SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Małe cycki, duże bary-oto co robią z nami CIĘŻARY%-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160565

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Mój ma angine lub szkarlatyne i mam przymusowy areszt domowy

Po za tym mały uparciuch nie chce mi usiąść na nocnik

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1861 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28814
jeśli to pierwszy chleb to ostrzegam, że wygląd to nie wszystko. Ja piekłam póki co 2x, wyglądały pięknie, w środku qpa. Zakwas młody płata figle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
A co bylo z nimi nie tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
Kendra ja wiedziałam,że może być innego wyglądu do których przywykłam.Upiekłam w foremce i są bardzo ładne

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1861 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28814
Bunia mokre w środku (1,5h pieczenia w 200stopniach)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
Ja moje piekłam pierw 15 min 230 stopni a później 30 min w 200 stopniach bez termoobiegu

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Niestety, pewnie ciasto bylo troche za mokre, no i pieczone w za wysokiej temperaturze, bo temperatura powinna spadac tak jak w prawdziwym piecu chlebowym.

ja kazdemu polecam strone Mirabelki, bo tam sa wyjasnione procesy i jest zdaje sie troubleshooting Sprawdz: http://www.chleb.info.pl/

Zmieniony przez - Bunia77 w dniu 2012-08-18 12:06:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
zimny pieczony pork belly/boczek jest jeszcze lepszy niz na cieplo, achhh ten smalec :-], tylko dzis juz musze sie wyrobic z bilansem, tak

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
nie wiem, ale mam ochote wrzucic na jaki wizaz czy vitalie arta,zapewne czytalyscie: http://potreningu.pl/artykuly/1064/pare-rzeczy-ktorych-nie-wiedzieliscie-o-przysiadach-ze-sztanga

no chyba badaniom naukowym uwierza... no dobra wątpie;-P

Stwierdzono największe zaangażowanie mięśni pośladkowych w trakcie przysiadów ciężarowych (pełnych) (35,4%), mniejsze w trakcie przysiadów kulturystycznych (28%) oraz najmniejsze w trakcie częściowych (16,9%).” [J Strength Cond Res. 2002 Aug;16(3):428-32.]

ja juz po siłowni, a jak tam Wasz trening pupsona...? do roboty marsz a nie spamie siedzicie!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
hera21, powiedz mojej szefowej ze musze isc na silke

The best way to predict your future is to create it.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

problem z brzuchem:P

Następny temat

Nogi i nieproporcjonalna sylwetka u kobiety, pomozcie!

WHEY premium