SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Małolata/ejpi/rok str.30

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 55984

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
o proszę, od kogo dostałaś?
To fajna ksiązka takie podstawy i uczysz sie na prace jakich mięśni zwracać uwagę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 8941 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84012
Od wychowawczyni, mogłam sobie wybrać jedna książkę, więc padło na tą. I nie powiem, bardzo mi sie podoba.

"Optymista to ktoś, kto wie, że zrobienie kroku do tyłu zaraz po tym, jak się zrobiło krok do przodu to nie katastrofa tylko cza-cza."

http://www.sfd.pl/Zrozumieć_kobietę_;_czyli_Female_Phase_Training_by_Ejpi-t1087093.html# 

"Ludzi z nadmiarem teścia sie tylko ogląda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 8941 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84012
31 maja/1 czerwca 2014

No niestety z Opola nici wyszły, mój transport nawalił, ale podobno nie ma tego złego i przynajmniej się wybawiłam na balu maturalnym do białego rana. Całą noc przetańczyłam w szpilkach, lekko znieczulona winem i dziś dopiero wyszedł ból nóg. Dlatego trening na spokojnie jutro.

Co do miski, byłam pozytywnie zaskoczona, bo serwowali w miarę czysto: była m.in. zupa krem z brokułów z prażonymi migdałami czy filet w sosie pesto.

Co do dzisiejszej miski to mi się nie zapisała, ale była wg założeń.
Suple standardowo, oprócz drożdży, bo muszę dokupić.

No i mój hit z wczoraj:



"Optymista to ktoś, kto wie, że zrobienie kroku do tyłu zaraz po tym, jak się zrobiło krok do przodu to nie katastrofa tylko cza-cza."

http://www.sfd.pl/Zrozumieć_kobietę_;_czyli_Female_Phase_Training_by_Ejpi-t1087093.html# 

"Ludzi z nadmiarem teścia sie tylko ogląda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 8941 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84012
2 czerwca 2014

TRENING

1. RDL 5x5 Rampa
34/44/52/60/66kgx3
2.opuszanie na drazku z guma 5x6 opuszczeń kontrolowanych
3. wiosło sztangielka w oparciu 4x6-8 regres
13kgx7/x6/12kgx8/x7
4. przysiad goblet 3x 10-12
17kgx12/x10/x9
5. długie wykroki chodzone 3x 10-12 na noge
7kgx12/x11/x10

Zwykle ćwiczę systemem DT/DNT, ale teraz miałam trzy dni przerwy między treningiem nr 3 a dzisiejszym i...była moc. Plecy najwidoczniej potrzebują więcej niż jednego dnia regeneracji.
Ad.1.
Chciałam powtórzyć ciężar z zeszłego treningu, ale dołożyłam 2kg i rekord pobity. Teraz walczymy o powtórzenia, no i będzie filmik.
Ad.2.
Tu też duuuużo lepiej niż ostatnio, większa kontrola.
Ad.3.
Ok.
Ad.4.
W ostatnich powtórzeniach mnie znosiło do przodu...
Ad.5.
Ok.

MISKA
+Inofem, magnez, drożdże, wapń+D3, tran, pokrzywa x5
+ brokuły, pomidor, marchew, cebula





No i pomiary:






Zmieniony przez - ejpi w dniu 2014-06-02 22:32:56

"Optymista to ktoś, kto wie, że zrobienie kroku do tyłu zaraz po tym, jak się zrobiło krok do przodu to nie katastrofa tylko cza-cza."

http://www.sfd.pl/Zrozumieć_kobietę_;_czyli_Female_Phase_Training_by_Ejpi-t1087093.html# 

"Ludzi z nadmiarem teścia sie tylko ogląda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
i ty tak na 1500kcal?, przynajmniej tyle że brzuch sie wciagnął
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 8941 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84012
No ja generalnie mam wrażenie, że nic się nie zmienia, a jak już to na niekorzyść + ciągle jestem osłabiona i mogłabym spać i spać... Jutro mam nadzieję, że uda mi się oddać krew na badania tarczycowe.

