SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Małolata/ejpi/rok str.30

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 56002

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 8941 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84012
12 sierpnia 2014

TRENING

Dzień 1
1. wyciskanie na płaskiej 3x-8-12 ---> na piłce, sztangielkami
13,75kgx7/12,5x10/x8
2. wiosło sztangielka w oparciu o ławkę 3x8-12
15kgx12/x10/x8
3. wyciskanie na barki – arnoldki 3 x8-12
6,25x12/x10/x8
4. triceps dip z nogami na piłce 2x max
16/11
5. uginanie 2x6-8
6,25kgx8/x7
+ rozciąganie bioder, przenoszenie sztangielki + rozluźnianie łopatki

Okej, lekki progres wszędzie.

MISKA
Ech posypała mi się.. Byłam poza domem i nieprędko miałam wrócić. głód doskwierał strasznie,więc zjadłam sałatkę gyros (dużo) z jakimś pseudorazowym chlebem. Potem miałam wyrzuty sumienia, bo wydawało mi się, że jednak bym dała radę dotrwać do domu.
Ale już trudno, to miał być niski dzień, ale raczej nie wyszło, więc powtórzyłam go dzisiaj.

13 sierpnia 2014

TRENING

1. przysiad 3x 8-12 (ze sztangielkami)
17,5kgx12/x10/x8
2. Wznosy bioder z turlaniem piłki pod siebie 3x20
3. Bułgarski 2x 6 na nogę

5kgx6/x6
4. wznosy z opadu 2x10
5. wznosy nóg w leżeniu na brzuch 3x 10-15
6. brzuszki na piłce 3x15-20

+ rozciąganie bioder, przenoszenie sztangielki + rozluźnianie łopatki

Myślę, że to był ostatni trening w domowych warunkach. Brakuje mi już sztangi i zapachu piwnicy.

Obli, czy mam wrócić do swojego starego planu? Tego w którym już się kręciłam w kółko i jeszcze spróbowac coś z niego wycisnąć?
Czy czekać cierpliwie na tę "nowość"?

Bo znowu nie za bardzo wiem, jak się zorganizować treningowo, a jadę teraz na trzy dni znów i jak wrócę to chcę wrócić też na siłkę.

MISKA
+Inofem, drożdże, magnez, CLA, omega-3, tran, kombucha, pokrzywax4
+kalafior, fasolka szparagowa, cebula, pomidory
+Euthyrox 25



"Optymista to ktoś, kto wie, że zrobienie kroku do tyłu zaraz po tym, jak się zrobiło krok do przodu to nie katastrofa tylko cza-cza."

http://www.sfd.pl/Zrozumieć_kobietę_;_czyli_Female_Phase_Training_by_Ejpi-t1087093.html# 

"Ludzi z nadmiarem teścia sie tylko ogląda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wiesz zobaczmy, jaki sprzet masz do dyspozycji prócz sztangi, drązka ławki i stojaka, cos tam jeszcze jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 8941 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84012
Obli mam jeszcze piłkę i gumy w domu, ale to mogę ewentualnie nosić.
Do ławeczki przymocowana jest ta maszyna, na której można prostować nogi.
No i wiszą jeszcze na scianie takie dwie linki, które chyba można krzyżować, ale nie jestem pewna czy one działaja poprawnie.

"Optymista to ktoś, kto wie, że zrobienie kroku do tyłu zaraz po tym, jak się zrobiło krok do przodu to nie katastrofa tylko cza-cza."

http://www.sfd.pl/Zrozumieć_kobietę_;_czyli_Female_Phase_Training_by_Ejpi-t1087093.html# 

"Ludzi z nadmiarem teścia sie tylko ogląda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Musisz przetestować

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 8941 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84012
Saida, dziś przetestowałam i albo to faktycznie nie działa jak należy albo ja jestem taka słaba, bo mnie to ciągnie do tyłu.

18 sierpia 2014

DNT


Wyjazd miskowo był chyba najgorszy ze wszystkich, bo posiłki były serwowane. Nie było jednak jakiejś tragedii, może prócz pseudorazowego pieczywa i %% w ostatni wieczór.

Wczoraj za to miałam straszne sensacje żołądkowo-jelitowe i jedyny ruch to od łóżka do toalety. śniadanie zjadłam normalne, później tylko trzy szklanki rosołu. Jedyny plus tego był taki, że rano miałam pięknie wessany brzuch. Oczywiście teraz wszystko wróciło do normy, ale przynajmniej mam jakąś nadzieję, że mój brzuch to tylko woda.

Dziś zbierałam siły i się dożywiałam. Może jutro uda mi się zrobić trening ze starego planu, ale to zależy, bo być może czeka mnie wypad do wesołego miasteczka.

