SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Małe cycki, duże bary-oto co robią z nami CIĘŻARY%-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160563

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
ha! wymienilam sobie lcd screen w tel na podstawie filmiku z yt

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
to teraz wymień mi rękę
Jestem zdruzgotana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
A ja znowu będę biegać po ciemku


A jak się ma rekom do low carb, którego zmienić na razie nie mogę?

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
Dotka, ja nie wiem

Kittie, jak znajdziesz filmik na yt i obiecasz nie krzyczec zeby mnie nie wystraszyc to moge sie podjac (jak mnie wystraszysz krzykiem to istnieje ryzyko ze pogubie czesci )

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
k.urwa i nie wiem co teraz robić - iść do któregoś z tych szarlatanów co mnie leczyli czy olać ich i lecieć do neurologa. Jak nie urok to sraczka - ja pyerdole.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Dobra, kupiłem 2 kg mięsa, 20 jaj, ser żółty, warzywa, migdały. Do czwartku przeżyję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
Hubert, ja bym przezyla do soboty Kittie, co sie stalo? wiem ze fizjo-ale dlaczego u niego bylas? ominelo mnie cos?

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
bo plecy miałam strasznie sterane rurą, szczególnie prawą stronę i już mnie łupało straszliwie i ręka mi w nocy drętwiała i mrowiła tak że spać nie mogłam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Też bym se zjadła sera żółtego :/
Może skoczę kupić, w sumie jedyna okazja póki mam mniejszy żołądek po crashu i mi te 1600 głodem nie wieje.
Tylko łazić mi się nie chce. Pójdzie ktoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

problem z brzuchem:P

Następny temat

Nogi i nieproporcjonalna sylwetka u kobiety, pomozcie!

WHEY premium