"Optymista to ktoś, kto wie, że zrobienie kroku do tyłu zaraz po tym, jak się zrobiło krok do przodu to nie katastrofa tylko cza-cza."

http://www.sfd.pl/Zrozumieć_kobietę_;_czyli_Female_Phase_Training_by_Ejpi-t1087093.html# 

"Ludzi z nadmiarem teścia sie tylko ogląda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 8941 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84012
3 czerwca 2014

DNT


Długo wahałam się czy to dobre miejsce na tego typu rozważania, ale no cóż, raz kozie śmierć. Spałam dzisiaj od 24 do 11 + poobiednia drzemka, do tego ciągle jest mi niemożliwie zimno. Zastanawiałam się, jakim cudem kiedyś chudłam na 2000kcal, a teraz null. Co poszło nie tak, tak nagle? Badania na tarczycę zrobię, to jest priorytet, ale jak to moja mama określiła dziś: "tarczyca tarczycą, ale do ginekologa i tak masz iść". Na nic są moje tłumaczenia, prośby. Obrazowo mówiąc, znów jestem skazana na walkę: ja sama kontra zestresowana mama i nieugięta na hormony ginekolog. Tak ciężko zrozumieć, że najprostsze rozwiązanie nie zawsze jest najlepsze?
To może zabrzmieć strasznie, ale chciałabym, żeby "coś" wyszło z tą tarczycą, bo to by dało odpowiedź na sporo pytań i być może, w końcu by coś ruszyło...
Tak czy inaczej jak tak dalej pójdzie to nie będę potrzebować ani ginekologa ani endokrynologa, tylko dobrego psychiatry.
Uff...Koniec spamu.

MISKA
+Inofem, magnez, drożdże, wapń+D3, tran, pokrzywa x5
+kapusta, marchew, cebula
Pomimo suplementacji magnezem od tygodnia cały czas drży mi powieka. Może to być przez pokrzywę?


"Optymista to ktoś, kto wie, że zrobienie kroku do tyłu zaraz po tym, jak się zrobiło krok do przodu to nie katastrofa tylko cza-cza."

http://www.sfd.pl/Zrozumieć_kobietę_;_czyli_Female_Phase_Training_by_Ejpi-t1087093.html# 

"Ludzi z nadmiarem teścia sie tylko ogląda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 8941 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84012
4 czerwca 2014

No dziś już humor zdecydowanie lepszy. Krew na badania oddana (niestety póki co bez przeciwciał), namiary na dobrego endo "jakby co" też są. Poza tym nastawienie prawidłowe: priorytetem zdrowie, jak tu się unormuje to i sylwetka przyjdzie.

TRENING
Dzień 2.
1. wyciskanie na płaskiej 5x5 rampa
20/23/26/29/32x3
2. wyciskanie sztangielek skos 4x8-10 regres
11kgx6/10kgx9/x8/x7
3. wyciskanie sztangielek siedząc 4x6-8 regres
7kgx8/x7/x6/x5
4. shoulder box 3x5
2kg/2kg/2kg
5. obwód na brzuch 3x 20(30sek przerwy): brzuszki odwrotne, skośne, na piłce

No ogólnie to cieszy progres w wyciskaniu na płaskiej. Coś tam popróbowałam też na skosie. I miłe zaskoczenie, bo brzuch w miare przyjemnie mi się ćwiczyło.
Mam filmiki, jutro wrzucę na spokojnie.

MISKA

+Inofem, magnez, drożdże, wapń+D3, tran, pokrzywa x5
+kapusta, marchew, cebula, koncentrat pomidorowy



"Optymista to ktoś, kto wie, że zrobienie kroku do tyłu zaraz po tym, jak się zrobiło krok do przodu to nie katastrofa tylko cza-cza."

http://www.sfd.pl/Zrozumieć_kobietę_;_czyli_Female_Phase_Training_by_Ejpi-t1087093.html# 

"Ludzi z nadmiarem teścia sie tylko ogląda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
Może idź do innego ginekologa? Może się okazać, że inny będzie skory do mniej radykalnej kuracji niż hormony - bo rozumiem, że obawiasz się kuracji tabletkami antykoncepcyjnymi?

Zmieniony przez - porandojin w dniu 2014-06-04 21:52:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 8941 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84012
Tak własnie o nie chodzi... Byłam u innej ginekolog i ona stwierdziła, że nie ma innego "lekarstwa" na PCOS, a we wszelkie ziółka nie wierzy. Ogólnie dobrego ginekologa pod tym względem ze świecą szukać...
A swoją droga ta ginekolog i tak jest cierpliwa, od grudnia okresu ni widu ni słychu, miesiąc temu tylko jakby podplamienie, więc stwierdziła, że może sie uda na tym Inofemie. No, ale póki co cisza.

Zmieniony przez - ejpi w dniu 2014-06-04 22:34:42

"Optymista to ktoś, kto wie, że zrobienie kroku do tyłu zaraz po tym, jak się zrobiło krok do przodu to nie katastrofa tylko cza-cza."

http://www.sfd.pl/Zrozumieć_kobietę_;_czyli_Female_Phase_Training_by_Ejpi-t1087093.html# 

"Ludzi z nadmiarem teścia sie tylko ogląda"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ankieta - Wpływ zmiany nawyków żywieniowych na jakość życia kobiet.

Następny temat

markotki zmagania ze słabościami

WHEY premium