MISKA

+Inofem, drożdże, magnez, CLA, omega-3, tran, kombucha
+fasolka szparagowa, cebula, pomidory,por
+Euthyrox 25


"Optymista to ktoś, kto wie, że zrobienie kroku do tyłu zaraz po tym, jak się zrobiło krok do przodu to nie katastrofa tylko cza-cza."

http://www.sfd.pl/Zrozumieć_kobietę_;_czyli_Female_Phase_Training_by_Ejpi-t1087093.html# 

"Ludzi z nadmiarem teścia sie tylko ogląda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Ambitnie z tą deską po trawie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 8941 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84012
Bull, bo ja ambitna dziewczynka jestem.

19 sierpnia 2014

Tak jak pisałam - byłam w Wesołym Miaseczku, a że teren rozległy to padnięta byłam jak wróciłam. Poćwiczyłam tylko brzuch ze starego, starego planu.

3x20
swieca
brzuszki odwrotne z piłką
korkociąg na piłce
brzuszki skośne
brzuszki na piłce
plank max

Z racji, że nie mam jeszcze nowego planu, a parcie na ciężary jest to wrócę do starego treningu i zobaczymy czy coś jeszcze wycisnę.

MISKA
+Inofem, drożdże, magnez, CLA, omega-3, tran
+fasolka szparagowa, kalafior,cebula, pomidory,
+Euthyrox 25



"Optymista to ktoś, kto wie, że zrobienie kroku do tyłu zaraz po tym, jak się zrobiło krok do przodu to nie katastrofa tylko cza-cza."

http://www.sfd.pl/Zrozumieć_kobietę_;_czyli_Female_Phase_Training_by_Ejpi-t1087093.html# 

"Ludzi z nadmiarem teścia sie tylko ogląda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 8941 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84012
20 sierpnia 2014

TRENING


1. RDL 5x5 Rampa
34/44/52/60/66
2.opuszanie na drazku z guma 5x6 opuszczeń kontrolowanych
3. wiosło sztangielka w oparciu 4x6-8 regres

14kgx6/13kgx8/x7/x6
4. przysiad goblet 3x 10-12
17kgx12/x10/x9
5. długie wykroki chodzone 3x 10-12 na noge
7,5kgx12/x11/x10

Powrót do starego treningu. Przerwa ponad miesiąc i jednak żadnego progresu, a nawet ciężej mi było, ech. Tylko się wkurzyłam.
Generalnie chyba chciałabym poprawić siłę nóg, bo czuję, że są słabe...

Ad.1.
Okej, chociaż ostatnie powtórzenia w ostatniej serii to już nie były za piękne.
Ad.2.
Tu chyba najbardziej odczułam spadek sił. Walczyłam o każdy ułamek sekundy.
Ad.3.
Miałam problem z ustawieniem się po tej przerwie, nie wiem czemu i może to wpłynęło na mniejsza siłę.
Ad.4.
Ciężko, jak zwykle.
Ad.5.
Chyba o te pół kilo za dużo jednak...

MISKA
+Inofem, drożdże, magnez, CLA, omega-3, tran, pokrzywax4, kombucha
+fasolka szparagowa, kalafior,cebula, pomidory, ogórki kiszone
+Euthyrox 25


"Optymista to ktoś, kto wie, że zrobienie kroku do tyłu zaraz po tym, jak się zrobiło krok do przodu to nie katastrofa tylko cza-cza."

http://www.sfd.pl/Zrozumieć_kobietę_;_czyli_Female_Phase_Training_by_Ejpi-t1087093.html# 

"Ludzi z nadmiarem teścia sie tylko ogląda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
I tak siłowo to bardzo dobrze wygląda.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 8941 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84012
Saida miło mi to słyszeć. Co nie zmienia faktu, że brak progresu jest lekko mówiąc frustrujący.

21 sierpnia 2014

DNT

Ledwo się ruszam.

MISKA

Po tych sensacjach żołądkowo-jelitowych mam coś problemy z trawieniem i mnie strasznie wzdyma. Niepotrzebnie do tego zjadlam dziś bób. Chyba odfrunę.

+Inofem, drożdże, magnez, CLA, omega-3, tran, pokrzywax4, kombucha, szałwia x2, Espumisan
+fasolka szparagowa, kalafior,cebula, pomidory, ogórki kiszone
+Euthyrox 25


"Optymista to ktoś, kto wie, że zrobienie kroku do tyłu zaraz po tym, jak się zrobiło krok do przodu to nie katastrofa tylko cza-cza."

http://www.sfd.pl/Zrozumieć_kobietę_;_czyli_Female_Phase_Training_by_Ejpi-t1087093.html# 

"Ludzi z nadmiarem teścia sie tylko ogląda"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ankieta - Wpływ zmiany nawyków żywieniowych na jakość życia kobiet.

Następny temat

markotki zmagania ze słabościami

WHEY premium