SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Małolata/ejpi/rok str.30

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 56006

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 604 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8783
obliques widzę że jesteś obeznana to pozwolę sobie zadać pytanie. Cheat day. Uważasz że w takim dniu powinien tylko jeden posiłek być nieliczony czy cały dzień można jeść bez liczenia. Ile kcal może zawierać taki posiłek. ( ps. teraz jem dziennie 2500kcal )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
*AdamM* to jest dziennik, jak masz pytania załóż osobny temat, żeby tutaj nie spamować.

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 8941 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84012
Ooo co tu się za dyskusja pod moją nieobecnośc rozwinęła.

Arphiel, dziękuję, że stałaś na straży.

21 marca 2014

DNT


MISKA

Mocno liczona na oko, bo wieczór spędziłam na urodzinach dziadka. Było bardzo rybnie, mniam.
+brukselka, cebula
+Castagnus, tran, wit.E, drożdże, maca, Duphaston, pokrzywa, przywrotnik i krwawnik.





Zmieniony przez - ejpi w dniu 2014-03-21 23:31:28

"Optymista to ktoś, kto wie, że zrobienie kroku do tyłu zaraz po tym, jak się zrobiło krok do przodu to nie katastrofa tylko cza-cza."

http://www.sfd.pl/Zrozumieć_kobietę_;_czyli_Female_Phase_Training_by_Ejpi-t1087093.html# 

"Ludzi z nadmiarem teścia sie tylko ogląda"

...
Napisał(a)
Usunięty przez Ruda_29 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 8941 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84012
22 marca 2014

Miałam wczoraj mocno zakręcony dzień - pomagałam babci sprzątać mieszkanie i zeszło mi na tym sporo czasu, więc dwa posiłki zjadłam u niej. Myślałam, że już nie dam rady z treningiem, ale śledzie jakoś postawiły mnie na nogi.

TRENING
Dzień 2
1. przysiad 3x 8-12
25kgx12/x10/x8
2. wznosy bioder ze sztangą 3x 20
38kgx20/x20/x18
3. Bułgarski 2x 6 na nogę
ccx6/x6
4. Supermenki 2x10
ccx10/x10
5. wznosy nóg w leżeniu na brzuch 3x 10-15
15/15/15
6. sit upy 3x15-20
20/20/15

Ad.1.
W przysiadzie się wciąż nie czuję pewnie, więc ciężar zostaje. Ale nie tiltowałam już i miałam wrażenie, że teraz ten przysiad mi wchodził jakoś bardziej naturalnie.
Ad.2.
Tu w związku z tym, że nie odkładam sztangi to zmiejszyłam obciążenie, ale ostatnie powtórzenia to już ze łzami w oczach.
Ad.3.
Dałam nogę wykroczną dalej.
Reszta ok.

MISKA
No tak jak juz pisałam, posilałam się wczoraj u babci i ciężko by mi było się tego wszystkiego doliczyć, więc tylko napiszę:
1. Placki z banana i 2 jajek, kakao, migdały, smalec
2. Ziemniaki, udko z kurczaka, sałatka z sałatą, rzodkiewkami, pomidorem, oliwkami
3. Kromka razowca, śledzie w różnych odsłonach + 2 kawałeczki łososia
4. Omlet z 3 jaj, masło, kromka razowca, brokuły
+Castagnus, tran, wit.E, drożdże, maca, Duphaston(już ostatni raz), pokrzywa, przywrotnik i krwawnik.

POMIARY
Biust: 84/84,5/84
Pod biustem: 71,5/71,5/71
Talia: 64/64/64
Pępek: 73/72/73
Biodra: 92,5/92,5/92,5
Udo: 52/52/52,5
Łydka: 33/33/32
Myślałam, że w tym brzuchu będzie dużo więcej, bo się czuję mega spuchnięta. No, ale nie jest źle.

"Optymista to ktoś, kto wie, że zrobienie kroku do tyłu zaraz po tym, jak się zrobiło krok do przodu to nie katastrofa tylko cza-cza."

http://www.sfd.pl/Zrozumieć_kobietę_;_czyli_Female_Phase_Training_by_Ejpi-t1087093.html# 

"Ludzi z nadmiarem teścia sie tylko ogląda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ejpi skoluj sobie dwa takie same klocki drewniane nabij na brzegach male listewki i dla malych krazkow do wznosow i Mc stawiaj na tym sztange wtedy i uderzenie o podloge mniejsze i wysokosc prawidlowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ejpi z krwawnikiem uwazaj przy duzym naslonecznieniu jezeli bedzie to tego nie pij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1676
już masz super figurkę, powiadomki on, zobaczymy jak będzie dalej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 8941 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84012
Obli, hmm.... myślę, skąd skołować takie klocki, może coś ogarnę. I dzięki za info o krwawniku, myślałam, że tylko dziurawiec tak ma.

Mysia - dzięki, ale proszę, nie spamuj już, za duży bałagan się robi.

23 marca 2014

DNT

MISKA

+kapusta, cebula
+Castagnus, tran, wit.E, drożdże, maca,pokrzywa, przywrotnik i krwawnik.


"Optymista to ktoś, kto wie, że zrobienie kroku do tyłu zaraz po tym, jak się zrobiło krok do przodu to nie katastrofa tylko cza-cza."

http://www.sfd.pl/Zrozumieć_kobietę_;_czyli_Female_Phase_Training_by_Ejpi-t1087093.html# 

"Ludzi z nadmiarem teścia sie tylko ogląda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Zdjecie moich ci jutro wkleje- klockow dlaczego czujesz sie spuchnieta ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ankieta - Wpływ zmiany nawyków żywieniowych na jakość życia kobiet.

Następny temat

markotki zmagania ze słabościami

WHEY premium