyspensę na wino w ilości dużej. Mam nadzieję, że uda mi się jakoś upchać parę treningów.

Dzien 3.
1a opuszczanie na drązku bez gumy 3x10
1b. przyciąganie gumy jak drazka górnego 3xmax

30/23/24
3. wznosy ramienia bokiem w odchyleniu 3x6-8 +2 drop sety
3kgx8/x8/x8 + 2,5kgx9/2kgx12
4. uginanie ramion ze skrętem ze sztangielkami 3x 10-12
6kgx6/5kgx10/4kgx10
5. Czachołamacz 4x6-8 progres/regeres
18kgx8/x7/x7/x6

Ad.1.
Muszę robić ten trening w domu zamiast w piwnicy, bo lepiej mi się opuszcza. Piwniczany drążek jest dla mnie trochę za wysoko i tak mniej więcej w połowie zamiast opuszczania bezwładnie spadałam, więc opuszczałam się z gumą. Przynajmniej coś kontrolowałam.
Ad.3.
Chyba mogłam zacząć od większego ciężaru tak 3,5kg. No i nie wiem czy dobrze zrobiłam te dropsety To ma być tak, że ostatnia seria do załamania mięśniowego, ściągam ciężar - do załamania i znowu ściągam i do załamania?
No i najpierw robić te dropsety jedną stroną czy naprzemian?
Ad.4.
Tu niemoc się dała najbardziej we znaki, myślałam, że się rozpłaczę.
Ad.5.
Ok.

Ogólnie: bezsilność, niemoc itp, itd.

MISKA
+Inofem, magnez, drożdże, tran, ziółka na uspokojenie
1. Owsiane, 2 jajka, orzechy włoskie, migdały, kakao
2. Ciecierzyca, udko z indyka, kapusta
3. Owsiane, banan, 2 jajka, kakao
4. Makrela, kromka razowca, szynka wieprzowa,pomidor, cebula, buraki z chrzanem


Zmieniony przez - ejpi w dniu 2014-05-03 22:01:40

"Optymista to ktoś, kto wie, że zrobienie kroku do tyłu zaraz po tym, jak się zrobiło krok do przodu to nie katastrofa tylko cza-cza."

http://www.sfd.pl/Zrozumieć_kobietę_;_czyli_Female_Phase_Training_by_Ejpi-t1087093.html# 

"Ludzi z nadmiarem teścia sie tylko ogląda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Czyli trzymamy kciuki . Nie pocieszy ciebie to ale za moich czasow matura byla preludium do egzaminow na studia . Tu dopiero mialam nauki nie wstawalam od biurka przez miesiac, da sie przezyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 8941 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84012
Obli.

Piszę na świeżo po polskim: było "Wesele" i przewidziany przeze mnie "Potop", więc wybrałam to drugie. Chyba nie było źle.

Generalnie jem czysto i jak "zgłodnieję". Trening może uda mi się zrobić jutro, a jak nie to dopiero w czwartek... Ze zdjęciami też może być ciężko, najwyżej nie będą na czczo (ale też wiadomo, nie po obiadku).


No, a teraz Królowa Nauk wzywa!

"Optymista to ktoś, kto wie, że zrobienie kroku do tyłu zaraz po tym, jak się zrobiło krok do przodu to nie katastrofa tylko cza-cza."

http://www.sfd.pl/Zrozumieć_kobietę_;_czyli_Female_Phase_Training_by_Ejpi-t1087093.html# 

"Ludzi z nadmiarem teścia sie tylko ogląda"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ankieta - Wpływ zmiany nawyków żywieniowych na jakość życia kobiet.

Następny temat

markotki zmagania ze słabościami

WHEY premium